خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

الأحد ١٠ صفر ١٤٤٠

Sunday, October 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

هاشمی: نمی توانیم همه مشکلات تهران را حل کنیم

رییس شورای اسلامی شهر تهران بر استانداردسازی ساختار وعملکرد مدیریت شهری تاکید کرد وگفت: سازمان مملو از موازی‌کاری و رانت نمی‌تواند به شهروندان خدمات ارایه کند.ما در سه سال باقیمانده ازمسئولیت شورای پنجم نمی توانیم همه مشکلات و مسایل تهران را حل کنیم.

مهمترین عناوین خبری

دستورالعمل شورای دانش آموزی اصلاح شد/تشکیل انجمن های جدید در مدارس

مدیر کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش از تدوین دستورالعمل جدید شوراهای دانش آموزی خبر داد و گفت: انجمن فضای مجازی، انجمن اردوها، انجمن سبک زندگی، انجمن حمایت از کالای و نوشت افزار ایرانی در مدارس تشکیل می شود.

۱۲ هزار کلاس درس در استان تهران احداث می شود/ وجود ۲۳ هزار کلاس درس فرسود در پایتخت

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران اعلام کرد: از مجموع ۵۳ هزار و ۴۴۵ کلاس درس دولتی در استان، بیش از ۲۳ هزار کلاس درس فرسوده هستند.

اخبار برگزیده اجتماعی ۲۹/

نمی توانیم همه مشکلات تهران را حل کنیم/اعزام معلم به مدارس خارج از کشور کاهش یافت

نمی توانیم همه مشکلات تهران را حل کنیم/اعزام معلم به مدارس خارج از کشور کاهش یافت/نتیجه فوتبال قابل پیش بینی نیست/ برنامه پنج ساله سوم شهر تهران دارای اشکالاتی است و ... از جمله اخبار اجتماعی برگزیده خبرگزاری شبستان در ۲۹ مهر است.

پروژه‌های ناتمام شهروندان را دچار مشکل کرده/پروژه‌های بالای ۸۰ درصد در اولویت باشد

عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن اینکه از شهرداری خواست تا پروژه‌های بالای ۸۰ درصد پیشرفت را در اولویت قرار دهد، گفت: این پروژ‌ه‌ها شهروندان را با مشکلات جدی مواجه کرده است.

ایمنی معابر شهری تهران افزایش یابد

رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در خصوص لزوم توجه به وضعیت علایم ترافیکی و ارتقای سطح ایمنی معابر شهری تذکر داد.

اعطا:

شهروندان می توانند از ساخت و ساز محلات مطلع شوند

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بررسی طرح دوفوریتی با حضور شهردار گفت: جلسه امروز شورا قرار بود با حضور افشانی برگزار شود که با خارج شدن از حد نصاب جلسه موضوع منتفی شد.

برنامه پنج ساله سوم شهر تهران دارای اشکالاتی است

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: برنامه پنج ساله سوم شهر تهران در متدولوژی و کلیات اشکالاتی دارد.

اعتراض به جریمه خودروهای عمومی

جمعی از رانندگان مینی‌بوس دارای پلاک عمومی در اعتراض به جریمه‌های طرح ترافیک صبح امروز مقابل شورای شهر تهران تجمع کردند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«فرار از اردوگاه ۱۴: فرار اودیسه‌وار مردی از کره‌ی شمالی به سوی آزادی»

«فرار از اردوگاه ۱۴: فرار اودیسه‌وار مردی از کره‌ی شمالی به سوی آزادی» اثر«بلین هاردن» با ترجمه«مسعودیوسف حصیرچین» را نشر چشمه چاپ کرده است.

«کوچه ما» مفصل ترین رمان افغانی با موضوعی تاریخی

خبرگزاری شبستان:«کوچه ما» مفصل ترین رمان افغانی اثر «اکرم عثمان» است که نشر«عرفان» آن را چاپ کرده است.

فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد اسلامی شماره ۷۰ منتشر شد

فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد اسلامی شماره ۷۰ به همت انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شد.

«تبلیغ در سرزمین عجایب(به روایت سید عبدالرضا هاشمی ارسجانی»)

چاپ نخست «تبلیغ در سرزمین عجایب(به روایت سید عبدالرضا هاشمی ارسجانی(» اثر«سید عبدالرضا هاشمی ارسجانی» را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

قصه‌های دریا به «سی کشتی، یک فرمانده» رسید

«سی کشتی، یک فرمانده» از مجموعه قصه‌های دریا است که به خاطرات ناخدا یکم‌عرشه فرید آگه دل اختصاص یافته و به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده است.

بیشتر