خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

السبت ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

متسابقین قرآنی مدهامتان از اثرات قرآن بر زندگی شخصی و اجتماعی خود گفتند

متسابقین قرآنی مدهامتان به اثرات قرآن در زندگی شخصی و اجتماعی خود اشاره کرده و می گویند: مانوس شدن و عمل کردن به قرآن کریم نتایج شگفت‌انگیزی بر روح و روان انسان دارد.

مهمترین عناوین خبری

اجرای تکنوازی وگروه نوازی نخستین روز پانزدهمین جشنواره موسیقی فجر در زنجان

همزمان با نخستین روز از پانزدهمین جشنواره موسیقی فجر، اجرای گروه های تک نوازی و گروه نوازی و کارگاه شناخت موسیقی ایران در فرهنگسرای امام خمینی(ره) انجام شد.

رسانه ها رویدادهای قرآنی را انعکاس دهند

کاظم نصیری،برگزاری مسابقات قرآنی مدهامتان را برای آینده ی قرآنی استان،امیدوار کننده دانست و افزود: اینگونه مسابقات بستر مناسبی برای کشف استعداد ها و پیشرفت در این زمینه برای نسل نوجوان وجوان است.

متسابقین قرآنی مدهامتان از اثرات قرآن بر زندگی شخصی و اجتماعی خود گفتند

متسابقین قرآنی مدهامتان به اثرات قرآن در زندگی شخصی و اجتماعی خود اشاره کرده و می گویند: مانوس شدن و عمل کردن به قرآن کریم نتایج شگفت‌انگیزی بر روح و روان انسان دارد.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان تاکید کرد:

سرمایه‌گذاری سودآور در انجمن حمایت از زندانیان

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان بر ضرورت سرمایه‌گذاری سودآور در انجمن حمایت از زندانیان تاکید کرد.

پانزدهمین جشنواره موسیقی فجر در زنجان آغاز شد

پانزدهمین جشنواره موسیقی فجراستان زنجان همزمان با سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر کشور از صبح امروز ۲۶ بهمن ماه در فرهنگسرای امام خمینی(ره) زنجان آغاز شد.

خطیب جمعه زنجان:

رمز ماندگاری انقلاب اسلامی بصیرت و شناخت مردم از توطئه های دشمنان است

امام جمعه زنجان رمز ماندگاری انقلاب اسلامی را بصیرت و شناخت مردم از توطئه های دشمنان خواند و گفت: این بصیرت در راهپیمایی ۲۲ بهمن که پرصلابت تر از سال های گذشته بود برهمگان عیان شد.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

پرداخت ۴ هزار تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان زنجانی

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: ۴ هزار و ۴۳ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال،کارگشایی و مسکن به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد و اقشار نیازمند زنجان با اعتباری بالغ از ۱۷ میلیارد تومان توسط صندوق امداد ولایت استان پرداخت‌ شده است.

۳۳۹ نفر در مرحله استانی مسابقات قرآنی مدهامتان به رقابت می پردازند

سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان گفت: در مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ۳۳۹ نفر با یکدیگر به رقابت می پردازند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«تاریخ روسیه» را بخوانید

کتاب «تاریخ روسیه؛ ازپطرکبیر تا امروز»عنوان کتابی از«ژان پل اسکوت» با ترجمه «حامد رضئیی» است که به همت انتشارات «امیرکبیر»روانه بازار نشر شده است.

«هنر همیشه بر حق بودن» را بشنوید

کتاب صوتی«هنرهمیشه بر حق بودن» اثر«آتورشوپنهاور» با ترجمه «عرفان ثابتی» را و گویندگی «علیرضا آرا» را به مدت یک صد و ۵۵ دقیقه بشنوید.

چاپ سوم «ماجراهای فرانتس و بابابزرگ» کتابی برای کودکان شما

«ماجراهای فرانتس و بابابزرگ»اثر«کریستینه نوستلینگر» با ترجمه «کتایون سلطانی» را انتشارات «آفرینگان» روانه بازار نشر کرده است.

چاپ دهم« باشگاه مشت زنی» اثر«چاک پالانیک»/ آینه تمام نمای انسان تنهای امروز

چاپ دهم« باشگاه مشت زنی»اثر«چاک پالانیک» با ترجمه «پیمان خاکسار» را نشر چشمه روانه نشر چشمه کرده است.

«طریق ویرایش» اثر جمعی از نویسندگان

«طریق ویرایش» اثر جمعی از نویسندگان را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

بیشتر