خبرگزاری شبستان

شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶

السبت ٢ المحرّم ١٤٣٩

Saturday, September 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

۱۱ هزار دانش آموز از اتباع خارجی جذب کلاس درس شده اند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: ۱۱ هزار دانش آموز از اتباع خارجی و فاقد شناسنامه در مدارس استان جذب کلاس درس شده اند.

مهمترین عناوین خبری

۱۱ هزار دانش آموز از اتباع خارجی جذب کلاس درس شده اند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: ۱۱ هزار دانش آموز از اتباع خارجی و فاقد شناسنامه در مدارس استان جذب کلاس درس شده اند.

نفرات برگزیده جشنواره قرآنی مدهامتان در سراوان مشخص شدند

خبرگزاری شبستان: نفرات برگزیده مرحله شهرستانی دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان در سراوان مشخص شدند.

جشنواره قرآنی مدهامتان در سراوان برگزار شد

خبرگزاری شبستان: دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان با حضور ۱۰۴ نفر شرکت کننده در مسجد ابراهیم خلیل الله سراوان برگزار شد.

فردا؛

دومین یادواره شهدای محله مسجد رضوان برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: به منظور زنده نگه داشتن یاد شهدا، دومین یادواره شهدای محله مسجد رضوان برگزار می شود.

گرانی حمل و نقل؛ سد راه توسعه گردشگری چابهار

خبرگزاری شبستان: گران ترین بلیت کشور مربوط به چابهار است که جمع هزینه آن با اقامت در چابهار توری را تعریف می کند که از هر کشور خارجی ما گران تر خواهد بود در صورتی که تا زمانی مسافر نیاید بخش خصوصی راغب به سرمایه گذاری و توسعه نخواهد بود.

با پرهیز از انحرافات از قداست عزاداری های ماه محرم پاسداری کنیم

خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه اجانب قدرت جدایی ملت ایران را از نهضت عاشورا ندارند، گفت: با پرهیز از انحرافات از قداست عزاداری های ماه محرم پاسداری کنیم.

۷۰۰ هزار دانش آموز سال تحصیلی جدید را جشن می گیرند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: امسال ۷۰۰ هزار دانش آموز سال تحصیلی جدید را در ۶ هزار و ۸۰۰ مدرسه جشن می گیرند.

عدم اجرای امر به معروف زمینه فساد در جامعه را فراهم می کند

خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان با بیان اینکه باید مردم جرائت امر به معروف و نهی از منکر پیدا کنند، گفت: عدم اجرای امر به معروف و نهی از منکر زمینه فساد در جامعه را فراهم می کند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

رمان خوانی دفاع مقدس/ دست چینی از بهترین رمان های دفاع مقدس را بخوانید

خبرگزاری شبستان:هفته دفاع مقدس می تواند بهانه ای باشد تا دست چینی از بهترین رمان های دفاع مقدس را برای مطالعه به علاقه مندان این حوزه از ادبیات معرفی ...

«آفتاب در مصاف» کتابی بر گرفته از بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی

خبرگزاری شبستان: کتاب« آفتاب در مصاف» کتابی بر گرفته از بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی است که به کوشش مؤسسه‌ی فرهنگی «حدیث لوح و قلم» وبه همت ...

«۵۰۰ حدیث پیرامون نماز و مسجد»را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «۵۰۰ حدیث پیرامون نماز و مسجد»به کوشش «حسین علی جعفری» جمع آوری و به همت انتشارات ستاد اقامه نماز چاپ شده است.

مسئلۀ شر از دیدگاه مولوی را بخوانید

خبرگزاری شبستان:کتاب« مسئلۀ شر از دیدگاه مولوی» اثر«کاظم بازافکن» را انتشارات «چاپ و نشر بین الملل» چاپ کرده است.

«اشک‌ها می‌پرسند» کتابی که به پرسش های شما درباره محرم پاسخ می دهد

خبرگزاری شبستان: «اشک‌ها می‌پرسند»اثر«حجت الاسلام هادي قطبي» به پرسش های شما درباره محرم پاسخ می دهد.

بیشتر