خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶

الاثنين ٤ المحرّم ١٤٣٩

Monday, September 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

امام جماعت مسجد قاسم بن الحسن (ع):

مساجد در فرصت ماه محرم پایگاه مقابله با مسایل اخلاقی شوند

خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد قاسم بن الحسن (ع) با اشاره به اهمیت فرصت ماه عزاداری شهادت سیدالشهدا (ع) برای مساجد، گفت: یک امام جماعت به‌روز می‌تواند مسجد را مرکزی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و دوری جوانان از انحرافات اخلاقی تبدیل کند.

مهمترین عناوین خبری

امام جماعت مسجد قاسم بن الحسن (ع):

مساجد در فرصت ماه محرم پایگاه مقابله با مسایل اخلاقی شوند

خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد قاسم بن الحسن (ع) با اشاره به اهمیت فرصت ماه عزاداری شهادت سیدالشهدا (ع) برای مساجد، گفت: یک امام جماعت به‌روز می‌تواند مسجد را مرکزی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و دوری جوانان از انحرافات اخلاقی تبدیل کند.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی با رد آمارهای نادرست، اعلام کرد:

۶۲ هزار مسجد در ایران وجود دارند

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به ارایه برخی آمارهای نادرست درباره تعداد مساجد کشور، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی با ۶۲ هزار مسجد در سراسر ایران همکاری دارد.

مراسم عاشورای حسینی در مساجد بیروت

خبرگزاری شبستان: مراسم عزاداری امام حسین (ع) در مساجد و حسینیه‌های بیروت برگزار می‌شود.

حمله به امام جماعت مشهور در «منچستر» انگلیس + عکس

خبرگزاری شبستان: امام جماعت مشهور مسجدی در شهر منچستر انگلیس با چاقو هدف حمله قرار گرفت و هم اکنون در بیمارستان به سر می‌برد.

گزارشی از مسجد الزهرا (ع)؛

مسجدی در میانه دفتر یک مرجع تقلید و میوه‌فروشی

خبرگزاری شبستان: مسجد الزهرا (س) در میان دفتر تهران آیت‌الله العظمی گرامی قمی و یک مغازه میوه‌فروشی قرار دارد.

درج عبارات اهانت‌آمیز بر دیوارهای مسجد «الفاتح» آلمان

خبرگزاری شبستان: رئیس امنای مسجد الفاتح آلمان از حمله افراد ناشناس به این مسجد و نوشتن عبارات ضد اسلامی بر دیوارهای آن خبر داد.

یک استاد حوزه علمیه:

ماه محرم از بهترین زمان‌ها برای ارتقای سطح اخلاق در جامعه است

خبرگزاری شبستان: یک استاد حوزه علمیه، با بیان اینکه مساجد می‌توانند پرچمدار مقابله با تحریفات و زمینه‌ساز اصلاح وضعیت دینی و اخلاقی کشور شوند، گفت: ماه محرم از بهترین زمان‌ها برای ارتقای سطح اخلاق در جامعه است.

افتتاح مسجد جامع «زنگبار» در تانزانیا

خبرگزاری شبستان: مسجد جامع زنگبار با هزینه پادشاه عمان در تانزانیا ساخته شد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«باهوش» اثر«کیم اسلیتر» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست باهوش اثر«کیم اسلیتر» با ترجمه« مژگان کلهر» را نشر افق چاپ کرده است.

شمارۀ ۳۳ فصلنامۀ مطالعات تاريخ اسلام

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید فصلنامه مطالعات تاريخ اسلام (سال نهم، شماره ۳۳، تابستان ۱۳۹۶) به صاحب امتیازی پژوهشكدۀ تاريخ اسلام منتشر شد.

«رمزهای عاشورا» کتابی از آیت الله« هاشمی رفسنجانی»

خبرگزاری شبستان: کتاب «رمزهای عاشورا؛ درنگی بر فلسفه قیام امام حسین(ع)» اثر جاودانه آیت الله «هاشمی رفسنجانی» درباره فلسفه قیام امام حسین (ع)که توصیه ...

چاپ دوم نمایشنامه«ضحاک» اثر«غلامحسین ساعدی»

خبرگزاری شبستان:چاپ دوم نمایشنامه« ضحاک» اثر«غلامحسین ساعدی» را درپنج پرده به همت موسسه انتشارات «نگاه» چاپ و روانه بازار نشر شده است.

چاپ چهارم كتاب «انقلاب اسلامی در بوته آزمون»

خبرگزاری شبستان:چاپ چهارم كتاب انقلاب اسلامی در بوته آزمون اثر دکتر «منوچهر محمدی»،توسط سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی عرضه گردیده ...

بیشتر