صفحه اختصاصی تکفیریها
تکفیریها
امام جمعه بوشهر؛
مصوبات کشوری برای حفظ کرامت زنان در جامعه اجرایی نشده است
خبرگزاری شبستان: آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نمازجمعه شهر بوشهر بیان کرد: قوانین مصوبی شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی برای حفظ کرامت زنان در جامعه تا کنون توسط مسئولان پیگیری و اجرایی نشده است.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
  • سرویس: بوشهر
تکفیر از منظر فقه اسلامی
خبرگزاری شبستان: کتاب تکفیر از منظر فقه اسلامی با تبیین و بررسی آرای فقهای عظام از سوی گروه فقه و حقوق پژوهشکده منتشر شد.
۵۳ کانون فرهنگی هنری در شهرستان شاهرود فعالیت دارند
خبرگزاری شبستان:کارشناس دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان شاهرود از فعالیت ۵۳ کانون در مساجد در زمینه های فرهنگی، هنری، قرآنی، اخلاقی و... دراین شهرستان خبرداد.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • سرویس: سمنان
تبلیغ شیعه هراسی نتیجه نفهمیدن فلسفه توسل در شیعه است
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشکده معارف دانشگاه شیراز اعلام کرد: شیعه هراسی که توسط وهابیت و استکبار جهانی تبلیغ می‌شود، به خاطر نفهمیدن فلسفه توسل در شیعه است.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
  • سرویس: گیلان
دوره تخصصی سلفی شناسی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: دوره تخصصی سلفی شناسی به منظور وحدت و همگرایی بین مسلمانان و دفع فتنه سلفیت تکفیری به همت جامعه المصطفی(ص) برگزار می شود.
مدیر پژوهش شبکه جهانی ولایت در گفت وگو با شبستان:
اصل مسئله فدک موردتایید منابع اهل سنت است
خبرگزاری شبستان: در صحیح بخاری که از نگاه اهل سنت بعد از قرآن معتبرترین کتاب است در صفحه ۱۰۴۰ روایت ۴۲۴۰ و ۴۲۴۱ آمده: دختر رسول خدا(ص) سراغ ابوبکر فرستاد و ارثیه خود (وجوهات مدینه كه به پیامبر(ص) داده بودند، فدک و مابقی خمس خیبر) را مطالبه کرد.
ششمین همایش اتحاد امت اسلامی در مقابله با تکفیر برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: معاون ارتباطات و بین‌الملل دبیرخانه کنگره جهانی مقابله با جریان‌های افراطی و تکفیری از برگزاری همایش «اتحاد امت اسلامی در مقابله با تکفیر»، هفتم اسفندماه در بجنورد خبر داد.
حجت الاسلام یوسفی غروی در گفت وگو با شبستان:
پیروان مذاهب اسلامی با گنبد و بارگاه روی قبر بزرگان مشکل ندارند
خبرگزاری شبستان: پژوهشگر برجسته تاریخ اسلام با اشاره به پیشینه تاریخی تخریب قبور توسط وهابیت، گفت: آنها حتی به سیره احمدبن حنبل هم توجه ندارند و بسیاری از بزرگان شان اظهار تاسف می کنند که چرا گنبد و بارگاه پیامبر(ص) تخریب نشده است.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت وگو با شبستان:
تخریب حرمین عسکریین(ع)؛ اجرای طرح اختلاف مذاهب و انحراف از آینده موعود
خبرگزاری شبستان: آینده جهان از آن اسلام است؛ اما دشمن با ایجاد گروه هایی همچون داعش و انجام اقداماتی نظیر تخریب حرمین عسکریین(ع)، بنا دارد فضا را غبارآلود و مردم را نسبت به آن آینده روشن و امیدبخش، مایوس کند.
کامیار صداقت ثمر حسینی در گفت وگو با شبستان:
پشت پرده تخریب حرمین عسکریین(ع)/خطرِ بی‌دردی امت اسلام کمتر از تکفیر نیست
خبرگزاری شبستان: جدا از عقاید وهابیان درباره مراقد اولیای الهی به لحاظ سیاسی، هدف اصلی رژیم صهیونیستی و سرویس‌های اطلاعاتی بریتانیا وآمریکا، برافروختن جنگ میان پیروان مذهب امامیه و اهل سنت و ایجاد وضعیت خطرناک جامعه دوقطبی بر اساس تضاد مذهبی است.
روایت تصویری عکاس گیلانی از فتح نبل و الزهرا/ عکاس باید تاریخ ساز باشد
خبرگزاری شبستان: عکاس گیلانی مدافع حرم با تاکید بر لزوم ثبت تاریخی رشادت رزمندگان جریان مقاومت در نبرد با جریان تکفیری گفت: عکاس چشم تاریخ است و باید تاریخ ساز باشد.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۲
  • سرویس: گیلان
نباید اجازه داد تاریخ با عکس‌های جریان تکفیری شناخته شود
خبرگزاری شبستان: مدیر خانه عکاسان ایران با لزوم ثبت رشادتهای مدافعان حرم، اظهار کرد: نباید اجازه داد تاریخ با عکس‌های جریان تکفیری شناخته شود.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۲
  • سرویس: گیلان
ادامه مطالب