خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

الاثنين ٨ ذو الحجّة ١٤٣٩

Monday, August 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

استاندار خراسان رضوی؛

افتتاح ۱۵۴۴ پروژه با اعتبار بیش از ۱۴ هزار میلیارد ریال در هفته دولت

استاندار خراسن رضوی گفت: همزمان با هفته دولت در استان ۱۵۴۴ پروژه در حوزه های خدماتی، بهداشتی، درمانی، مسکن و دیگر حوزه ها با اعتبار ۱۴ هزار و ۵۳۲ میلیارد ریال افتتاح می شود.

مهمترین عناوین خبری

استاندار خراسان رضوی؛

افتتاح ۱۵۴۴ پروژه با اعتبار بیش از ۱۴ هزار میلیارد ریال در هفته دولت

استاندار خراسن رضوی گفت: همزمان با هفته دولت در استان ۱۵۴۴ پروژه در حوزه های خدماتی، بهداشتی، درمانی، مسکن و دیگر حوزه ها با اعتبار ۱۴ هزار و ۵۳۲ میلیارد ریال افتتاح می شود.

ثبت ۱۵۷۴ کانون خراسان رضوی در سامانه بچه های مسجد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه ۳۱ مرداد ماه آخرین مهلت ثبت نام اعضای کانون های مساجد در سامانه بچه های مسجد است، گفت: تا کنون ۱۵۷۴کانون فرهنگی هنری از خراسان رضوی در این سامانه ثبت شده اند.

اعلام جزئیات ویژه برنامه‌ های «روز عرفه» در حرم مطهر رضوی

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی از آمادگی کامل حرم مطهر رضوی برای برگزاری ویژه برنامه‌های روز عرفه خبر داد و جزییات برگزاری این برنامه معنوی را اعلام کرد.

دولت باید وضع معیشت مردم را بهبود ببخشد/ غرب قابل اعتماد نیست

امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه چهار سال است اقتصاد مقاومتی مطرح است اما یک دهم آن عملیاتی نشده، گفت: دولت باید وضع معیشت مردم را بهبود ببخشید.

اجرای سند تحول آموزش و پرورش نیازمند همکاری سایر دستگاه های کشور است

وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اینکه آموزش و پرورش نیاز اجتماع است و این مهم باید در خانواده و جامعه احساس شود، گفت: اجرای سند تحول آموزش وپرورش نیازمند همکاری سایر دستگاه های اجرایی کشور است.

تمرکز استان به رشد برندینگ منطقه ای و جهانی است

استاندار خراسان رضوی گفت : تمرکز و نگاه استان در رشد برندینگ نه وزه ملی بلکه حضور موثر و ماندگار در عرصه منطقه ای و بین المللی است.

۹ روستا در کشور به عنوان روستای ملی صنایع دستی انتخاب شده است

معاون ساماندهی وتوانمند سازی صندوق کار آفرینی کشور گفت: ۹ روستا در کشور به عنوان روستای ملی صنایع دستی اعلام شده که روستای بسک تربت حیدریه نیز یکی از این روستاها است.

اجرای فرش بافی در بسک مهمترین برنامه مکمل جهت اشتغال پایدار روستا است

مدیر کل میراث فرهنگی وگردشگری خراسان رضوی گفت: اجرای برنامه های مکمل همچون زری بافی وفرش بافی درروستای بسک از مهمترین برنامه های میراث فرهنگی جهت اشتغال پایدار درروستای ملی ابریشم است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

تجدید چاپ «ناطوردشت» با ترجمه «احمد كريمي»

کتاب «ناطور دشت» اثر « جروم دیوید سالینجر» با ترجمه «احمد کریمی» را انتشارات «امیرکبیر» برای پنجمین بار روانه بازار نشر کرده است.

چاپ نخست کتاب «تئاتر مردم» در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب «تئاتر مردم،یک کتاب مرجع» اثر شکتر جوئل با ترجمه مشترک «عالم‌فلكي آزاده»،«خاتمي معصومه»،« آجرلو نگار»را نشر قطره چاپ ...

رمان غفارزادگان برای نوجوانان در«سنگ‌اندازان غار کبود»

رمان«سنگ‌اندازان غار کبود» نوشته‌ی «داوود غفارزادگان» به گروه سنی نوجوان معرفی می شود.

«دخترکی که ابری به بزرگی برج ایفل را بلعیده بود»

«دخترکی که ابری به بزرگی برج ایفل را بلعیده بود »اثر«رومن پوئرتولاس» با ترجمه « ابوالفضل الله‌داد» را انتشارات «ققنوس» چاپ کرده است.

«تعطیلات با ابوقراضه» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تعطیلات با ابوقراضه» اثر «جوی کاولی» با ترجمه« معصومه رستم نژاد» را نشر«آفرینگان »چاپ کرده است.

بیشتر