خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶

الخميس ٤ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Thursday, November 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

پیام تبریک دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد به سردار سلیمانی

خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با صدور پیامی، پایان حکومت خودخوانده داعش در سوریه را به سردار قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش تبریک گفت.

مهمترین عناوین خبری

نشست دبیران مناطق ستاد عالی کانون‌های مساجد برگزار شد

خبرگزاری شبستان: نشست دبیران مناطق ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، امروز با هدف بررسی راهکارهای چگونگی معرفی دستاوردهای ربع قرن تلاش این کانون‌ها برگزار شد.

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان کرمانشاه، خبر داد؛

استقرار۴۰ عضو کانون‌های مساجد در مناطق زلزله‌زده غرب کشور

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان کرمانشاه، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کرمانشاه از ساعات اولیه وقوع زمین‌لرزه، خدمات‌رسانی به آسیب‌دیدگان در آن را آغاز کردند.

پیام تبریک دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد به سردار سلیمانی

خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با صدور پیامی، پایان حکومت خودخوانده داعش در سوریه را به سردار قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش تبریک گفت.

«مسجد حمزه سیدالشهدا (ع)» سوگوار شهادت امام حسن عسکری (ع)

خبرگزاری شبستان: مراسم عزاداری سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) و سالروز آغاز امامت حضرت مهدی (عج) در مسجد حمزه سیدالشهدا (ع) برگزار می‌شود.

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، مطرح کرد:

کانون‌های مساجد ظرفیتی مهم در امداد به آسیب‌دیدگان حوادث طبیعی

خبرگزاری شبستان: معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، از آمادگی جمعیت‌ هلال‌احمر برای همکاری با کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور به منظور خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان غرب کشور خبر داد.

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، اعلام کرد؛

آمادگی کانون‌های مساجد برای همکاری با جمعیت هلال‌احمر

خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، از آمادگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور برای همکاری با جمعیت هلال‌احمر برای خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان غرب کشور خبر داد.

کمک میلیاردی مساجد ناحیه شهید نواب صفوی به زلزله‌زدگان

خبرگزاری شبستان: ۳ میلیارد تومان کمک نقدی در ۳۷۰ مسجد ناحیه شهید نواب صفوی برای زلزله‌زدگان غرب کشور جمع‌آوری شده است.

امام جماعت مسجد ملک، مطرح کرد؛

امدادرسانی‌ها تنها به روزهای نخست زلزله محدود نشوند

خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد ملک با بیان اینکه کمک‌رسانی مردم به زلزله‌زدگان غرب کشور به روزهای نخست محدود نشود و همچنان تداوم یابد، گفت: مسجد ملک تاکنون دو کامیون از کمک‌های مردمی را به مناطق زلزله‌زده ارسال کرده است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

نمایشنامه «یورت» عرض ارادت به امام رضا(ع)

خبرگزاری شبستان:نمایشنامه «یورت» به اهتمام «بهرام صادقی مزیدی» برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران توسط انتشارات «سوره مهر» عرضه شد.

داستان «طنابی از آتش» به قلم «محمدرضا سرشار» برای نوجوانان

خبرگزاری شبستان:کتاب «طنابی از آتش» عنوان داستانی از «محمدرضا سرشار» است که با موضوع شأن نزول سوره «لهب» برای گروه نوجوان نوشته شده است. این اثر به ...

«نرگس»داستانی در فضای انقلاب و دفاع از آرمان ها

خبرگزاری شبستان: نرگس عنوان رمانی از«رحیم مخدومی» است که آرمان ها وارزش ها انقلابی محور داستان است و شخصیت های اصلی تمام تلاش خود را برای دفاع از ...

«اعترافات یک قاتل» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«اعترافات یک قاتل» اثر«یوزف روت» با ترجمه علی اسدیان را نشر ماهی به تازگی روانه بازار نشر کرده است.

شمارۀ ۳۴۲ ماهنامۀ جهان کتاب

خبرگزاری شبستان:شمارۀ ۳۴۲ ماهنامۀ جهان کتاب (سال بیست و دوم، شمارۀ ۸ آبان ۱۳۹۶) منتشر شد.

بیشتر