خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

الجمعة ٨ شوّال ١٤٣٩

Friday, June 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

آزادسازی ۲ زندانی جرائم غیرعمد با حمایت مسجد امام حسن مجتبی (ع) در شیراز

خبرگزاری شبستان: نایب رئیس هیئت امنای ستاد دیه فارس گفت: مسجد امام حسن مجتبی (ع) واقع در کوی آزادگان با پرداخت ۱۵۰ میلیون ريال در ماه مبارک رمضان زمینه آزادسازی ۲ زندانی جرائم غیرعمد را فراهم کرد.

مهمترین عناوین خبری

آزادسازی ۲ زندانی جرائم غیرعمد با حمایت مسجد امام حسن مجتبی (ع) در شیراز

خبرگزاری شبستان: نایب رئیس هیئت امنای ستاد دیه فارس گفت: مسجد امام حسن مجتبی (ع) واقع در کوی آزادگان با پرداخت ۱۵۰ میلیون ريال در ماه مبارک رمضان زمینه آزادسازی ۲ زندانی جرائم غیرعمد را فراهم کرد.

نزدیک به ۱۰ هزار زندانی فارس در کلاس های قرآنی فعالیت دارند

خبرگزاری شبستان: مدیر کل زندان های فارس گفت: تعداد ۶ مدرسه قرآنی و ۱۱ دارالقرآن در زندان های استان فعالیت دارند و بیش از ۹ هزار و ۸۰۰ نفر از زندانیان در تمامی اندرزگاه ها در فعالیت های آموزشی قرانی فعالیت دارند.

کسی در خصوص «بابا بستنی» در بازداشت نیست/ میکروب ها سرطان زا نیستند

خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شیراز با اشاره به اینکه تمام شعبه های «بابا بستنی» به علت وجود ۲ میکروب خطرناک در بستنی ها بسته شد، گفت: این میکروب خطرناک بوده ولی سرطان زا نبوده است و کسی در این خصوص در بازداشت نیست.

خودکشی دانش آموز ششم ابتدایی در شیراز

خبرگزاری شبستان: مدیرکل پزشکی قانونی فارس با اشاره به اینکه متاسفانه در سه روز اخیر یک دختر بچه ششم ابتدایی در شیراز خودکشی کرد، گفت: متاسفانه در سال گذشته ۳۴۸ مورد در سطح استان خودکشی منجر به فوت داشته ایم.

میانگین بررسی پرونده های قضایی ۳۵ روز است

خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری فارس گفت: میانگین زمان رسیدگی به پرونده ها در مجموع ۳۵ روز بوده و این زمان در دادگاه های تجدید نظر و عمومی و انقلاب حدود ۹۰ روز است و در تلاش هستیم پرونده مردم در واحدهای قضایی معطل نشود.

عقب ماندگی ۱۰ ساله فارس در زیرساخت های تلفن ثابت

خبرگزاری شبستان: مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس با اشاره به عقب ماندگی ۱۰ ساله فارس در زیرساخت های تلفن ثابت، گفت: تا پایان سال ۹۶، میزان یک میلیون و ۵۶۶ هزار و ۴۷۷ خط ثابت در فارس وجود داشته است.

آموزه های قرانی با ابزار فرهنگ و هنر به جامعه معرفی شود

خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه این گروه یکی از مهمترین بخش های اداره کل است، گفت: باید آموزه های قرآن را با ابزار روز به ویژه ابزارهای فرهنگ و هنری به جامعه معرفی کرد.

خیز دشمن برای ساقط کردن نظام اسلامی/ سقوط نظام اسلامی آرزویی است که دشمن به گور می برد

خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت تهران گفت: انقلاب امسال به کمال می رسد و در ۴۰ سالگی به سن کمال خواهد رسید، دشمنان خیز برداشته اند که این ۴۰ سالگی محقق نشود و برای براندازی نظام اسلامی خیز برداشته اند که این آرزو را به گور خواهند برد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

مجموعه داستان‌های طنزآمیز در کتاب «کرمالویی»

خبرگزاری شبستان:«کرمالویی» عنوان مجموعه ای طنزآمیزاثر«عباس قدیرمحسنی» با تصویرگری« آرزو قلی‌زاده» را انتشارات« امیرکبیر»آن را چاپ کرده است.

«ایستگاه گورخوان»را بخوانید

خبرگزاری شبستان:مجموعه «ایستگاه گورخوان» اثر «سعیده شفیعی» شامل داستان های کوتاه است که انتشارات« نیستان» آن را چاپ کرده است.

«زنان، غذا و خدا» اثر «راس گنین»

خبرگزاری شبستان:«زنان، غذا و خدا» اثر «راس گنین» اثردکتر«فرنوش طاهرلو» را نشر« قطره» چاپ کرده است.

«درآمدی کوتاه بر فلسفه ، کلام و عرفان اسلامی»

خبرگزاری شبستان:«درآمدی کوتاه بر فلسفه ، کلام و عرفان اسلامی»اثرپرفسور«ماجد فخری» با ترجمه «محمد بخشی فعله»را انتشارات بوستان کتاب چاپ کرده است.

«باغبان زندگی» اثر« اکبر بلند کردار»

خبرگزاری شبستان: کتاب «باغبان زندگی » اثر اکبر بلند کردار است که انتشارات «دهکده هوسم» آن را چاپ کرده است.

بیشتر