صفحه اختصاصی دکتر علی اکبر ولایتی
دکتر علی اکبر ولایتی
آئین تودیع و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر
طی آئینی مراسم تودیع و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با حضور علی اکبر ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی در امور بین‌الملل در محل سالن اجتماعات عالیشهر برگزار شد و مسئولان این دانشگاه با امام جمعه بوشهر دیدار کردند.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۸/۷
  • سرویس: بوشهر
زنده شدن امید در دل محرومان رضوانشهری با همت گروه های جهادی
خبرگزاری شبستان: جهادگران بسیجی با حضور در منزل پیرمرد و پیرزن نیازمند رضوانشهری، امید را د آنان زنده کرده و شور و شادی را به آنان هدیه کردند.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۱/۲۶
  • سرویس: گیلان
اقامه نماز نشانه متقین و مومنین است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه نماز ارتباط مستقیم با خداوند متعال است، گفت: اقامه نماز نشانه متقین و مومنین است که بسیار با اهمیت است.
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
دکتر ولایتی به عنوان رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر علی اکبر ولایتی را به عنوان رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کردند.
دهمین نشست شورای عالی بیداری اسلامی؛
اکنون انگیزه های جهادی، شیعه و سنی را در جبهه واحدی قرار داده است
خبرگزاری شبستان: دبیر دهمین نشست شورای عالی بیداری اسلامی با اشاره به اتحاد اندیشمندان اسلامی در مقابل تکفیری ها گفت: اکنون انگیزه ‌های جهادی در صفوف مردمی اعم از شیعه و سنی در سوریه و عراق به وجود آمده و آنها را در جبهه واحدی قرار داده است.
پیام دکتر ولایتی به نخستین کنگره حکمت و خرد جندی شاپور
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته فرهنگ و تمدن اسلام و ایران شورای عالی انقلاب فرهنگی، به نخستین کنگره حکمت و خرد جندی شاپور با موضوع شکوفایی پزشکی ایرانی - اسلامی و بزرگداشت حکیم علی بن عباس اهوازی پیامی صادر کرد.
مشاور مقام معظم رهبری:
همدلی و همزبانی از مهمترین مولفه‌های تقویت ظرفیت‌های داخلی و بین‌الملل است
خبرگزاری شبستان: مشاور مقام معظم رهبری با بیان اینکه همدلی و همزبانی از مهمترین مولفه‌های تقویت ظرفیت‌های داخلی و بین‌الملل است، گفت: پرهیز از فرقه‌گرایی و تقویت روحیه همکاری و همدلی از مواردی است که می‌توان با تکیه بر آن در این مسیر قدم‌های موثرتری برداشت.
ولایتی تاکید کرد:
لزوم تعامل مراکز دانشگاهی داخلی با مجمع جهانی پزشکان مسلمان جهان
خبرگزاری شبستان: مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با اشاره به ظرفیت های مجمع جهانی پزشکان مسلمان جهان، بر لزوم تعامل مراکز دانشگاهی داخلی با این مجموعه تاکید کرد.
ولایتی:
کنگره بین‌المللی پزشکان مسلمان نقش مهمی در ارتقای سطح پزشکی جهان اسلام دارد
خبرگزاری شبستان: مشاور مقام معظم رهبری گفت: کنگره بین‌المللی پزشکان مسلمان جهان نقش مهمی در ارتقای سطح پزشکی جهان اسلام دارد که باید از آن باید به عنوان بزرگترین اتفاق در حوزه پزشکی جهان یاد کرد.
ولایتی در جمع خبرنگاران:
حمایت قاطع رهبری از مذاکره کنندگان/حرکت دیپلماتها در چارچوب ترسیمی رهبری
خبرگزاری شبستان: مشاور بین الملل مقام معظم رهبری ضمن تاکید بر این نکته که دیپلماتهای ایرانی هیچگاه تسلیم زیاده خواهی نخواهند شد گفت: مذاکره کنندگان تا به حال در چارچوب ترسیمی مقام معظم رهبری حرکت کرده اند و بعد از این هم باید همینگونه باشند.
ولایتی در دیدار با قائم مقام وزیر خارجه کره جنوبی:
به کشورهای حامی تروریست بگویید از حمایتشان دست بردارید
خبرگزاری شبستان: رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام از کره جنوبی خواست تا به کشورهای حامی تروریست بگویید تا از این حمایت دست بردارد.
درجمع خبرنگاران:
واکنش مشاور رهبری در مورد طرح الزام‌آور دولت به حفاظت از دستاوردهای هسته‌ای
خبرگزاری شبستان: رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این نکته که باید منتظر بمانیم و ببینیم تصمیم مجلس درخصوص تصویب طرح الزام‌آور دولت به حفاظت از دستاوردهای هسته‌ای چه خواهد بود گفت: به احتمال زیاد با تصویب این طرح ایران برای پیوستن هر پروتکل جهانی در زمینه هسته ای نیازمند نظر موافق مجلس خواهد بود.
ادامه مطالب