صفحه اختصاصی حجت الاسلام علیرضا پناهیان
حجت الاسلام علیرضا پناهیان
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
احساس تنهایی سخت‌ترین امتحان الهی است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با بیان اینکه خداوند هیچ کس را به میزان توانایی او تکلیف نمی‌دهد، گفت: با وجود مهربانی خدا احساس تنهایی کاذب است؛ ما در دنیای بسیار منظمی زندگی می‌کنیم که اگر مهربانی خدا را فراموش کنیم نابود می شویم.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
مهربانی خداوند در قرآن کریم متجلی است/مهمترین اثر روزه حکمت است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: مهربانی خداوند در قرآن کریم تجلی کرده که با آن همه عظمت و بزرگی با بندگان سخن می‌گوید؛ مهمترین اثر روزه حکمت است کسانی که روزه‌خواری می‌کنند باید نگران آنها بود.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
توجه مومنان به مهربانی خدا عامل نجات دنیا است/ مناسبت‌ترین موضوع ماه رمضان درک رحمت خداست
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: از مناسبت‌ترین موضوعات ماه رمضان درک رحمت خداست،اگر مومنان به مهربانی خدا توجه کافی داشته باشند خود و دنیا را نجات می‌دهند.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
درک فضل و مهربانی خدا در ماه رمضان با تلاوت و تدبر در قرآن ممکن است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: رحمت و مهربانی خداوند از فضل او است و ماه رمضان بهانه‌ خدا برای عطای این فضل به بندگان است،‌ با تلاوت و تدبر بسیار در آیات قرآن این فضل الهی را درک کنید.
استاد حوزه و دانشگاه:
رمضان ماه رحمت الهی است آن را در حد وسیع از خدا گدایی کنید
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه و دانشگاه گفت: رمضان ماه رحمت الهی است در این ماه رحمت و محبت الهی را در حد وسیع آن گدایی کنید تا به نشاط معنوی دست پید کنید.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
امروز رژیم صهونیستی ضعیف‌تر از هر زمان است/ سازشکاران نباشند هیچ تحریمی نیست
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: اگر در کشور ما سازشکاران نبودند امروز هیچ تحریمی نداشتیم، امروز رژیم صهونیستی در طول تاریخ کوتاه خود به بالاترین درجه ضعف رسیده است.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
حفظ نظام اسلامی از عدالت فردی بسیار مهمتر است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: حفظ نظام اسلامی از عدالت فردی بسیار مهمتر است مظلومیت امیرمومنان امام علی(ع)، شهادت حضرت زهرا(س) و امام حسین(ع) برای همین بود.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
منتظران حقیقی زندگی جمعی را تمرین کنند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان، گفت: منتظران حقیقی باید زندگی جمعی را تمرین کنند، اگر امام موسی کاظم(ع) با وجود تعداد زیاد شیعیان به شهادت رسیدند به علت نبود اتحاد و انسجام آنان بود.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
اجتناب از طاغوت لازمه خوف الهی است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: یکی از مسائلی که در خوف الهی باید به آن توجه کرد اجتناب از طاغوت است، هر ذره‌ای از غربزدگی انسان را از قرب به درگاه الهی دور می‌کند.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
حجاب ابزار قدرت زن و جامعه بشری است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: یکی از ابزار قدرت زنان حجاب است که همچون زره فولادی از او محافظت می‌کند، حجاب زنان قدرت جامعه را افزایش می‌دهد.
در آستانه ولادت حضرت فاطمه(س)؛
چهارمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت در مازندران برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: چهارمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت در آستانه ولادت خجسته حضرت فاطمه(س)، پنج شنبه(۱۷ اسفند) با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان در مازندران برگزار می شود.
توصیه مهدوی به عروس و دامادها/«انتظار»، انرژی جوان را به آرمان های بلند گره می زند
خبرگزاری شبستان: فطرت جوان، راه را برای باور عالم غیب هموار کرده است و آنچه از وعده های الهی درباره امور به ظاهرنشدنی عالم باشد را خواهد پذیرفت. اگر اعتراض به وضع موجود با تکیه بر اعتقاد به جامعه مهدوی باشد، انرژی جوان برای آرمانی بلند صرف می شود.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان در سال ۱۳۴۴ در شهر تهران چشم به جهان گشود. وی از سال ۱۳۶۲ تحصیلات خود را در حوزه علمیه قم پی گرفت و پس از اتمام دروس سطح حوزه، به مدت دوازده سال از درس خارج حضرات آیات عظام وحید خراسانی، جوادی آملی، آیت الله سید محمود شاهرودی و همچنین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای دامت برکاته بهره برد. ایشان هم اکنون علاوه بر عضویت در شورای عالی تبلیغ حوزه های علمیه؛ مدرسه علمیه دارالحکمه را نیز در حوالی غرب تهران تاسیس نموده است که طلاب درآن مشغول تحصیل می باشند.