خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶

الاثنين ٤ المحرّم ١٤٣٩

Monday, September 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

حجت الاسلام علاالدین در گفتگو با شبستان؛

عزادار حضرت سید الشهدا(ع) نمی تواند در برابر ظلم بی تفاوت باشد

خبرگزاری شبستان:دبیر جامعه واعظین جهادی با اشاره به کارکردهای عزاداری سیدالشهدا گفت: اولین کارکرد مجالس عزاداری ظلم ستیزی است چرا که سیره زندگی امام حسین (ع) و هدف قیام عاشورا قیام در برابر ظلم بود پس عزادار امام نمی تواند در برابر ظلم بی تفاوت باشد.

مهمترین عناوین خبری

آیت الله جاودان:

بهشت پاداش بندگی معبود است

خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه با بیان اینکه انسان عبد چیزی را از آن خود نمی‌داند، گفت: عبد همه امور را از آن خدا می‌بیند و بهشت پاداشی است که خداوند به عبد خود وعده داده است.

عزیززاده در گفتگو با شبستان خبرداد:

راه اندازی سامانه ثبت اعتراضات مسابقات قرآن با شماره۶۱۹۰۵ /ثبت چهار مورد اعتراض

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کمیسیون فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی شورای توسعه با بیان اینکه سامانه ای جهت رسیدگی به اعتراضات مسابقات سراسری قرآن گفت: شماره تلفن ۶۱۹۰۵ داخلی ۱۲۹ نیز جهت ثبت اعتراضات اعلام شده است.

"زائر" از امسال همراه زائرین اربعین حسینی

خبرگزاری شبستان: برای استفاده از اپلیکیشن زائر، زائران محترم عدد ۲ را به شماره پیامکی ۴۰۰۰۴۲ ارسال کنند.

۶۵۰۰ دانشگاهی تاکنون در هفدهمین دوره کربلایی شدند/اعزام تا ۶ آبان ادامه دارد

خبرگزاری شبستان: معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: اعزام دانشگاهیان در هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از ۱۶ مرداد ماه آغاز شده و تا ۶ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین علوی تهرانی:

پذیرش ولایت ضامن قبولی طاعات و عبادات است

خبرگزاری شبستان:استاد سطح عالی حوزه علمیه با بیان اینکه قبولی طاعات و عبادات در گرو پذیرش ولایت است، گفت: تولی و تبری دو اصل اعتقادی و عملیاتی هستند که باید در اعمال انسان ظهور یابد.

حجت الاسلام پناهیان:

مبنای انقلابی‌گری رسیدن و رساندن دیگران به حیات برتر است

خبرگزاری شبستان:استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه مبنای انقلابی‌گری رسیدن و رساندن دیگران به حیات برتر است، گفت: دینداران باید پرچم دفاع از حیات بشر را در دست بگیرند.

حجت الاسلام والمسلمین انصاریان:

اقتدا به امام حسین(ع) راه رسیدن به خیر دنیا و آخرت است

خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه با تاکید براینکه سعادت انسان در گرو سرمشق قرار دادن ائمه اطهار(ع) است، گفت: اقتدا به امام حسین(ع) راه رسیدن به خیر دنیا و آخرت است.

حجت الاسلام علاالدین در گفتگو با شبستان؛

عزادار حضرت سید الشهدا(ع) نمی تواند در برابر ظلم بی تفاوت باشد

خبرگزاری شبستان:دبیر جامعه واعظین جهادی با اشاره به کارکردهای عزاداری سیدالشهدا گفت: اولین کارکرد مجالس عزاداری ظلم ستیزی است چرا که سیره زندگی امام حسین (ع) و هدف قیام عاشورا قیام در برابر ظلم بود پس عزادار امام نمی تواند در برابر ظلم بی تفاوت باشد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«باهوش» اثر«کیم اسلیتر» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست باهوش اثر«کیم اسلیتر» با ترجمه« مژگان کلهر» را نشر افق چاپ کرده است.

شمارۀ ۳۳ فصلنامۀ مطالعات تاريخ اسلام

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید فصلنامه مطالعات تاريخ اسلام (سال نهم، شماره ۳۳، تابستان ۱۳۹۶) به صاحب امتیازی پژوهشكدۀ تاريخ اسلام منتشر شد.

«رمزهای عاشورا» کتابی از آیت الله« هاشمی رفسنجانی»

خبرگزاری شبستان: کتاب «رمزهای عاشورا؛ درنگی بر فلسفه قیام امام حسین(ع)» اثر جاودانه آیت الله «هاشمی رفسنجانی» درباره فلسفه قیام امام حسین (ع)که توصیه ...

چاپ دوم نمایشنامه«ضحاک» اثر«غلامحسین ساعدی»

خبرگزاری شبستان:چاپ دوم نمایشنامه« ضحاک» اثر«غلامحسین ساعدی» را درپنج پرده به همت موسسه انتشارات «نگاه» چاپ و روانه بازار نشر شده است.

چاپ چهارم كتاب «انقلاب اسلامی در بوته آزمون»

خبرگزاری شبستان:چاپ چهارم كتاب انقلاب اسلامی در بوته آزمون اثر دکتر «منوچهر محمدی»،توسط سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی عرضه گردیده ...

بیشتر