خبرگزاری شبستان

جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

الجمعة ١١ شعبان ١٤٣٩

Friday, April 27, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

استراحتگاه کارگری شهید حججی تابستان امسال به بهره برداری می رسد

خبرگزاری شبستان: مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: استراحتگاه کارگری شهید حججی تا تابستان امسال تجهیز و برای تمام کارگران مسافری که به ارومیه سفر میکنند، خدمات رفاهی ارائه داده می شود.

مهمترین عناوین خبری

استراحتگاه کارگری شهید حججی تابستان امسال به بهره برداری می رسد

خبرگزاری شبستان: مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: استراحتگاه کارگری شهید حججی تا تابستان امسال تجهیز و برای تمام کارگران مسافری که به ارومیه سفر میکنند، خدمات رفاهی ارائه داده می شود.

انتقال آب از کانی سیب به دریاچه ارومیه نیازمند اعتبار است

خبرگزاری شبستان: استاندار آذربایجان غربی گفت: از موضوعات مهم، کمبود اعتبار در انتقال آب از کانی سیب به دریاچه است؛ مشارکت مردم در صرفه جویی آب می تواند کمک بزرگی در به موفقیت رسیدن برنامه ها کند.

۹۱درصد از درآمدهای استانی سال ۹۶ تحقق یافته است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل سازمان بودجه و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: ۹۱ درصد از درآمدهای استانی در سال گذشته تحقق یافته است.

دولت نگاه استثنایی به آذربایجان غربی داشته باشد

خبرگزاری شبستان: امام جمعه ارومیه گفت: دولت باید نگاه ویژه و استثنائی نسبت به استان آذربایجان غربی داشته باشد و از ظرفیت های مطلوب موجود در مناطق آزاد را مورد استفاده قرار دهد.

یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان به فاینانس دریاچه ارومیه پرداخته می شود

خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور گفت: یک هزار و صد میلیارد تومان برای بحث فاینانس در دریاچه ارومیه پرداخته خواهد شد؛ دریاچه مهم بوده و متعلق به ایران است لذا باید توجه ویژه ای به آن داشت.

نوبخت از راه آهن ارومیه بازدید کرد

خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور ضمن سفر به آذربایجان غربی، از راه آهن ارومیه بازدید و در جلسه شورای اداری استان شرکت کرد.

سهم صندوق کارآفرینان امید در آذربایجان غربی ۱۴ میلیارد تومان است

خبرگزاری شبستان: معاون کار، تعاون و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: سهم صندوق کارآفرینان امید در آذربایجان غربی، در سال ۹۷، ۱۴ میلیارد تومان است.

شهربازی ارومیه نیمه شعبان ۹۷ افتتاح می شود

خبرگزاری شبستان: شهردار ارومیه گفت: شهربازی بزرگ ارومیه در نیمه شعبان امسال افتتاح و جشنواره گلها نیز در نهم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

مصلی میزبان کتاب «شش گوشه» می‌شود

خبرگزاری شبستان:کتاب «شش گوشه» وقایع نگاری مراحل نصب ضریح مطهر سیدالشهدا (ع) نوشته «حامد حجتی» و با بازنویسی «حمیدرضا آزادگان» منتشر شده که در سی و ...

«تابستان وغم» کتابی از «احمد رضا احمدی»

خبرگزاری شبستان:«تابستان وغم» سروده «احمد رضا احمدی» است که به همت نشر«چشمه» چاپ شده است.

«رستوران نقاشی» کتابی از«مارسل امه»

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب «رستوران نقاشی»اثر«مارسل امه» با ترجمه «مریم خراسانی» را انتشارات «ققنوس» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«عقاید یک دلقک» با ترجمه «سپاس ریوندی»

خبرگزاری شبستان:کتاب«عقاید یک دلقک» اثر«هاینریش بل» با ترجمه «سپاس ریوندی» را انتشارات «ماهی» چاپ کرده است.

سوره مهر در سی و یکمین نمایشگاه کتاب/دفتر شعری «عبور از من» منتشر شد

خبرگزاری شبستان:دفتر شعری «عبور از من» سروده« الهه تاجیک زاده» شامل ۵۴ اثر آزاد در قالب‌های نیمایی و سه‌گانی و سه‌پاره است که «سوره مهر» این اثر را ...

بیشتر