خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶

الجمعة ٤ ذو القعدة ١٤٣٨

Friday, July 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

با حضور استاندار اصفهان و سایر مسوولین استان

کارنامه ربع قرن تلاشهای کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان رونمایی شد

خبرگزاری شبستان: کارنامه ربع قرن تلاشهای کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان و سایر مسوولین استان در جلسه هیئت هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان رونمایی شد.

مهمترین عناوین خبری

همزمان با دهه کرامت

مراسم آیین مذهبی روز بزرگداشت امامزاده بی بی زینب(س)در روستای یزدل برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: همزمان با دهه کرامت مراسم آیین مذهبی روز بزرگداشت امامزاده بی بی زینب(س)در روستای یزدل از توابع شهرستان آران و بیدگل برگزار می شود.

آیین افتتاحیه دوره آموزش خبرنگاری در اصفهان برگزار شد/هر مسجد یک خبرنگار

خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام معتمدی در آیین افتتاحیه دوره آموزش خبرنگاری ویژه اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد گفت: باید به سمتی حرکت کنیم که هر مسجد یک خبرنگار داشته باشد و فعالیت های مسجد را در فضای مجازی و رسانه ها منتشر کند.

اتحاد بین مسئولان و مردم در سنگر نماز جمعه انجام می شود

خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان تیران و کرون گفت: اتحاد بین مسئولان و مردم در سنگر نماز جمعه ایجاد می شود و این اتحاد مایه رشد و پیشرفت جامعه می شود.

ترویج تفکر غلط علیه شیعیان برنامه وهابیت در نماز جمعه است

خبرگزاری شبستان: مسئول دفترشورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اصفهان گفت: ترویج تفکر غلط علیه شیعیان، برنامه وهابیت در خطبه های نماز جمعه است.

با حضور استاندار اصفهان و سایر مسوولین استان

کارنامه ربع قرن تلاشهای کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان رونمایی شد

خبرگزاری شبستان: کارنامه ربع قرن تلاشهای کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان و سایر مسوولین استان در جلسه هیئت هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان رونمایی شد.

حجت الاسلام مردان در گفت و گو با شبستان:

عملیات مرصاد، پایانی بر ۸ سال جنگ افروزی جامعه جهانی علیه ایران

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل گفت: عملیات مرصاد نقطه پایانی بر جنگ ۸ ساله تحمیلی عراق و جنگ افروزی جامعه جهانی علیه ملت آزاده و مظلوم ایران بود و زمینه انزوای سازمان مجاهدین را فراهم کرد.

تاکید استاندار اصفهان بر افزایش کانون های فرهنگی هنری مساجد/هماهنگی نهادهای فرهنگی فعال در مساجد ستودنی است

خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان در جلسه هیئت هماهنگی و نظارت بر کانونهای مساجد استان با بیان اینکه تا پایان سال جاری تعداد این کانونها به ۲۰۵۲ خواهد رسید، گفت: هم اكنون استان اصفهان هم از نظر كمي و هم كيفي رتبه اول را در اين ارتباط در سطح كشور دارد.

استان اصفهان سرآمد حوزه های مختلف فرهنگی و هنری

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره اجلاس مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها گفت: استان اصفهان در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری، قرآنی و کانون های مساجد در کشور سرآمد است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی (سال ششم، شماره ۲، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به صاحب امتیازی دانشكده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران ...

هجده قطعه از آثار استاد« ابوالحسن صبا »منتشر شد

خبرگزاری شبستان:هجده قطعه از آثار استاد ابوالحسن صبا در کتابی با عنوان "کاروان صبا" از سوی انتشارات« سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «حضرت بقیه الله» استاد شجاعی منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ پنجم کتاب « حضرت بقیه الله» تألیف آیت الله استاد «محمد شجاعی» از سوی انتشارات «سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد

«زیارت، چراغی در مسیر هدایت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «زیارت، چراغی در مسیر هدایت» نوشته حجت الاسلام «محمدمهدی فجری» از سوی انتشارات «بهار دلها» چاپ شده است.

«تپه جاویدی و راز اشلو»کتابی دفاع مقدسی که توصیه می شود حتما بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تپه جاویدی و راز اشلو»روایت داستانی زندگی شهیدی «مرتضی جاویدی» است که «اکبر صحرایی»آن را در رمانی به تصویر کشیده است.

بیشتر