صفحه اختصاصی دکتر علی اکبر ولایتی
دکتر علی اکبر ولایتی
افتتاح دوره آموزشی تشکیلاتی مدیران دبیرستان های سما کشور
دوره آموزشی تشکیلاتی مدیران دبیرستان های سما کشور با حضور دکتر ولایتی ریاست محترم هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و دانشگاهی در بنیاد پزوهش های آستان قدس رضوی آغاز شد
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۲
  • حوزه: خبری
  • سرویس: عکس
امام‌ جمعه قم:
مساجد خط فکری اهل‌ بیت (ع) را برای اقشار جامعه تبیین کنند
آیت‌الله سعیدی، با بیان اینکه کارهای ارزشمند و قابل توجهی در مسجد حضرت زینب (ع) دنبال شده است، اظهار کرد: مساجد باید با توسعه فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی خود خط فکری اهل‌ بیت (ع) را برای اقشار مختلف جامعه تبیین کنند.
دبیر کارگروه مساجد ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:
بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی از مهمترین فعالیت های ما است
دبیر کارگروه مساجد ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: برای بزرگداشت این سالگرد بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی می تواند یکی از مهمترین فعالیت های ما باشد.
دکتر ولایتی در افتتاح سومین هفته علمی تمدن نوین اسلامی:
بخش مهمی از تمدن امروز بشر وامدار تمدن اسلامی است/علم جبر را مسلمانان ابداع کردند
خبرگزاری شبستان: حرف این است اگر مسلمانان فقط امانتدار بودند و چیزی به این کتاب اضافه نکردند، چرا تعداد داروها که ابتدا ۵۰۰ مورد بود بعد از مسلمانان به ۱۴۰۰ دارو رسید و تحویل اروپاییان شد؟؛ در حوزه ریاضیات نیز مسلمین پیشگام و پایه گذار جبر بودند.
آئین تودیع و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر
طی آئینی مراسم تودیع و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با حضور علی اکبر ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی در امور بین‌الملل در محل سالن اجتماعات عالیشهر برگزار شد و مسئولان این دانشگاه با امام جمعه بوشهر دیدار کردند.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۸/۷
  • سرویس: بوشهر
زنده شدن امید در دل محرومان رضوانشهری با همت گروه های جهادی
خبرگزاری شبستان: جهادگران بسیجی با حضور در منزل پیرمرد و پیرزن نیازمند رضوانشهری، امید را د آنان زنده کرده و شور و شادی را به آنان هدیه کردند.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۱/۲۶
  • سرویس: گیلان
اقامه نماز نشانه متقین و مومنین است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه نماز ارتباط مستقیم با خداوند متعال است، گفت: اقامه نماز نشانه متقین و مومنین است که بسیار با اهمیت است.
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
دکتر ولایتی به عنوان رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر علی اکبر ولایتی را به عنوان رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کردند.
دهمین نشست شورای عالی بیداری اسلامی؛
اکنون انگیزه های جهادی، شیعه و سنی را در جبهه واحدی قرار داده است
خبرگزاری شبستان: دبیر دهمین نشست شورای عالی بیداری اسلامی با اشاره به اتحاد اندیشمندان اسلامی در مقابل تکفیری ها گفت: اکنون انگیزه ‌های جهادی در صفوف مردمی اعم از شیعه و سنی در سوریه و عراق به وجود آمده و آنها را در جبهه واحدی قرار داده است.
پیام دکتر ولایتی به نخستین کنگره حکمت و خرد جندی شاپور
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته فرهنگ و تمدن اسلام و ایران شورای عالی انقلاب فرهنگی، به نخستین کنگره حکمت و خرد جندی شاپور با موضوع شکوفایی پزشکی ایرانی - اسلامی و بزرگداشت حکیم علی بن عباس اهوازی پیامی صادر کرد.
مشاور مقام معظم رهبری:
همدلی و همزبانی از مهمترین مولفه‌های تقویت ظرفیت‌های داخلی و بین‌الملل است
خبرگزاری شبستان: مشاور مقام معظم رهبری با بیان اینکه همدلی و همزبانی از مهمترین مولفه‌های تقویت ظرفیت‌های داخلی و بین‌الملل است، گفت: پرهیز از فرقه‌گرایی و تقویت روحیه همکاری و همدلی از مواردی است که می‌توان با تکیه بر آن در این مسیر قدم‌های موثرتری برداشت.
ولایتی تاکید کرد:
لزوم تعامل مراکز دانشگاهی داخلی با مجمع جهانی پزشکان مسلمان جهان
خبرگزاری شبستان: مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با اشاره به ظرفیت های مجمع جهانی پزشکان مسلمان جهان، بر لزوم تعامل مراکز دانشگاهی داخلی با این مجموعه تاکید کرد.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
این صفحه اختصاص به دکتر علی اکبر ولایتی داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.
صفحات مرتبط