خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

الاثنين ٨ ذو الحجّة ١٤٣٩

Monday, August 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

خبرنگاری قداست شغل انبیاء را دارد

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حرفه خبرنگاری هم وزن شغل انبیاء است که هویت و قداست خود را از شغل انبیاء می گیرد.

مهمترین عناوین خبری

خبرنگاری قداست شغل انبیاء را دارد

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حرفه خبرنگاری هم وزن شغل انبیاء است که هویت و قداست خود را از شغل انبیاء می گیرد.

مطبوعات خط شکن بن بست های کشور هستند

امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه امروز رسالت مطبوعات هم وزن رسالت رزمندگان در دوران دفاع مقدس است، گفت: مطبوعات و خبرگزاری ها خط شکن بن بست های کشور هستند.

حفظ و حراست از انقلاب اسلامی به نسبت اصل تشکیل آن دشوارتر است

امام جمعه زاهدان گفت: امروز حفظ و حراست از انقلاب اسلامی که دشوار تر از اصل تشکیل آن، برعهده فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان است.

نفرات برگزیده جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های سیستان و بلوچستان مشخص شدند

نفرات برگزیده پنجمین جشنواره مطبوعات ، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان سیستان و بلوچستان مشخص شدند.

رسانه های وابسته به سازمان های حکومتی از دریافت یارانه حذف می شوند

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه با یک شیب ملایم به دنبال لغو مجوز نشریات کم کار هستیم، گفت: رسانه های وابسته به سازمان های حکومتی از دریافت یارانه حذف می شوند.

بعضی از مدیران اجرایی شناخت کافی از شورای فرهنگ عمومی ندارند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه باید کارکرد شورای فرهنگ عمومی افزایش پیدا کند، گفت: بعضی از مدیران اجرایی شناخت کافی از شورای فرهنگ عمومی ندارند.

حلقه مفقوده تعامل و همکاری بین رسانه ها و شهرداری وجود دارد

مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رسانه ها درباره حقوق شهر و شهروندی تولید محتوا داشته باشند، گفت: حلقه مفقوده تعامل و همکاری بین رسانه ها و شهرداری وجود دارد.

آیین اختتامیه پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها در زاهدان برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: مراسم بزرگداشت روز خبرنگار و آیین اختتامیه پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان با حضور دربندی مدیرمطبوعات و رسانه های داخلی در زاهدان برگزار می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

تجدید چاپ «ناطوردشت» با ترجمه «احمد كريمي»

کتاب «ناطور دشت» اثر « جروم دیوید سالینجر» با ترجمه «احمد کریمی» را انتشارات «امیرکبیر» برای پنجمین بار روانه بازار نشر کرده است.

چاپ نخست کتاب «تئاتر مردم» در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب «تئاتر مردم،یک کتاب مرجع» اثر شکتر جوئل با ترجمه مشترک «عالم‌فلكي آزاده»،«خاتمي معصومه»،« آجرلو نگار»را نشر قطره چاپ ...

رمان غفارزادگان برای نوجوانان در«سنگ‌اندازان غار کبود»

رمان«سنگ‌اندازان غار کبود» نوشته‌ی «داوود غفارزادگان» به گروه سنی نوجوان معرفی می شود.

«دخترکی که ابری به بزرگی برج ایفل را بلعیده بود»

«دخترکی که ابری به بزرگی برج ایفل را بلعیده بود »اثر«رومن پوئرتولاس» با ترجمه « ابوالفضل الله‌داد» را انتشارات «ققنوس» چاپ کرده است.

«تعطیلات با ابوقراضه» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تعطیلات با ابوقراضه» اثر «جوی کاولی» با ترجمه« معصومه رستم نژاد» را نشر«آفرینگان »چاپ کرده است.

بیشتر