صفحه اختصاصی دکتر حسن رحیم پور ازغدی
دکتر حسن رحیم پور ازغدی 
رییس هیات مدیره بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره):
اشتغال‌زایی بنیاد برکت مبتنی بر اقتصاد مقاومتی است
عسکری آزاد تاکید کرد: معضل بیکاری در روستاها فقط با اختصاص بودجه و ابلاغ دستورالعمل حل نمی‌شود.
عضو شورای انقلاب فرهنگی تصریح کرد:
وجود عطش معنویت در جامعه / خطر انحراف نظام در دهه چهارم انقلاب وجود دارد
خبرگزاری شبستان: رحیم پور ازغدی تصریح کرد: ما هم اکنون بر سر پیچ انحراف انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم و خطر انحراف نظام در دهه چهارم انقلاب وجود دارد.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۵/۲۵
  • سرویس: قم
دکتر رحیم پور ازغدی:
امید داشتن به ظهور به معنای تعیین وقت برای آن نیست
خبرگزاری شبستان: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه جهان آوردگاه حق و باطل است، گفت: باطل در نهایت رفتنی است و حق ظاهر خواهد شد و این مهم در زمان ظهور حضرت حجت(عج) محقق می شود.
پورازغدي عنوان كرد:
حكومت پيامبر بر پايه عدل بود
خبرگزاری شبستان:استاد دانشگاه گفت: پيامبر در امر حكومت عدل را در نظر مي گرفت و سپس حكم مي داد، امام صادق(ع) مي فرمايند "ما براي مال اندوزي برانگيخته نشديم بلكه براي انفاق آمديم
رحیم پور ازغدی:
حرکت تمدنی به اصلاح یا سرنگونی حکومت ها در جهان اسلام نیاز دارد
خبرگزاری شبستان: برای پیشبرد تمدن نوین اسلامی باید حکومت ها در جهان اسلام سرنگون یا اصلاح شوند زیرا بی دین، دیکتاتور و نالایق هستند. انقلاب و ارزش های اسلامی ما باید در همه کشورهای مسلمان، حکومتها را سرنگون کند مانند اتفاقی که در یمن و عراق افتاد.
مواجهه متن زنده نسبت به قرآن کریم داشته باشیم
خبرگزاری شبستان:عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر ما برای قرآن کریم که متن زنده است، مواجهه متن مرده داشته باشیم، نتیجه این می‌شود که بود و نبود قرآن کریم در جامعه علی‌السویه می‌شود و روح قرآن و سنت در جامعه وجود نخواهد داشت.
  • تاریخ: ۱۳۹۴/۱۲/۵
  • سرویس: قم
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد:
قرآن کریم زنده و زندگی‌بخش است/زخم‌های سیستم را علاج کنیم
خبرگزاری شبستان:رحیم‌پور ازغدی گفت: دشمن و رقبای ایران به دنبال زخم‌های ما هستند تا بر آن نمک بپاشند و به دنیا نشان دهند که ما الگوی خوبی برای دیگران نیستیم، بنابراین ما باید به دنبال زخم‌های سیستم بگردیم و آن‌ها را علاج کنیم.
  • تاریخ: ۱۳۹۴/۱۲/۵
  • سرویس: قم
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد://بخش پایانی
کسانی که از آمریکا می‌ترسند، یعنی از خدا نمی‌ترسند
خبرگزاری شبستان:رحیم‌پور ازغدی گفت: کسی که از آمریکا، انگلیس و صهیونیسم می‌ترسد، یعنی از خدا نمی‌ترسد، کسانی که مبنای حرف زدن و موضع و تصمیم‌گیری آنها برای خوشایند کفار و مستکبران تنظیم می‌کنند، توحید ندارند و موحد نیستند.
  • تاریخ: ۱۳۹۴/۱۲/۵
  • سرویس: قم
مساجد غني ترين پايگاه براي مراقبت از ارزشهاي ديني است
خبرگزاری شبستان: رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بيان اينكه بچه هاي مسجدي بايد در برابر كساني كه حقيقت را مي پوشانند مقابله كنند، گفت: مساجد غني ترين پايگاه براي مراقبت ازارزشهاي ديني است.
رحیم پور ازغدی تصریح کرد:
ادعای صالح بودن باید با مصلح بودن همراه باشد/ تجمیع روح فردی و جمعی در اسلام
خبرگزاری شبستان: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه نمی شود انسان ادعای صالح بودن بکند ولی مصلح نباشد، اظهار داشت: امروزه برخی افراد با سابقه درخشان، سخنان و مواضع ۲۰ سال پیش خود را نفی می کنند.
رحیم پور ازغدی:
اخذ مبالغ کلان از بیماران، اوج بی اخلاقی در جامعه پزشکی است
خبرگزاری شستان: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه رعایت اخلاق پزشکی نیز از آموزه های دینی و معارف اسلامی نشات می گیرد، گفت: ترفار تعدادی از پزشکان در اخذ مبالغ کلان از بیماران، اوج بی اخلاقی در جامعه پزشکی است.
رحیم‌پور ازغدی با اشاره به مانع تراشی‌های دشمن؛
نمی خواهند چرخ های سانتریفیوژها و زندگی مردم بچرخد
خبرگزاری شبستان: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به مانع تراشی های دشمنان در عرصه معیشت و انرژی هسته ای، گفت: متاسفانه در بسیاری از مواقع خود نمی گذاریم که ظرفیت تولید در کشور شکوفا شود که رفع این مشکل نیازمند تشکیل یک قرارگاه عملیاتی برای شناسایی و رفع موانع است.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
حسن رحیم‌پور ازغدی (۱۳۴۳ - مشهد) فرزند حیدر رحیم پور از نظریه‌پردازان جمهوری اسلامی ایران و از اعضای حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی است. وی هر گونه گرایش حزبی را که به وی نسبت داده می‌شود را مردود می داند.
صفحات مرتبط