خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

الأحد ٩ جمادى الثانية ١٤٣٩

Sunday, February 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

پربیننده ترین اخبار سرویس

کتاب چراغ علم و دانش است

خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کتاب ارتباط ما را با گذشته برقرار و حال را برای ما روشن می کند، گفت: کتاب چراغ علم و دانش است.

مهمترین عناوین خبری

کتاب چراغ علم و دانش است

خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کتاب ارتباط ما را با گذشته برقرار و حال را برای ما روشن می کند، گفت: کتاب چراغ علم و دانش است.

انس ایرانیان با کتاب سابقه دیرینه دارد

خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان با انتقاد از اینکه سهم ما از سرانه کتابخوانی در استان پایین است، گفت: انس ایرانیان با کتاب سابقه دیرینه دارد.

نمایشگاه کتاب سیستان و بلوچستان جزء پرفروش ترین نمایشگاه های کتاب کشور است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ۴۱۹ ناشر و نماینده نشر در قالب ۲۴۲ غرفه در نمایشگاه حضور دارند، گفت: نمایشگاه کتاب سیستان و بلوچستان جزء پرفروش ترین نمایشگاه های کتاب کشور است.

خلاقیت ها زیر سایه تست چهار گزینه ای از بین می رود

خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با بیان اینکه آزمون قادر نیست تیزهوشان واقعی را شناسایی کند، گفت: خلاقیت ها زیر سایه تست چهار گزینه ای از بین می رود.

کم کردن ریخت و پاش ها در نظام اداری مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است

خبرگزاری شبستان: مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید بهشتی تهران کم کردن ریخت و پاش ها را در نظام اداری مصداق بارز اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: باید اقتصاد مقاومتی از حالت شعار خارج کنیم و در عرصه عمل بکار گیریم.

شهدای گمنام در دانشگاه پیام نور زاهدان آرام گرفتند

خبرگزاری شبستان: همزمان با سالروز شهادت فاطمه الزهرا سلام الله علیها، پیکر پاک و مطهر دو تن از شهدای گمنام در دانشگاه پیام نور زاهدان آرام گرفتند.

سیستان و بلوچستان به لحاظ تولید علم رتبه هشتم کشوری به خود اختصاص داده است

خبرگزاری شبستان: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: دانشگاه های آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان به لحاظ تولید علم رتبه هشتم کشوری به خود اختصاص داده اند.

والدین در انتخاب رشته فرزندشان به سادگی از آن گذر نکنند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با بیان اینکه انتخاب رشته تقلیدی سم برای دانش آموز و جامعه پیرامون آن است، گفت: والدین در انتخاب رشته فرزندشان به سادگی از آن گذر نکنند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ نخست «کدام حزب برنده می شود؟» در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان: کتاب «کدام حزب برنده می شود؟» اثر«عزیز نسین» با ترجمه «داود وفایی» را موسسه انتشارات ققنوس چاپ کرده است.

«روانشناسی سالمندان» کتابی از دکتر«عبدالله معتمدی»

خبرگزاری شبستان: کتاب روانشناسی سالمندان اثر دکتر عبدالله معتمدی را موسسه انتشارات «سمت» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

چاپ هفتم «تمدن وملالت‌های آن» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:چاپ هفتم «تمدن وملالت‌های آن» اثر« زیگموند فروید» با ترجمه «محمد بشری» با موضوع جامعه شناسی را انتشارات «ماهی» چاپ کرده است.

«مبانی ژئومورفولوژی رودخانه ای» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «مبانی ژئومورفولوژی رودخانه ای»اثر«رو چارتون» با ترجمه «مهدی ثقفی» و«محمدحسین رضایی مقدم» را موسسه انتشارات «سمت» چاپ کرده است.

پژوهشنامه «کتیبه و زبان» در گام نخست

خبرگزاری شبستان:شماره نخست پژوهشنامه «کتیبه و زبان (سال اول، شمارۀ ۱، دی ماه ۱۳۹۶)»، نشریه تخصصی پژوهشکده زبان شناسی، کتیبه ها و متون پژوهشگاه میراث ...

بیشتر