خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

الخميس ١ جمادى الأولى ١٤٣٩

Thursday, January 18, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

۱ بهمن، آخرین مهلت شرکت در جشنواره بین المللی خوشنویسی آیات

خبرگزاری شبستان:اول بهمن سال جاری آخرین مهلت شرکت در جشنواره بین المللی خوشنویسی آیات با موضوع قرآن و عترت در رشته های نستعلیق، ثلث، نسخ و شکسته نستعلیق است.

مهمترین عناوین خبری

ایران از معدود کشورهایی است که غربال گری شنوایی را از سنین پایین انجام می دهد

خبرگزاری شبستان:معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی گفت: خوشبختانه ایران از معدود کشورهایی است که از سنین پایین غربال گری شنوایی را انجام می دهد ودر حال حاضر حداکثر۳ ماه برای تشخیص مشکل در شنوایی کودکان زمان لازم است.

مهدکودک محلی برای تشخیص و پیشگیری از اختلالات جسمی و روانی کودکان زیر ۶ سال

خبرگزاری شبستان:معاون امور اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی گفت: مهدکودک محل نگهداری و یا پرستاری از کودکان نیست بلکه محلی است که در آن طرح هایی از قبیل غربالگری شنوایی،بینایی،اضطراب و تشخیص اوتیسم اجرا می شود.

عدم وجود اطلاعات دقیق و تفاوت در تعرفه ها از چالش های پیش رو دراجرای طرح غربال گری شنوایی کودکان است

خبرگزاری شبستان: معاون پیشگیری از معلولیت های بهزیستی کشور عدم وجود اطلاعات دقیق، نبود پیگیری های لازم وتفاوت در تعرفه ها را ازچالش های پیش رو در اجرای طرح غربال گری شنوایی کودکان دانست.

طرح غربالگری شنوایی کودکان ۳تا۵ سال در مهدهای بهزیستی خراسان رضوی افتتاح شد

خبرگزاری شبستان: طرح غربالگری شنوایی کودکان ۳تا۵ سال در مهدهای بهزیستی خراسان رضوی با هدف رشد همه جانبه کودکان افتتاح شد.

۱ بهمن، آخرین مهلت شرکت در جشنواره بین المللی خوشنویسی آیات

خبرگزاری شبستان:اول بهمن سال جاری آخرین مهلت شرکت در جشنواره بین المللی خوشنویسی آیات با موضوع قرآن و عترت در رشته های نستعلیق، ثلث، نسخ و شکسته نستعلیق است.

کسانی که به دنبال دو قطبی کردن جامعه اند خلاف امید و آرامش مردم اقدام می‌کنند

خبرگزاری شبستان:تولیت آستان قدس رضوی گفت: کسانی که بدنبال دو قطبی کردن جامعه هستند، قطعاً خلاف امید و آرامش مردم اقدام می‌کنند.

در کشور؛

خراسان رضوی در سال جاری رتبه هشتم طلاق را دارد

خبرگزاری شبستان:معاون اجتماعی دادگستری خراسان رضوی گفت:با تشکیل سامانه کنترل و پیشگیری از طلاق، رتبه طلاق خراسان رضوی در کشور به عدد ۸ رسید.

رضایت مردم خراسان رضوی از طرح کاهش و مداخله در طلاق

خبرگزاری شبستان:معاون امور اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی گفت: مردم از اجرای طرح کاهش و مداخله در طلاق رضایت دارند زیرا با شرکت در آن وقت و هزینه کم تری را متحمل می شوند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ هشتم کتاب«شلغم میوه بهشته»

خبرگزاری شبستان:چاپ هشتم کتاب«شلغم میوه بهشته» اثر«علی محمد افغانی» را موسسه انتشارات «نگاه» چاپ کرده است.

«شرح منتخب لطایف عبید زاکانی»

خبرگزاری شبستان:پژوهشگاه فرهنگ فارسی ـ تاجیکی سفارت جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان، وابسته به بنیاد سعدی، بیست و سومین کتاب خود را پس از بازگشایی ...

داستان سرکشی یک نوجوان در«خانه درختی من»

خبرگزاری شبستان:داستان بلند «خانه درختی من» نوشته «جین گرک هد جرج» با ترجمه «پروین علی‌پور» منتشر شد.

نگاهی به کتاب «نوش داروی طرح ژنریک»

خبرگزاری شبستان:« نوش داروی طرح ژنریک» عنوان کتابی از «سید حسن حسینی» که می توان آن را حاصل نبوغ و تجربه های ارزشمند شاعر خواند.

«داستان موفقیت نخبگان» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب«داستان موفقیت نخبگان»اثر«مالکوم گلدول» با ترجمه «نوشین طیبی»را انتشارات «نیلوفر»چاپ کرده است.

بیشتر