خبرگزاری شبستان

شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

السبت ١ رمضان ١٤٣٨

Saturday, May 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی نقش موثری در کاهش تصادفات داشته است

خبرگزاری شبستان:شهردار مشهد با اشاره به اینکه باید از دوران پیش دبستانی و دبستان آموزش‌های راهنمایی و رانندگی به خردسالان و کودکان داده شود، افزود: آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی نقش مهم و موثری در کاهش تصادفات داشته است.

مهمترین عناوین خبری

برنامه های صدا و سیمای خراسان رضوی در ماه رمضان اعلام شد

خبرگزاری شبستان: صدا و سیمای خراسان رضوی همزمان با ماه عبادت و بندگی برنامه های متنوع با هدف ایجاد شوق اطاعت در این موسم بهار روح تهیه وتولید کرده است.

حبس زدایی باید به عنوان یک فرهنگ مورد توجه قرار گیرد

خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با بیان اینکه زندان محل نگهداری افراد خطرناک است، افزود: حبس زدایی باید به عنوان یک فرهنگ مورد توجه قرار گیرد.

استاندارد ایمنی خودروهای داخلی افزایش یابد

خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های امروز دنیا بحث رفتارهای ترافیکی و رانندگی است، گفت: استاندارد ایمنی خودروهای داخلی باید افزایش یابد.

بوستان آموزش ترافیک در مشهد به بهره برداری رسید

خبرگزاری شبستان: بوستان آموزش ترافیک با حضور شهردار مشهد و جمعی از مسئولین در ابتدای خیابان خلج مشهد به بهره برداری رسید.

آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی نقش موثری در کاهش تصادفات داشته است

خبرگزاری شبستان:شهردار مشهد با اشاره به اینکه باید از دوران پیش دبستانی و دبستان آموزش‌های راهنمایی و رانندگی به خردسالان و کودکان داده شود، افزود: آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی نقش مهم و موثری در کاهش تصادفات داشته است.

نشست خبری تشریح برنامه های ماه رمضان اداره کل تبلیغات مشهد

نشست خبری تشریح برنامه های اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

۲۲۰ قنات در استان‌ های خراسان توسط آستان قدس رضوی احیاء شده است

خبرگزاری شبستان:معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از برنامه آستان قدس رضوی برای احیای ۲۲۰ قنات در استان‌های خراسان رضوی، جنوبی و شمالی خبر داد.

۲۵۰۰ روحانی برای تبلیغ در ماه مبارک رمضان به شهرهای استان اعزام می شوند

خبرگزاری شبستان:مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه خراسان رضوی باید قطب قرآنی کشور شود، افزود:۲۵۰۰ روحانی مُبلغ برای تبلبغ در ماه مبارک رمضان به شهرهای استان اعزام می شوند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«اخلاق دین مدار و دنیا گرا» اثر «بهروز محمدی منفرد» و «بیژن منصوری»

خبرگزاری شبستان:تحلیل آسیب های اخلاق سکولار و تحلیل پیامدهای مثبت اخلاق دینی در کتاب اخلاق دین مدار و دنیا گرا اثر بهروز محمدی منفرد و بیژن منصوری ...

جدیدترین رمان سید هاشم حسینی با «دختر کوهستان»

خبرگزاری شبستان:رمان تاریخی «دختر کوهستان» به قلم سید هاشم حسینی است که وی در این اثر به رویدادهای جدایی قفقاز و داغستان از ایران پرداخته است.

۳۶۵ آیه برای دانش آموزان در «زمزمه آیه‌ها»

خبرگزاری شبستان: کتاب «زمزمه آیه‌ها» نوشته حجت‌الاسلام غلامرضا حیدری ابهری از سوی انتشارات« بهاردل‌ها» چاپ شده است.

اگر برای آشپزی وقت ندارید به«آشپزخانه خانم های شاغل» بروید!

خبرگزاری شبستان:آشپزخانه خانم های شاغل کتابی از «نادیا پور وقار» است که راهکارهای علمی مدیریت آشپزخانه برای خانم های شاغل ر پخت غذاهای خاص و حرفه ای ...

«تاریخ نگاری ایرانی اسلامی» اثر«جولی اسکات میثمی»در بازار نشر کرد

خبرگزاری شبستان:کتاب تاریخ نگاری ایرانی اسلامی اثر«جولی اسکات» میثمی به ترجمه «مهدی فرهانی منفرد» را انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی چاپ کرد.

بیشتر