خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶

الخميس ٣ ذو القعدة ١٤٣٨

Thursday, July 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

یک نماینده سابق مجلس:

بانوان جوان در اداره مساجد سهیم باشند

خبرگزاری شبستان: یک کارشناس دینی بر لزوم فراهم کردن زمینه حضور دختران جوان در مساجد تاکید کرد و گفت:توجه به مطالبات دختران جوان در مساجد حضور آ‌نان را در این خانه‌های خدا، همیشگی می‌کند.

مهمترین عناوین خبری

تلاش کانون صاحب الزمان (عج) برای انس بیشتر افراد با کتاب

خبرگزاری شبستان: مدیر کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان (عج) گفت: تلاش این کانون و پایگاه بسیج این مسجد، در راستای انس بیشتر افراد با کتاب است.

گسترش معارف مهدوی، اولویت اصلی کانون مسجد امام حسین (ع)

خبرگزاری شبستان: مدیر کانون فرهنگی هنری امام حسین (ع) گفت: گسترش معارف مهدوی از طریق برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی، اولویت اصلی برنامه‌های این کانون است.

/مساجد جهان در هفته‌ای که گذشت/

از هتک حرمت مسجدی در فرانسه تا هتک حرمت مسجدالاقصی توسط صهیونیستها

خبرگزاری شبستان: مسلمانان جهان در این هفته شاهد هتک حرمت به مسجدی در فرانسه و ادامه تظاهرات فلسطینی‌ها و برخی مردم جهان در اعتراض به اقدامات رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی بودند.

معاون ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد:

«دهمین دوره اندیشه‌های آسمانی» با حضور فعالان فرهنگی برگزار می‌شود

خبرگزاری شبستان: معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: دهمین دوره اندیشه‌های آسمانی از پنجم تا هجدهم شهریورماه با حضور جمعی از فعالان فرهنگی برگزار می‌شود.

یک نماینده سابق مجلس:

بانوان جوان در اداره مساجد سهیم باشند

خبرگزاری شبستان: یک کارشناس دینی بر لزوم فراهم کردن زمینه حضور دختران جوان در مساجد تاکید کرد و گفت:توجه به مطالبات دختران جوان در مساجد حضور آ‌نان را در این خانه‌های خدا، همیشگی می‌کند.

از سوی مرکز رسیدگی به امور مساجد؛

ویژه نامه «دهه کرامت» منتشر شد

خبرگزاری شبستان: همزمان با فرا رسیدن ایام ولادت حضرت معصومه (ع) و امام رضا (ع) ویژه‌نامه الکترونیکی «دهه کرامت» منتشر شد.

برگزاری ۷۰ برنامه فرهنگی و جشن در دهه کرامت در مساجد منطقه ۱۵

خبرگزاری شبستان: شهردار منطقه ۱۵، از برگزاری هفتاد برنامه فرهنگی و جشن همزمان با دهه کرامت در مساجد شاخص، سراهای محلات و میادین و معابر پرتردد جنوب شرق تهران خبر داد.

ویژه‌برنامه‌های دهه کرامت در مسجد باب‌الحوایج (ع)

خبرگزاری شبستان: ویژه برنامه‌های دهه کرامت در مسجد باب الحوایج (ع) همراه با مولودی‌خوانی و سخنرانی برگزار می‌‌شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی (سال ششم، شماره ۲، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به صاحب امتیازی دانشكده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران ...

هجده قطعه از آثار استاد« ابوالحسن صبا »منتشر شد

خبرگزاری شبستان:هجده قطعه از آثار استاد ابوالحسن صبا در کتابی با عنوان "کاروان صبا" از سوی انتشارات« سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «حضرت بقیه الله» استاد شجاعی منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ پنجم کتاب « حضرت بقیه الله» تألیف آیت الله استاد «محمد شجاعی» از سوی انتشارات «سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد

«زیارت، چراغی در مسیر هدایت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «زیارت، چراغی در مسیر هدایت» نوشته حجت الاسلام «محمدمهدی فجری» از سوی انتشارات «بهار دلها» چاپ شده است.

«تپه جاویدی و راز اشلو»کتابی دفاع مقدسی که توصیه می شود حتما بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تپه جاویدی و راز اشلو»روایت داستانی زندگی شهیدی «مرتضی جاویدی» است که «اکبر صحرایی»آن را در رمانی به تصویر کشیده است.

بیشتر