صفحه اختصاصی تکفیریها
تکفیریها
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور بیانیه ای اعلام کرد؛
انتقال سفارت ‌آمریکا به بیت المقدس اقدام خباثت ‌آمیز علیه آزادی قدس شریف است
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور بیانیۀ محکومیتی شدید نسبت به کشتار بیرحمانۀ فلسطینیان مظلوم به دست غاصبان صهیون، اعلام کرد: انتقال سفارت آمریکا به بیـت المقدس اقدام خبـاثت آمیـز علیه صلح و آزادی قدس شریف است.
کارشناس مرکز تخصصی مهدویت در گفت وگو با شبستان:
«به وقت شام»؛ تجلی هنر منتظرانه و زمینه ساز/راه ادای دِین سینما به مهدویت و مدافعان حرم!
خبرگزاری شبستان: علاوه بر افشای چهره خبیث تکفیری ها از طریق رسانه و سینما و نیز بیان نقش غربی ها، آل سعود و صهیونیست در حمایت و ایجاد جریان های تکفیری، باید نسخه اصلی اسلام ناب را به مردم معرفی کرد مثل کاری که «به وقت شام» حاتمی کیا انجام داد.
« بنیاد تفکر سلفی» نقد می شود
خبرگزاری شبستان: نشست علمی «نقد کتاب بنیاد تفکر سلفی» با ارائه محمدباقر پورامینی چهارشنبه، ۱۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود.
مدافعان حرم، به دنیا فهماندند که داعش نماد اسلام نیست
خبرگزاری شبستان: خبرنگار جبهه مقاومت اسلامی در عراق و سوریه با اشاره به مسائل سوریه و جایگاه مدافعان حرم، افزود: مدافع اسلام حقیقی طوری از اسلام دفاع می کند دنیا بفهمد داعشی که که آمریکا و صهیونیست ها درست کردند نماد اسلام حقیقی نیست.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۵
  • سرویس: کرمان
عبدالکریم گراوند:
ایمان همراه با عمل صالح کارساز است
خبرگزاری شبستان: استاندار بوشهر با بیان اینکه امید و نشاط دارویی است که انسان را به خدای بزرگ نزدیک می کند، افزود: ایمان همراه با عمل صالح کارساز است و عمل صالح باید استمرار داشته باشد.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۲
  • سرویس: بوشهر
حسین ذوالفقاری:
۲ هزار و ۵۰۰ فرقه در جهان توسط صهیونیست مدیریت و هدایت می شوند
خبرگزاری شبستان: معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور تصریح کرد: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ فرقه در جهان به وجود آمده است که همه آنها توسط صهیونیست مدیریت و هدایت می شوند.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۲
  • سرویس: بوشهر
مخالفت مجلس با مهلت شش ماهه به دولت برای تعیین تکلیف واگذاری‌ها
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس ماده مربوط به مهلت شش ماهه به دولت برای تعیین تکلیف واگذاری‌ها را در طرح اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ حذف کردند.
کارشناس فِرَق و مذاهب اسلامی در گفت وگو با شبستان:
وهابیت؛ برند استکبار در مبارزه با اسلام
خبرگزاری شبستان: هیلاری کلینتون به این موضوع اذعان داشت که ما به تنهایی نمی توانستیم در مقابل شوروی مقابله کنیم و نیازمند مجاهدینی در پاکستان، عراق و افغانستان بودیم به همین دلیل وهابیت را به عنوان برند اسلامی به میدان وارد کردیم.
پشت پرده جنایاتی که «پایتخت» هم نتوانست از درد و تلخی اش کم کند!
خبرگزاری شبستان: داعش، یک اسلام فوق العاده خشمگین و غیرقابل همراه با دنیا را در دید غیرمسلمانان ایجاد کرده، طوری که غیرمسلمانان علاقه مند به اسلام، از اقدامات آنها نگران شده و حتی از همزیستی مناسب و مسالمت آمیز با مسلمانان فاصله گرفتند.
با حضور هیئت تقریبی دانشگاه مذاهب اسلامی؛
همایش علمی «مقابله با جریان های افراطی» برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: همایش علمی «مقابله با جریان های افراطی» ۲۴ اسفند با هدف گسترش فرهنگ همزیستی مسالمت آمیز و همگرایی امت اسلامی در مسکوی روسیه برگزار می شود.
ورود «سلفی گری افراطی» به بازار نشر
خبرگزاری شبستان: سپاه صحابه در پاکستـان، القاعـده در کشورهـای عـربـی، جیـش النصره در سوریه و داعش در عراق و شام، نمونه‌های عینی افراط‌گرایان سلفی وهابی است.
پاسدار مدافع حرم آران و بیدگلی در سوریه به شهادت رسید+زندگی نامه
خبرگزاری شبستان: سردار مصطفی زاهدی بیدگلی در عملیاتی که جهت پاکسازی حرم حضرت زینب از باقی مانده ی گروهک های تکفیری انجام شده بود بر اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت رسید.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
این صفحه اختصاص به  تکفیریها داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.
صفحات مرتبط