خبرگزاری شبستان

جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

الجمعة ١١ شعبان ١٤٣٩

Friday, April 27, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

محمدرضا امین فرد خبرداد:

افزایش پرواز های فرودگاه بین المللی بوشهر با حضور ۶ شرکت هواپیمایی

خبرگزاری شبستان: رئیس ایستگاه شرکت هواپیمایی آسمان استان بوشهر از افزایش پرواز های ۶ شرکت هواپیمایی ایرانی و انجام خدمات هندلینگ طی ۲۸ پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی بوشهر خبرداد.

مهمترین عناوین خبری

محمدرضا امین فرد خبرداد:

افزایش پرواز های فرودگاه بین المللی بوشهر با حضور ۶ شرکت هواپیمایی

خبرگزاری شبستان: رئیس ایستگاه شرکت هواپیمایی آسمان استان بوشهر از افزایش پرواز های ۶ شرکت هواپیمایی ایرانی و انجام خدمات هندلینگ طی ۲۸ پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی بوشهر خبرداد.

عبدالرسول رنجبر:

جلسه آموزشی ویژه حجاج تمتع ۹۷ در استان بوشهر برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: مدیر حج و زیارت استان بوشهر از برگزاری همایش حج در ایام هفته حج خبرداد و اعلام کرد: کاروان ها موظف هستند که ۱۰ جلسه آموزشی برای حججاج حج تمتع ۹۷ در استان بوشهر برگزار کنند.

عبدالکریم گراوند:

ایمان همراه با عمل صالح کارساز است

خبرگزاری شبستان: استاندار بوشهر با بیان اینکه امید و نشاط دارویی است که انسان را به خدای بزرگ نزدیک می کند، افزود: ایمان همراه با عمل صالح کارساز است و عمل صالح باید استمرار داشته باشد.

حسین ذوالفقاری:

۲ هزار و ۵۰۰ فرقه در جهان توسط صهیونیست مدیریت و هدایت می شوند

خبرگزاری شبستان: معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور تصریح کرد: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ فرقه در جهان به وجود آمده است که همه آنها توسط صهیونیست مدیریت و هدایت می شوند.

جمشید گودرزی:

۵۰ هزار نفر خادم افتخاری جهت موکب های اربعین حسینی شناسایی و ساماندهی شدند

خبرگزاری شبستان: قائم مقام اربعین در ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور گفت: در سال گذشته قریب به ۵۰ هزار نفر خادم افتخاری آقا و خانم جهت همکاری در موکب های اربعین حسینی شناسایی و ساماندهی شدند.

حمید خدری:

تلاوت قرآن کریم چراغ هدايت و رشد بشریت درطول تاريخ بوده است

خبرگزاری شبستان: مدیر شرکت منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز ایران با بیان اینکه قرآن هديه اي آسماني براي زنده کردن دلها است، گفت: قرآن متن فرهنگ اسلامي است و ذکر و تلاوت قرآن کریم چراغ هدايت و رشد بشریت درطول تاريخ بوده است.

حجت اسلام حسین دشتی:

مصلحت امت اسلامی در وحدت است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بوشهر با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در تمامی عرصه ها وارد می‌شود و وظیفه الهی و انقلابی خود را اجرایی می‌کند، گفت: مصلحت امت اسلامی در وحدت است.

مسلم رحمانی عنوان کرد:

دستورات و آموزه های آیات قرآنی یک بزرگراه پیشرفت و تعالی برای انسان ها است

خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهرگفت: خداوند سبحان اختراعات و الهاماتى الهى را به طور طبیعی وعادی به شما انسان ها داده ایم و این یک آموزش الهی به بشریت است و لذا دستورات و آموزه های آیات قرآنی یک بزرگراه پیشرفت و تعالی برای انسان ها است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

مصلی میزبان کتاب «شش گوشه» می‌شود

خبرگزاری شبستان:کتاب «شش گوشه» وقایع نگاری مراحل نصب ضریح مطهر سیدالشهدا (ع) نوشته «حامد حجتی» و با بازنویسی «حمیدرضا آزادگان» منتشر شده که در سی و ...

«تابستان وغم» کتابی از «احمد رضا احمدی»

خبرگزاری شبستان:«تابستان وغم» سروده «احمد رضا احمدی» است که به همت نشر«چشمه» چاپ شده است.

«رستوران نقاشی» کتابی از«مارسل امه»

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب «رستوران نقاشی»اثر«مارسل امه» با ترجمه «مریم خراسانی» را انتشارات «ققنوس» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«عقاید یک دلقک» با ترجمه «سپاس ریوندی»

خبرگزاری شبستان:کتاب«عقاید یک دلقک» اثر«هاینریش بل» با ترجمه «سپاس ریوندی» را انتشارات «ماهی» چاپ کرده است.

سوره مهر در سی و یکمین نمایشگاه کتاب/دفتر شعری «عبور از من» منتشر شد

خبرگزاری شبستان:دفتر شعری «عبور از من» سروده« الهه تاجیک زاده» شامل ۵۴ اثر آزاد در قالب‌های نیمایی و سه‌گانی و سه‌پاره است که «سوره مهر» این اثر را ...

بیشتر