صفحه اختصاصی حجت الاسلام علیرضا پناهیان
حجت الاسلام علیرضا پناهیان
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
دشمن همچون دوران امام حسن عسکری بر علیه ما توطئه و فتنه می کند
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: همانگونه که دشمنان از ترس تولد امام زمان(عج) امام حسن عسکری(ع) را تحریم و محاصره کرده بودند امروز هم از ترس ظهور همان امام به انواع توطئه‌ها، فتنه‌ها و تحریم‌ها بر علیه ما دست می‌زنند.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
پیاده روی اربعین با چنین مختصاتی مهمترین عامل جهانی شدن ابا عبد الله الحسین(ع)
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با بیان اینکه رساندن پیام امام حسین(ع) به جهان مهمترین واقعه تاریخی است که در زمان ما رخ می‌دهد گفت: پیاده روی اربعین با چنین مختصات عظیمی مهمترین عامل برای جهانی شدن اباعبدالله الحسین(ع) است.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
حماسه اربعین حسینی، همان تصمیم نهایی یاری امام حسین(ع) در شب عاشوراست
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: امروز اربعین محور قدرت و قوت روحی جامعه اسلامی شده است ما در سکوت شب عاشورایی قرار داریم که باید در آن تصمیم نهایی برای ماندن در کنار امام حسین(ع) و یاری او را بگیریم.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
نظام اخلاقی در جامعه اسلامی یگانگی دین اسلام را نشان می دهد
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: جامعه اسلامی در همه ابعاد نظام سیاسی، نظام اقتصادی، نظام فرهنگی و نظام خانواده نیاز به نظام اخلاقی دارد در این صورت است که یگانگی دین اسلام را نشان خواهیم داد.
حجت الاسلام پناهیان تشریح کرد
یک راه عملی برای رسیدن به آرامش
آرامش با فکر کردن به دست می آید؛ اینکه فکر کنیم آنچه امروز مهم است بالاخره روزی اهمیت اش را از دست می دهد و هر چقدر هم طول بکشد بالاخره با مرگ پرونده اش بسته می شود، اینطور راحت می شویم؛ کسی که فکر نکند نمی تواند به آرامش دست یابد.
حجت الاسلام پناهیان در دانشگاه هنر
وای بر دولتی‌هایی که سر راه زائران اربعین می ایستند و از آنها پول اضافه می‌گیرند
استاد حوزه و دانشگاه گفت: وای بر دولتی‌هایی که سر راه زائران اربعین می ایستند و از آنها پول اضافه می‌گیرند کائنات روزگار آنها را سیاه خواهد کرد.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
آمریکا بسیار ضعیف‌تر از ما است فقط یک ترسو با ضعیف‌تر از خود مذاکره می‌کند
استاد حوزه و دانشگاه گفت: ترس برخی سیاسیون ما را زمین زده است وگرنه دشمن ما آمریکا بسیار ضعیف است و جای تعجب دارد که انسان با دشمنی ضعیف‌تر از خود مذاکره کند.
در حوزه علمیه امام خمینی(ره):
مراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز و طلبه مظلوم شهید محمد تولایی برگزار شد
مراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز و طلبه مظلوم «شهید محمد تولایی» در حوزه علمیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
با فرهنگ مقاومت، جنگ اقتصادی دشمن به نتیجه نمی‌رسد
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: مبارزه با هوای نفس بخشی از فرهنگ مقاومت است که شخص را قوی کرده زیربار طاغوت نمی‌رود. با فرهنگ مقاومت طرح جنگ اقتصادی دشمن به نتیجه نمی‌رسد.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
مال عامل قیام و قوام یک ملت است
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: اموال مسلمانان برای قوت و قدرت و نه برای فخرفروشی و هرزگی است، ملتی که دست او از مال تهی باشد از قیام و مقاومت نفعی نمی‌برد.
حجت الاسلام پناهیان بیان کرد
گناه وحشتناکی که بخشیده نمی شود
استاد اخلاق تاکید کرد: بگو چه کنم بتوانم جواب عنایت امام رضا(ع) را بدهم و بتوانم این همه نگاه حضرت(ع) را جمع کنم و با خود ببرم؟ با یک وانت بار آمده ام و حضرت(ع) به اندازه یک تریلی به ما عنایت کرده اند.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان در دانشگاه هنر:
اصل اقتصاد مقاومتی همان اقتصاد مردمی است
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: امروز همه شاهد هستند که جلسات هیات عزاداری‌ها با بخش‌نامه و دستورالعمل اداره نمی‌شود بلکه مردمی است و کیفیت آن هم در حد بالا است، مردمی بودن و مقاومت با هم هستند.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان در سال ۱۳۴۴ در شهر تهران چشم به جهان گشود. وی از سال ۱۳۶۲ تحصیلات خود را در حوزه علمیه قم پی گرفت و پس از اتمام دروس سطح حوزه، به مدت دوازده سال از درس خارج حضرات آیات عظام وحید خراسانی، جوادی آملی، آیت الله سید محمود شاهرودی و همچنین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای دامت برکاته بهره برد. ایشان هم اکنون علاوه بر عضویت در شورای عالی تبلیغ حوزه های علمیه؛ مدرسه علمیه دارالحکمه را نیز در حوالی غرب تهران تاسیس نموده است که طلاب درآن مشغول تحصیل می باشند.