صفحه اختصاصی حجت الاسلام علیرضا پناهیان
حجت الاسلام علیرضا پناهیان
حجت الاسلام پناهیان:
جوان مومن انقلابی در سایه زندگی مهدوی تربیت می شود
استاد حوزه تاکید کرد: فعالان مهدوی تبیین سبک زندگی مهدوی را باید یکی از وظایف مهم خود برشمارند، در سایه زندگی مهدوی است که جوان مومن انقلابی تربیت می‏ شود، تشکیل خانواده می‌‏دهد و فرزندش را بر اساس دین تربیت می‏‌کند.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
رمضام مظهر مهربانی خداوند/ د‌ل‌گرفتگی روز آخر ماه رمضان حس مهربانی و محبت خدا است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: هرکس از تمام شدن ماه رمضان ناراحت می‌شود حس مهربانی خدا در او جلوه کرده است؛ وقتی غروب روز آخر ماه رمضان قرآن می‌خوانید آن دلگرفتگی یعنی مهربانی خدا را حس می‌کنید.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
قرآن بزرگترین رحمت مطلقه خداوند که از آن استفاده نکردیم
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: قرآن بزرگترین رحمت مطلقه پروردگار است که از عالم غیب برای ما زندانی‌های دنیا نازل شده اما ما کور و کرها از آن به هیچ وجه استفاده نکرده و نمی‌کنیم.
کسب محبت و مهربانی خداوند با قرائت قرآن
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: قرآن زبان محبت و مهربانی خداوند است؛ کسی که قرآن را زیاد و درست بخواند به این محبت و مهربانی دست خواهد یافت.
حجت الاسلام و المسلمین پناهیان:
در شب‌های قدر هر کس به میزان امید به رحمت و مهربانی خداوند از آن بهره ‌می برد
خبرگزاری شبستان :حجت الاسلام و المسلمین پناهیان گفت: در شب‌های قدر هر کس به میزانی امیدی که به رحمت و مهربانی خداوند دارد از آن بهره خواهد برد.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
قرآن مظهر رحمانیت و مهربانی خداوند است در شب قدر بر سر می‌گیرید
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: جمله جمله قرآن کریم بیانگر عشق، رحمانیت و مهربانی خداوند نسبت به بندگان است که در شب قدر آن را بر سر می‌گیرید.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
مهمترین مساله در شب قدر امید به رحمت و مهربانی بی‌نهایت خداوند است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: مهمترین مساله در شب قدر امید به رحمت و مهربانی بی‌نهایت خداوند است مراقب باشیم شیطان ما را از رحمت خداوند ناامید نکند.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
بر اساس آیات قرآن اخلاق منهای خدا دور باطل است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: برای درک مهربانی خدا باید با او زندگی کنیم یعنی واجبات و نوافل ما همه برای خدا باشد بر اساس آیات قرآن کریم اخلاق منهای خدا دور باطل است.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
چگونه می توانیم بهترین بنده خدا شویم؟
خبرگزاری شبستان : حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: اشک اولیاء الهی از روی محبت و مهربانی خداوند است حتی اگر از روی خوف هم باشد ناشی از ترس جدایی از خدا است، انسان‌ها ساده به این مقام نمی‌رسند.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
غرور مانع بهره‌برداری از رحمت و مهربانی الهی است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: غروز یکی دیگر از موانع بهره‌برداری از رحمت و مهربانی خدا و سبب حبط عمل است.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
عدم شکرگذاری از موانع درک مهربانی خداست
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: از موانع درک مهربانی خدا عدم شکرگذاری است، متون دینی ما سرشار از حمد است اما فرهنگ عمومی جامعه برخلاف آن است.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
مبلغان در تبلیغ بیش از هر چیز به قرآن و نهج‌البلاغه توجه کنند
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه و دانشگاه گفت: مبلغان در امر تبلیغ به قرآن و نهج‌البلاغه بیش از هر چیز توجه داشته باشند.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان در سال ۱۳۴۴ در شهر تهران چشم به جهان گشود. وی از سال ۱۳۶۲ تحصیلات خود را در حوزه علمیه قم پی گرفت و پس از اتمام دروس سطح حوزه، به مدت دوازده سال از درس خارج حضرات آیات عظام وحید خراسانی، جوادی آملی، آیت الله سید محمود شاهرودی و همچنین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای دامت برکاته بهره برد. ایشان هم اکنون علاوه بر عضویت در شورای عالی تبلیغ حوزه های علمیه؛ مدرسه علمیه دارالحکمه را نیز در حوالی غرب تهران تاسیس نموده است که طلاب درآن مشغول تحصیل می باشند.