خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷

الأحد ١٢ رمضان ١٤٣٩

Sunday, May 27, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

امام جمعه کرمان:

عزت و مصلحت کشور را باید حفظ کرد/ با سخنان اخیر رهبری، جای هیچ ابهامی وجود ندارد

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تصریح به اینکه طرف های مقابل ایران در مذاکرات، در تعارض اخلاق و سیاست، سیاست را بر می گزینند؛ بر حفظ عزت و مصلحت کشور تأکید کرد و فرمایشات رهبری در جمع مسئولان را باعث اتمام حجت دانست.

مهمترین عناوین خبری

توسعه و عمران در مناطق محروم رودبارجنوب با مشارکت آستان قدس رضوی

خبرگزاری شبستان: در دوره جدید تولیت آستان قدس موضوع توسعه و گسترش فعالیت‌های خدمت در خارج از محدوده حرم مطهر بویژه شناسایی و خدمت به محرومین و مستضعفین مدنظر قرار گرفته است که به همین منظور طرح خادمیاران رضوی در سراسر کشور اجرا می شود.

خاطره‌ای از مجروح شدن حاج قاسم سلیمانی قبل از فتح خرمشهر

خبرگزاری شبستان: ناگهان یکی از خمپاره ها کنار خودروی حاج قاسم خورد و گرد و غبار و دود غلیظی، سردار و راننده را دربر گرفت. لحظاتی چند نفس درسینه حبس شد که گویا فرمانده هم به خیل شهدا پیوست!

امام جمعه کرمان:

عزت و مصلحت کشور را باید حفظ کرد/ با سخنان اخیر رهبری، جای هیچ ابهامی وجود ندارد

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تصریح به اینکه طرف های مقابل ایران در مذاکرات، در تعارض اخلاق و سیاست، سیاست را بر می گزینند؛ بر حفظ عزت و مصلحت کشور تأکید کرد و فرمایشات رهبری در جمع مسئولان را باعث اتمام حجت دانست.

مطالعه کتاب، زیرساخت فتح سایر خرمشهر ها را فراهم می کند

خبرگزاری شبستان: استاد حوزه و دانشگاه گفت: به فرمایش مقام معظم رهبری خرمشهرها در پیش است و یکی از این خرمشهرها، کتابخوانی است چراکه کتابخوانی خود زیرساخت فتح سایر خرمشهرها در سطح جامعه است.

کانون های مساجد بزرگ ترین ظرفیت در غنی سازی اوقات فراغت است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به اهمیت غنی سازی اوقات فراغت، گفت: باید برنامه های فرهنگی از مرکز استان تمرکززدایی شود و از ظرفیت سایر مناطق استفاده شود.

ثبت همه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان در سامانه سجا

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمان اعلام کرد: همه کانون های فرهنگی مساجد استان کرمان در سامانه جامع اطلاعات و آمار کانون های فرهنگی هنری مساجد در زمان مقرر ثبت شده است که در این زمینه جزو استان های برتر شناخته شدیم.

آمریکا و اروپا در یک هدف و مقصد/ دشمن به شدت برای ناامیدی مردم تلاش می کند

خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان مهمترین محورهایی که هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه استان باید به آن بپردازد؛ گفت: نگران جریان مخالف نباشید، چون چیزی برای گفتن ندارند و بیشتر هیاهو و جو و سر و صدا است.

حمایت ابوطالب از پیامبر اکرم فارغ از تعصبات قومی و قبیله ای بود

خبرگزاری شبستان: استاد درس خارج فقه و اصول حوزه علمیه کرمان بیان داشت: برای پی بردن به این مطلب که حمایت حضرت ابوطالب از پیامبر اکرم صلی الله و علیه و آله مبنی بر تعصبات قومی و قبیله ای نبوده است، می توان به چند راه اشاره کرد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چراغ راه ( پندهای پیامبر(ص) به حضرت علی(ع)و ابوذر عباس رحیمی

خبرگزاری شبستان:چراغ راه « پندهای پیامبر(ص) به حضرت علی(ع)و ابوذر»اثر«عباس رحیمی» را انتشارات «بهاردلها» چاپ کرده است.

«مرگ از دیدگاه امام علی(ع)»

خبرگزاری شبستان:«مرگ از دیدگاه امام علی(ع)» اثر«سید احمد فاطمی» را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

«آدم کجا بودی؟» اثر«هاینریش بل» با ترجمه «سارنگ ملکوتی»

خبرگزاری شبستان:«آدم کجا بودی؟» اثر«هاینریش بل» با ترجمه «سارنگ ملکوتی» را موسسه انتشارات «نگاه» چاپ کرده است.

انتشار «سه رسالۀ اسرارالعارفین»، «شراب العاشقین»،«المنتهی»

خبرگزاری شبستان:انتشار «سه رسالۀ اسرارالعارفین»، «شراب العاشقین»،«المنتهی» ترجمه و تحقیق «امیرحسین ذکرگو»، «لیلا حاجی مهدی تاجر» چاپ شده است.

«آفتاب‌پرست‌ها» اثر«ژوزه ادوآرد آگوآلوسا» نویسنده انگولایی

خبرگزاری شبستان:«آفتاب‌پرست‌ها» اثر«ژوزه ادوآرد آگوآلوسا» با ترجمه «مهدی غبرایی» را انتشارات «چشمه» چاپ کرده است.

بیشتر