صفحه اختصاصی تکفیریها
تکفیریها
کارگاه آموزشی اختلاف اهل سنت با جریان‌های تکفیری برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: سلسله کارگاه‌های بررسی و شناخت مبانی جریان‌های سلفیه تکفیری پنجشنبه و جمعه این هفته در محل مجتمع فرهنگی اقامتی آفتاب ولایت مشهد برگزار می‌شود.
ضرورت فریاد مرگ بر آمریکای مردم ایران؛ چرا دموکراسی ایالات متحده آمریکا مانع این شعار نیست؟
خبرگزاری شبستان: در دنیای امروز که عرصه منفعت و قدرت جولانگاه بازیگران سیاسی است، منطقه خاورمیانه و به تبع آن ایران همواره به عنوان نقطه تمرکز و توجه بازیگران سیاسی بوده است و این یکی از ضرورت های فریاد مرگ بر آمریکای مردم ایران است.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۸
  • سرویس: البرز
اولین همایش ملی تصوف، شاخصه ها و نقد ها برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس قطب تعمیق ایمان و باورهای دینی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از برگزاری اولین همایش ملی تصوف، شاخصه ها و نقد ها خبر داد.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۴
  • سرویس: قم
حماسه نهم دی نتیجه حضور فراگیر مردمی در دفاع از اصل ولایت فقیه ود
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: حماسه نهم دی نتیجه حضور فراگیر مردمی در دفاع از اصل ولایت فقیه بود که به عنوان یک حماسه عظیم ملی رقم خورد.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۹/۲۷
  • سرویس: مرکزی
محمد ميرزايي:
انقلاب ايران احیاگر فرهنگ غنی اسلامی و فرهنگ شهادت طلبي بوده است
خبرگزاري شبستان: معاون جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: انقلاب ما و رهبران دینی کشورمان احیاگر فرهنگ غنی اسلامی و فرهنگ شهادت طلبي در راه خدا بر اساس آموزه های دینی و قرآني بوده اند.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۹/۲۶
  • سرویس: بوشهر
برگزاری مراسم دعا برای شفای آیت الله عیسی قاسم
خبرگزاری شبستان:مراسم دعا برای شفای آیت الله شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین به طور همزمان در مراکز حوزوی سراسر ایران و جهان برگزار خواهد شد.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۹/۱۴
  • سرویس: قم
وداع زائران جمکران با شهید مدافع حرم حاج مجید عسکری
خبرگزاری شبستان: پیکر شهید مدافع حرم و خادم مسجد مقدس جمکران، حاج مجید عسکری جمکرانی صبح جمعه در میان اشک ندبه خوانان مسجد مقدس جمکران تشییع شد.
اشتباه افرادی که با حضور ایران در سوریه مخالف بودند/سخنان ترامپ پرچم پیروزی ملت ایران و شیعیان را بلند کرد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که سخنان ترامپ یک به یک پرچم پیروزی ملت ایران و شیعیان را بلند کرد، گفت: ترامپ از این که گفت ایران منشا آشوب در منطقه است، این یک پیروزی برای ملت بود.
کارشناسان در گفت وگو با شبستان تاکید کردند:
بصیرت افزایی مهمترین اقدام برای ترمیم چهره مقاومت مسلمین /امروز نوبت جهاد افسران جنگ نرم است
خبرگزاری شبستان: باید فضای رسانه ای را به این سمت ببریم که ما طرفدار امت واحده و تقریب مذاهب هستیم، باید با کارهای علمی و راهبردهای فرهنگی این فضا را ترمیم کنیم؛ امروز افسران جنگ نرم که نخبگان فکری جهان اسلام محسوب می شوند باید به میدان بیایند.
مراسم تشییع پنج شهید مدافع حرم در قم
پیکر‌های مطهر چهار شهید سرافراز لشکر فاطمیون و یک شهید از لشکر زینبیون امروز ساعت ۱۴ از مسجد امام حسن عسکری (ع) به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) تشییع و در قطعه مدافعان حرم بهشت معصومه(س) تدفین شد.
رئیس پژوهشکده حج و زیارت در گفت وگو با شبستان:
چه کنیم داعش دیگری ظهور نکند؟!/نوبت افسران جنگ نرم است که از حرم دفاع کنند
خبرگزاری شبستان: اگر مدافعان حرم شهید دادند و از سرزمین های اسلامی در برابر داعش دفاع کردند، امروز افسران جنگ نرم که نخبگان فکری جهان اسلام محسوب می شوند باید به میدان بیایند و با تمام وجود با ریشه های بروز و جولان این تفکر مقابله کنند.
امروز نابودی داعش؛ فردا نابودی اسرائیل
خبرگزاری شبستان: امروز و بعد از سال ها مقاومت؛ شجره خبیثه داعش نابود شده و اکنون نتیجه چندین سال مجاهدت هزاران رزمنده بی ادعاي مدافع حرم در محور مقاومت به بار نشسته و کارآمدی راهبرد رهبر معظم انقلاب در مواجهه با توطئه تکفیری صهیونیستی، آشكار شده است.
ادامه مطالب