صفحه اختصاصی تکفیریها
تکفیریها
روز قدس نشانه بیداری امت اسلام/ هدف اسرائیل ضربه زدن به اتحاد دنیای اسلام است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رشت اعلام کرد: هدف ایجاد رژیمی به نام اسرائیل در سرزمین مردم فلسطین، ضربه زدن به اتحاد دنیای اسلام است.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۴/۲
  • سرویس: گیلان
سیدهادی سیدافقهی در گفت وگو با شبستان:
سوءاستفاده سیاسی و انحرافی صهیونیست ها از اندیشه موعودگرایی
خبرگزاری شبستان: امروز رژیم صهیونیستی کاملا در حال بهره برداری سیاسی از اندیشه موعودگرایی است و بسیاری از مردم اروپا و آمریکا را (چه مسیحی و چه یهودی) فریب می دهد و با فریب خاخام ها و تفسیر به رای متون تورات، مردم را سرکیسه می کند.
کارشناس فِرَق و مذاهب اسلامی در گفت وگو با شبستان:
اشتراکات داعش و صهیونیسم/روز قدس؛ خار چشم صهیونیست ها و وهابیت است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام پوربدخشان با اشاره به اینکه تفکرات وهابیت با یهود دارای اشتراکات فراوانی است،گفت: این دو با تحریف دین الهی سعی در ایجاد انحراف دارند ولی برگزاری مراسمی چون روز قدس خار در چشمان اسراییل و هم پیمان اش یعنی داعش است.
کارکرد روز قدس زنده نگه داشتن مظلومیت مردم فلسطین است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه گیلان روز قدس را تنها متعلق به دنیای اسلام ندانست و گفت: کارکرد روز قدس زنده نگه داشتن مظلومیت مردم فلسطین است.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۴/۱
  • سرویس: گیلان
حمله سپاه تنها نقطه کوچکی از اقتدار ملت ایران را به نمایش گذاشت
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مرکز کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تقدیر از نقش ارزنده سپاه، نیروی انتظامی، ارتش و سایر نیروها، اضافه کرد: این حمله سپاهیان دلیر تنها نقطه کوچکی از اقتدار ملت ایران را به نمایش گذاشت.
به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم:
ضیافت لاله های زینبی برگزار شد
خبرگزاری شبستان: ضیافت لاله های زینبی یادبود شهدای مدافع حرم با حضور مسئولین و کادرکانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم در جوار مزار شهدا برگزارشد.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۳/۲۹
  • سرویس: قم
کارشناس فِرَق و مذاهب در گفت وگو با شبستان:
امیرالمومنین(ع)؛ اولین شهید ترور در اسلام/داعش در جنایات خود از خوارج الگو می گیرد
خبرگزاری شبستان: اولین ترور و جنایت وحشتناک در تاریخ اسلام از سوی خوارج نهروان که از مبانی دینی منحرف شده بودند، رخ داد و با تکفیر خلیفه مسلمین، امیرالمومنین امام علی(ع) را به شهادت رساندند؛ امروز هم خلف ناصالح شان چنین می کند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم تأکید کرد:
لزوم فرصت سازی از تهدید تروریسم درابعاد داخلی و سیاست خارجی/برخورد آمریکا با تروریسم دوگانه است
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم گفت: برخورد آمریکا با تروریسم دوگانه است و این مسأله عدم صداقت آنان را در مبارزه با تروریسم نشان می دهد.
معاون ارتباطات و امور بین الملل شبکه جهانی ولایت در گفت وگو با با شبستان:
هزینه ۸۰ میلیارد دلاری عربستان برای جذب جوانان اروپایی به داعش/سوءاستفاده از آیات جهاد برای یارگیری!
خبرگزاری شبستان: فارغ التحصیلان دانشگاه های مکه، مدینه و ریاض امروز به داعش پیوسته اند؛ در حدود ۲۰ سال گذشته، عربستان نزدیک به ۸۰ میلیارد دلار در موسسات علمی و آموزشی خود در اروپا، هزینه کرده تا جوانان اروپایی را به گروه های تروریستی جذب کند.
آیت الله رشاد:
اقدامی برای کتمان ناکامی‌ها و ناتواني‌های پیاپی داعش ددمنش
خبرگزاری شبستان: آیت الله رشاد، رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران طی پیامی، حادثه تروریستی اخیر در تهران را محکوم کرد و به بازماندگان تسلیت گفت.
امام جمعه بوشهر؛
آمریکا آل سعود مزدور مقصر اصلی اقدامات تروریستی در ایران بودند
خبرگزاری شبستان: آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نمازجمعه این هفته شهر بوشهر تاکید کرد: این گونه اقدامات تروریستی نشان از جنایت پیشگی و بی هویتی و شبکه های جنگ نیابتی است و این دو حمله تروریستی محصول سفر ترامپ به عربستان سعودی بوده است.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۳/۱۹
  • سرویس: بوشهر
توطئه های دشمنان بر علیه نظام اسلامی بی پایان است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی وامام جمعه اراک گفت: توطئه های دشمنان بر علیه اسلام و نظام اسلامی بی پایان است.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۳/۱۸
  • سرویس: مرکزی
ادامه مطالب