خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

الأحد ١٠ صفر ١٤٤٠

Sunday, October 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد؛

۱۸۶۲ تیم در رشته های مختلف المپیاد محلات سال جاری حضور داشتند

معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه فضای ویژه ورزش برای استفاده بانوان در ۱۰ بوستان شهر مشهد تا پایان سال آماده سازی می شود، گفت: در شش ماهه ابتدایی امسال ۱۸۶۲ تیم در رشته های مختلف المیپاد محلات حضور داشتند.

مهمترین عناوین خبری

۵ آذر، آخرین مهلت ثبت نام در «جشنواره امتنان» خراسان رضوی

مدیر اجتماعی اداره کل کار و رفاه امور اجتماعی خراسان رضوی گفت: ۵ آذرماه سال جاری آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره امتنان(انتخاب و معرفی کارگران،گروههای کار و واحدهای نمونه) استان است.

استانداردهای ملی و بین‌المللی در ارائه خدمات شهرداری مشهد رعایت می شود

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه موضوع استاندارد برای مردم کشور و شهر ما مفهومی بیگانه نیست، گفت: در ارائه خدمات شهرداری مشهد، انواع استانداردهای ملی و بین‌المللی رعایت می‌شود.

انهدام ۲۳ تن کالای قاچاق در خراسان رضوی

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت : طی هفت ماهه امسال ۲۲ تن و ۷۱۸ کیلوگرم کالای قاچاق در استان معدوم شده است.

معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد؛

۱۸۶۲ تیم در رشته های مختلف المپیاد محلات سال جاری حضور داشتند

معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه فضای ویژه ورزش برای استفاده بانوان در ۱۰ بوستان شهر مشهد تا پایان سال آماده سازی می شود، گفت: در شش ماهه ابتدایی امسال ۱۸۶۲ تیم در رشته های مختلف المیپاد محلات حضور داشتند.

کانون های مساجد تاثیر فراوانی در فضای اجتماعی جامعه دارند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه مسجد یک قرارگاه فرهنگی است، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد تاثیر فراوانی در فضای اجتماعی جامعه دارند.

دوره آموزشی«مدیریت فرهنگی و فرهنگ جهادی» در مشهد برگزار شد

دوره آموزشی«مدیریت فرهنگی و فرهنگ جهادی» ویژه مدیران کانون های مساجد مشهد با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.

بدهی ۴۷۲۰ میلیارد ریالی بیمه سلامت خراسان رضوی به مراکز درمانی

مدیرکل بیمه سلامت خراسان رضوی گفت: اکنون بدهی بیمه سلامت خراسان رضوی به مراکز درمانی و موسسات طرف قرارداد چهار هزار و ۷۲۰ میلیارد ریال می باشد و همه این مبلغ مربوط به پارسال است

امام جمعه تربت حیدریه؛

راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی نمایش قدرت جهان اسلام است

امام جمعه تربت حیدریه گفت: راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی نمایش قدرت جهان اسلام و بهترین فرصت برای معرفی تشیع با مکتب ناب عاشوراست و فرصتی فراهم کرده که مردم این مکتب سازنده را مشاهده کنند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«فرار از اردوگاه ۱۴: فرار اودیسه‌وار مردی از کره‌ی شمالی به سوی آزادی»

«فرار از اردوگاه ۱۴: فرار اودیسه‌وار مردی از کره‌ی شمالی به سوی آزادی» اثر«بلین هاردن» با ترجمه«مسعودیوسف حصیرچین» را نشر چشمه چاپ کرده است.

«کوچه ما» مفصل ترین رمان افغانی با موضوعی تاریخی

خبرگزاری شبستان:«کوچه ما» مفصل ترین رمان افغانی اثر «اکرم عثمان» است که نشر«عرفان» آن را چاپ کرده است.

فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد اسلامی شماره ۷۰ منتشر شد

فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد اسلامی شماره ۷۰ به همت انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شد.

«تبلیغ در سرزمین عجایب(به روایت سید عبدالرضا هاشمی ارسجانی»)

چاپ نخست «تبلیغ در سرزمین عجایب(به روایت سید عبدالرضا هاشمی ارسجانی(» اثر«سید عبدالرضا هاشمی ارسجانی» را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

قصه‌های دریا به «سی کشتی، یک فرمانده» رسید

«سی کشتی، یک فرمانده» از مجموعه قصه‌های دریا است که به خاطرات ناخدا یکم‌عرشه فرید آگه دل اختصاص یافته و به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده است.

بیشتر