صفحه اختصاصی سبک زندگی اسلامی
سبک زندگی اسلامی
دعای توصیه شده برای فرج ویژه ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان: پیامبر اکرم(ص) فرمودند: «هر کس این دعا را در ماه رمضان بعد از نمازهای واجب بخواند، گناهان اش تا روز قیامت بخشیده می شود ... .
تدارک جمکران برای پایان هفته منتظران
خبرگزاری شبستان: مسجد مقدس جمکران با تدارک برنامه های متنوع همچون سخنرانی، قرائت ادعیه و آموزش قرآن کریم در روزهای پایانی هفته پذیرای منتظران می شود.
انس رمضانی با امام مهربانی(عج)//۳
پاسخ دعای افتتاح به شبهه ای درباره امام زمان (عج)
خبرگزاری شبستان: اگر کسی اندک تاملی در دعای افتتاح به عنوان متنی که از معصوم(ع) وارد شده، داشته باشد به این نتیجه می رسد که این متن فقط یک مناجات نیست بلکه به اسراری از علوم آل محمد (ص) اشاره می کند که در کتبی مانند کتب تاریخی منتشر نشده است.
در دو جلد و برای دومین بار منتشر شد؛
«نگاهی کوتاه به تاریخچه روشنفکری در ایران» به قلم شهریار زرشناس
خبرگزاری شبستان: «نگاهی کوتاه به تاریخچه روشنفکری در ایران» به قلم شهریار زرشناس، شرح سرگذشتِ روشنفکری از بدو پیدایشش در غرب تا شکل‌گیری زمینه‌های آن در ایران و حضور و تأثیرگذاری‌اش در دوران کنونی است.
برای نخستین بار؛
برگزاری اعتکاف رمضانیه در مسجد مقدس جمکران/آغاز ثبت نام از ۳۱ اردیبهشت
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام حسین آبادی گفت: مسجد مقدس جمکران برای نخستین بار در دهه پایانی ماه مبارک رمضان میزبان اعتکاف رمضانیه ویژه برادران و خواهران از سراسر ایران اسلامی می شود.
به همت نشر معارف؛
عرضه گفتارهای معارفی و تربیتی آیت الله حائری شیرازی(ره) در «تفکر»
خبرگزاری شبستان: «تفکر» مشتمل بر گفتارهای معارفی و تربیتی اندیشمند فقید و استاد برجسته اخلاق، آیت الله حائری شیرازی(ره) است که با نگاهی نو و حکمت آمیز، به دین و آموزه های اسلامی روانه بازار نشر شده است.
مدیر خانه ناشران دیجیتال اسلامی در گفت وگو با شبستان تشریح کرد:
شیوه و برکات روزه داری در فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: ماه مبارک رمضان فرصت مغتنم برای روزه داری در فضای مجازی است؛ اساساً تغییراتی که در زندگی عادی رخ می دهد، می تواند این فضا را نیز تحت تاثیر قرار دهد. یعنی همانطور که روزه جسم داریم روح مان هم نسبت به برخی خوراک های مجازی امساک کند.
سوغات رمضان برای منتظران//۱
ارتباط روزه و انتظار/تاثیر حضور در ضیافت الله بر زمینه سازیِ ظهور
خبرگزاری شبستان: مدير گروه اخلاق و تربيت مركز تخصصي مهدویت گفت: ماه مبارک رمضان ظرفیت های بسیار ویژه ای در ابعاد فردی و اجتماعیِ انتظار دارد و یک منتظر می تواند در سه بُعد بینش ها، گرایش ها و رفتارها ره توشه های خوبی را از این مهمانی برداشت کند.
انتصاب مسئول کانون ضامنجان به عنوان رئیس شورای روستا‌های دوستدار کتاب کشور
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون فرهنگی هنری ثارالله، مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام روستای ضامنجان به عنوان رئیس شورای هماهنگی شبکه روستا‌های دوستدار کتاب کشور منصوب شد.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۳۱
  • سرویس: مرکزی
بیش از ۳ هزار جوان جویای کار در استان مرکزی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی گفت: بیش از ۳ هزار جوان در این استان جویای کار هستند.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۳۱
  • سرویس: مرکزی
جامعه منتظر ، جامعه ای است که...
خبرگزاری شبستان: یکی از مسایل اساسی جامعه قبل از ظهور، تشکیل جامعه منتظر به دست معتقدان و پیروان امام غایب(عج) است. این جامعه، رابط و متصل کننده مردم به امام زمان(عج) و جامعه آرمانی مهدوی است.
کارشناس مرکز تخصصی مهدویت در گفت وگو با شبستان:
فرصت سازی های رمضان برای دوستی با امام زمان(عج)/کیفیت انتظار در دعاهای ماه مبارک
خبرگزاری شبستان: ماه مبارک رمضان علاوه بر درک تشنگی و گرسنگی، بهترین زمان برای معرفت افزایی منتظران است، چراکه یاران امام زمان(عج)، بهترین بندگان خدا هستند و این ماه می تواند فرصتی برای برای تمرین کسب تقوا در یاری رسانی به حضرت مهدی(عج) باشد.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
این صفحه اختصاص به  سبک زندگی اسلامی داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.