خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

الأحد ٩ جمادى الثانية ١٤٣٩

Sunday, February 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مشخص شدن عامل بروز سقوط هواپیمای تهران-یاسوج حق مسلم ملت است

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سانحه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج، گفت: مشخص شدن عامل بروز این سانحه هوایی، حق مسلم ملت ایران و مردم کهگیلویه و بویراحمد است.

مهمترین عناوین خبری

ابوترابی فرد: همدردی ملت ایران با خانواده جان باختگان، گوشه‌ ای از غیرت ملی در شرایط سخت است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت تهران گفت: همدردی اقشار مختلف ملت ایران اسلامی با خانواده جان باختگان و کمک به امدادگران از سوی آنان را گوشه‌ ای از غیرت ملی در شرایط سخت خواند.

مشخص شدن عامل بروز سقوط هواپیمای تهران-یاسوج حق مسلم ملت است

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سانحه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج، گفت: مشخص شدن عامل بروز این سانحه هوایی، حق مسلم ملت ایران و مردم کهگیلویه و بویراحمد است.

مراسم یادبود جان باختگان سانحه سقوط هواپیمایی پرواز تهران - یاسوج برگزار شد

خبرگزاری شبستان: آیین یادبود جان باختگان هواپیمای «ای تی آر» در یاسوج با حضور امام جمعه موقت تهران و جمعی از مسئولان استانی در مصلای شهر یاسوج برگزار شد.

حضور مسئولان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم جان با ختگان سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

خبرگزاری شبستان: مراسم بزرگداشت جان با ختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج با حضور مسئولان کشوری و استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

شرایط جوی مانع عملیات جستجوی جان ‌باختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج

خبرگزاری شبستان: جانشین ستاد مدیریت بحران و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه بویراحمد گفت: با همه آمادگی اکیپ ها، جست و جوی جان باختگان سقوط هواپیما به دلیل ناآرامی شرایط جوی تا ۲ روز آینده همچنان متوقف است.

برگزاری مراسم بزرگداشت جان ‌باختگان سانحه هوایی در یاسوج

خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم بزرگداشت جان ‌باختگان سانحه هوایی تهران – یاسوج امروز در مصلی بزرگ امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) برگزار می شود

برنامه ریزان آنی فکر می کنند/مردم اخبار سقوط هواپیما را از کانال های معتبر رصد کنند

خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه فکر برخی از مسئولان آنی بوده و برای آینده برنامه ای ندارند، گفتت: هم اکنون فرودگاه یاسوج باید برای ۱۰۰ سال دیگر مورد توجه قرار گیرد، ولی متاسفانه برنامه ریزان ما پس فردا را هم نمی بینند.

مردم نباید بیشتر از این سردرگم شوند/زمان دقیق عملیات انتقال اجساد باید مشخص شود

خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد اینکه ادارات و نهادهای امدادی متناسب با کار و نحوه عملیاتی که در آن منطقه دارند، نیرو و امکانات بیاورند،گفت: بیش از این مردم را نباید سردرگم کنیم، باید عملیات انتقال اجساد و زمان دقیق آن را محاسبه کنیم.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ نخست «کدام حزب برنده می شود؟» در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان: کتاب «کدام حزب برنده می شود؟» اثر«عزیز نسین» با ترجمه «داود وفایی» را موسسه انتشارات ققنوس چاپ کرده است.

«روانشناسی سالمندان» کتابی از دکتر«عبدالله معتمدی»

خبرگزاری شبستان: کتاب روانشناسی سالمندان اثر دکتر عبدالله معتمدی را موسسه انتشارات «سمت» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

چاپ هفتم «تمدن وملالت‌های آن» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:چاپ هفتم «تمدن وملالت‌های آن» اثر« زیگموند فروید» با ترجمه «محمد بشری» با موضوع جامعه شناسی را انتشارات «ماهی» چاپ کرده است.

«مبانی ژئومورفولوژی رودخانه ای» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «مبانی ژئومورفولوژی رودخانه ای»اثر«رو چارتون» با ترجمه «مهدی ثقفی» و«محمدحسین رضایی مقدم» را موسسه انتشارات «سمت» چاپ کرده است.

پژوهشنامه «کتیبه و زبان» در گام نخست

خبرگزاری شبستان:شماره نخست پژوهشنامه «کتیبه و زبان (سال اول، شمارۀ ۱، دی ماه ۱۳۹۶)»، نشریه تخصصی پژوهشکده زبان شناسی، کتیبه ها و متون پژوهشگاه میراث ...

بیشتر