خبرگزاری شبستان

جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

الجمعة ١١ شعبان ١٤٣٩

Friday, April 27, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

كتاب‌خواني‌ راهي‌ براي‌ تقويت‌ روحيه‌ي‌ ديني‌ كودكان‌ و نوجوانان‌/با هم بخوانیم

خبرگزاری شبستان:كتاب‌ و كتاب‌خواني‌ راهي‌ براي‌ تقويت‌ روحيه‌ي‌ ديني‌ كودكان‌ و نوجوانان‌ بوده و مطالعه‌ كتابهاي‌ ديني‌ و مذهبي‌ به‌كودك‌ و نوجوان‌ كمك‌ مي‌كند تا به‌ درك‌ صحيحي‌ از مسائل‌ ديني‌ دست‌ يابد .

مهمترین عناوین خبری

کار عبادت و جهاد در راه خدا است

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با تاکید بر اینکه کار عبادت و جهاد در راه خداست، بر حمایت و توجه به حقوق کارگران تاکید کرد.

خرید تضمینی کلزا از کشاورزان استان سمنان در دستور کار قرار دارد

خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خرید تضمینی کلزا از کشاورزان استان سمنان در اولویت برنامه‌های سازمان جهاد کشاورزی استان قرار دارد.

مرکز جامع کنترل ترافیک شهر سمنان افتتاح می‌شود

خبرگزاری شبستان: شهردار سمنان گفت: مرکز جامع کنترل ترافیک شهر سمنان افتتاح می‌شود.

برخی کارفرمایان در حق جامعه کارگری جفا می‌کنند

خبرگزاری شبستان:دبیر اجرایی خانه کارگر استان سمنان نقش کارگران را در چرخش اقتصاد کشور مهم دانست وگفت: برخی کارفرمایان به علت نبود نظارت کافی در حق جامعه کارگری جفا می‌کنند.

اهدای بیش از دو هزار جلد کتاب به حوزه های علمیه استان سمنان

خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان از اهدای بیش از دو هزار جلد کتاب به حوزه های علمیه این استان خبر داد.

مخاطب شناسی در اجرای امر به معروف و نهی از منکر اصلی مهم و اساسی است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، مخاطب شناسی را در ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم خواند.

خسارت برف و سرمای اخیر به ۲۰ هزار هکتار از باغ‌های استان سمنان

خبرگزاری شبستان: معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به بارش برف و باران و سرمازدگی در برخی از مناطق شمالی این استان پیش‌بینی کرد: ۲۰ هزار هکتار از باغات استان سمنان در اثر سرمازدگی دچار خسارت شوند.

۱۵۰میلیون ریال در راستای حمایت از مراکز قرآنی استان سمنان اختصاص یافت

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان سمنان از تخصیص یافتن ۱۵۰ میلیون ریال اعتبار شامل ۱۰۰ میلیون ریال برای مؤسسات قرآنی و ۵۰ میلیون ریال برای خانه‌های قرآن شهری خبرداد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

مصلی میزبان کتاب «شش گوشه» می‌شود

خبرگزاری شبستان:کتاب «شش گوشه» وقایع نگاری مراحل نصب ضریح مطهر سیدالشهدا (ع) نوشته «حامد حجتی» و با بازنویسی «حمیدرضا آزادگان» منتشر شده که در سی و ...

«تابستان وغم» کتابی از «احمد رضا احمدی»

خبرگزاری شبستان:«تابستان وغم» سروده «احمد رضا احمدی» است که به همت نشر«چشمه» چاپ شده است.

«رستوران نقاشی» کتابی از«مارسل امه»

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب «رستوران نقاشی»اثر«مارسل امه» با ترجمه «مریم خراسانی» را انتشارات «ققنوس» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«عقاید یک دلقک» با ترجمه «سپاس ریوندی»

خبرگزاری شبستان:کتاب«عقاید یک دلقک» اثر«هاینریش بل» با ترجمه «سپاس ریوندی» را انتشارات «ماهی» چاپ کرده است.

سوره مهر در سی و یکمین نمایشگاه کتاب/دفتر شعری «عبور از من» منتشر شد

خبرگزاری شبستان:دفتر شعری «عبور از من» سروده« الهه تاجیک زاده» شامل ۵۴ اثر آزاد در قالب‌های نیمایی و سه‌گانی و سه‌پاره است که «سوره مهر» این اثر را ...

بیشتر