خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

السبت ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

انقلابی ماندن باید بزرگترین دغدغه مسئولین نظام باشد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذر بایجان غربی گفت: امروزه انقلابی ماندن بسیار مهم تر از انقلاب کردن است و این مهم با درک اینکه چرا انقلاب کرده ایم محقق می شود.

مهمترین عناوین خبری

انقلابی ماندن باید بزرگترین دغدغه مسئولین نظام باشد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذر بایجان غربی گفت: امروزه انقلابی ماندن بسیار مهم تر از انقلاب کردن است و این مهم با درک اینکه چرا انقلاب کرده ایم محقق می شود.

خبرنگاران پزشکان جامعه امروزی هستند.

مسئول بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: خبرنگاران پزشکان جامعه امروز ما هستند که می توانند درد های مردم را شنیده و برای درمان آن تلاش کنند.

استقلال و آزادی ایران اسلامی نتیجه خون پاک شهدا است

مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بزرگترین شعار انقلاب اسلامی بود که به برکت خون شهدا این شعار امروز به فعلیت رسیده است.

اتحاد مردم و مسئولین لازمه حل مشکلات اقتصادی جامعه است

مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: بزرگترین چالش در این چهل سال نظام اسلامی مسائل معیشتی و اقتصادی مردم است که نیازمند اتحاد ملت و مسئولین برای حل آن است.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در ارومیه

مردم انقلابی ارومیه با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن با آرمان های امام و انقلاب تجدید بیعت کردند.

منوچهر متکی:

مسولان امروز باید به وظایف خود در قبال انقلاب آگاه باشند

مشاور عالی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: مسئولان با آگاهی اگر به وظایف خود در قبال انقلاب عمل کنند در واقع به اصلی ترین وظیفه خود جامه عمل پوشانده اند.

مردم آذربایجان غربی آسمان را با طنین«ما به عشق رهبر آمدیم» به لبخند وا داشتند

مردم آذربایجان غربی، امروز در راهپیمایی ۲۲بهمن، چهل ساله شدن انقلاب را جشن گرفتند و با فریاد«ما به عشق رهبر آمدیم» حماسه ای دیگر آفریدند.

انقلاب ما نشات گرفته از انقلاب حضرت رسول (ص) است

مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: انقلاب ما شباهت های بسیار زیادی با انقلاب حضرت رسول (ص) دارد و در واقع نشات گرفته از آن انقلاب است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«تاریخ روسیه» را بخوانید

کتاب «تاریخ روسیه؛ ازپطرکبیر تا امروز»عنوان کتابی از«ژان پل اسکوت» با ترجمه «حامد رضئیی» است که به همت انتشارات «امیرکبیر»روانه بازار نشر شده است.

«هنر همیشه بر حق بودن» را بشنوید

کتاب صوتی«هنرهمیشه بر حق بودن» اثر«آتورشوپنهاور» با ترجمه «عرفان ثابتی» را و گویندگی «علیرضا آرا» را به مدت یک صد و ۵۵ دقیقه بشنوید.

چاپ سوم «ماجراهای فرانتس و بابابزرگ» کتابی برای کودکان شما

«ماجراهای فرانتس و بابابزرگ»اثر«کریستینه نوستلینگر» با ترجمه «کتایون سلطانی» را انتشارات «آفرینگان» روانه بازار نشر کرده است.

چاپ دهم« باشگاه مشت زنی» اثر«چاک پالانیک»/ آینه تمام نمای انسان تنهای امروز

چاپ دهم« باشگاه مشت زنی»اثر«چاک پالانیک» با ترجمه «پیمان خاکسار» را نشر چشمه روانه نشر چشمه کرده است.

«طریق ویرایش» اثر جمعی از نویسندگان

«طریق ویرایش» اثر جمعی از نویسندگان را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

بیشتر