خبرگزاری شبستان

جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

الجمعة ١١ شعبان ١٤٣٩

Friday, April 27, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

توسعه مهارت کار جمعی و سخت کوشی درجامعه/ حمایت از کالای ایرانی به کاهش آسیب های اجتماعی هم منجر می شود

خبرگزاری شبستان: دبیر شورای عالی فرهنگ عمومی کشور با طرح سرفصل های شورای فرهنگ عمومی بر توسعه مهارت کار جمعی و سخت کوشی در جامعه تاکید کرد و گفت: حمایت از کالای ایرانی منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

مهمترین عناوین خبری

شعار حمایت از کالای ایرانی به گفتمان عمومی تبدیل شود

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به راهکارها تحقق شعار سال گفت: باید شعار حمایت از کالای ایرانی را به گفتمان عمومی تبدیل کنیم.

باید مفاهیم و فضایل اخلاقی را با اخلاق عمومی در جامعه پیوند زد

خبرگزاری شبستان: دبیر شورای عالی فرهنگ عمومی کشور به ظرفیت های استان زنجان در زمینه های مختلف اشاره کرد و گفت: باید تلاش کنیم مفاهیم و فضایل اخلاقی، ارتباطات عاطفی، خردورزی و پرهیز از قضاوت های شتابزده را گسترش داد و با اخلاق عمومی پیوند زد.

توسعه مهارت کار جمعی و سخت کوشی درجامعه/ حمایت از کالای ایرانی به کاهش آسیب های اجتماعی هم منجر می شود

خبرگزاری شبستان: دبیر شورای عالی فرهنگ عمومی کشور با طرح سرفصل های شورای فرهنگ عمومی بر توسعه مهارت کار جمعی و سخت کوشی در جامعه تاکید کرد و گفت: حمایت از کالای ایرانی منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

ناشران و نویسندگان کتاب هایی با موضوع حمایت از کالای ایرانی حمایت می شوند

خبرگزاری شبستان: به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، این نهاد در تلاش است برای تحقق شعال سال از ناشران و نویسندگان کتاب هایی با موضوع حمایت از کالای ایرانی حمایت کند.

مراسم «جشن عبادت فرشته‌ها» در کانون پرورش فکری زنجان برگزار شد

خبرگزاری شبستان: مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر با عنوان «جشن عبادت فرشته‌ها» همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت ولیعصر امام زمان(عج) در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان برگزار شد.

تنها ۶۵ موقوفه در باب حوزه های علمیه استان زنجان است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به نقش حوزه های علمیه در ترویج سنت حسنه وقف گفت: تنها ۶۵ موقوفه مربوط به حوزه های علمیه استان زنجان است.

نیات واقفین به سمت وقف های حوزوی هدایت شود

خبرگزاری شبستان: مدیراستانی حوزه های علمیه استان زنجان با انتقاد از سهم اندک حوزه های علمیه از موقوفات گفت: بایستی نیات واقفین به سمت وقف های حوروزی هدایت شود.

تشکیل پرونده الکترونیک سلامت برای مددجویان زنجانی

خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: همزمان با هفته سلامت برنامه های متعددی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان باهدف ارتقاء سطح آگاهی وسلامت جامعه هدف برگزار می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

مصلی میزبان کتاب «شش گوشه» می‌شود

خبرگزاری شبستان:کتاب «شش گوشه» وقایع نگاری مراحل نصب ضریح مطهر سیدالشهدا (ع) نوشته «حامد حجتی» و با بازنویسی «حمیدرضا آزادگان» منتشر شده که در سی و ...

«تابستان وغم» کتابی از «احمد رضا احمدی»

خبرگزاری شبستان:«تابستان وغم» سروده «احمد رضا احمدی» است که به همت نشر«چشمه» چاپ شده است.

«رستوران نقاشی» کتابی از«مارسل امه»

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب «رستوران نقاشی»اثر«مارسل امه» با ترجمه «مریم خراسانی» را انتشارات «ققنوس» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«عقاید یک دلقک» با ترجمه «سپاس ریوندی»

خبرگزاری شبستان:کتاب«عقاید یک دلقک» اثر«هاینریش بل» با ترجمه «سپاس ریوندی» را انتشارات «ماهی» چاپ کرده است.

سوره مهر در سی و یکمین نمایشگاه کتاب/دفتر شعری «عبور از من» منتشر شد

خبرگزاری شبستان:دفتر شعری «عبور از من» سروده« الهه تاجیک زاده» شامل ۵۴ اثر آزاد در قالب‌های نیمایی و سه‌گانی و سه‌پاره است که «سوره مهر» این اثر را ...

بیشتر