خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶

الجمعة ٤ ذو القعدة ١٤٣٨

Friday, July 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مقابله با پدیده بد حجابی، محدود به گروه یا سازمان خاصی نیست

خبرگزاری شبستان: امام جمعه بخش جبالبارز گفت: در قبال مسئله بد حجابی همه ادارات و سازمان ها مسئول هستند و نباید این مسئله را محدود به سازمان یا گروه خاصی کرد و همچنین نباید مسائل اقتصادی موجب غفلت از مسائل مهم فرهنگی شود.

مهمترین عناوین خبری

برنامه ریزی برای اقشار جوان و نوجوان باید در اولویت برنامه های فرهنگی باشد

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جیرفت گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی زیادی جهت انحراف فکری نوجوانان و جوانان انجام داده اند لذا باید اولویت برنامه های فرهنگی برای اقشار نوجوان و جوان باشد.

مقابله با پدیده بد حجابی، محدود به گروه یا سازمان خاصی نیست

خبرگزاری شبستان: امام جمعه بخش جبالبارز گفت: در قبال مسئله بد حجابی همه ادارات و سازمان ها مسئول هستند و نباید این مسئله را محدود به سازمان یا گروه خاصی کرد و همچنین نباید مسائل اقتصادی موجب غفلت از مسائل مهم فرهنگی شود.

۴۴ پروژه عمرانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به بهره برداری می رسد

خبرگزاری شبستان: معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: بیش از ۴۴ پروژه عمرانی با زیربنای ۲۳ هزار و ۵۹۷ متر مربع در شهرستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت عملیات احداث آنها به پایان رسیده است که به زودی شاهد بهره برداری این فضاها هستیم.

۹ تن از مدافعین حرم در آستان مقدس سید ابوالقاسم قلعه گنج تجلیل می شوند

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد جنوب کرمان گفت: در آستانه دهه کرامت همزمان با غبارروبی و گلباران آستان مقدس سید ابوالقاسم قلعه گنج، از ۹ تن از مدافعین حرم با حضور مسئولان جنوب استان تجلیل می شود.

جلسه ساماندهی امور جوانان در جیرفت برگزار شد

خبرگزاری شبستان: جلسه ساماندهی امور جوانان با دستور کار « آموزش های عمومی قبل و بعد از ازدواج و معضلات اجتماعی » با حضور نادر ملایی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری جیرفت، سلحشور سالاری رئیس اداره ورزش و جوانان جیرفت و سایر اعضا برگزار شد.

کمالی پور:

دستور وزیر راه جهت مرتفع شدن مشکلات شهرک انصارالمهدی جیرفت

خبرگزاری شبستان: نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر راه و شهرسازی به شورای عالی شهرسازی کشور دستور داده است که مشکلات مطرح شده در شهرک انصارالمهدی جیرفت بررسی و بر اساس یک توافق مشترک، مسئله حل شود.

مسابقات مرحله استانی شهر ریاضی با حضور ۷۰ تیم دانش آموزی برگزار شد

خبرگزاری شبستان: مسئول برگزاری مسابقات شهر ریاضی جنوب کرمان گفت: مرحله استانی مسابقات شهر ریاضی با حضور ۷۰ تیم دانش آموزی در مقاطع مختلف به مدت دو روز در دانشگاه جیرفت برگزار شد.

قوه قضائیه موجب تثبیت انقلاب اسلامی ایران شده است

خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران، قوه قضائیه است که موجب تثبیت این انقلاب شده است بنابراین دشمنان به دنبال ضربه زدن به این قوه هستند از جمله اینکه مدعی نقض حقوق بشر در ایران هستند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی (سال ششم، شماره ۲، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به صاحب امتیازی دانشكده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران ...

هجده قطعه از آثار استاد« ابوالحسن صبا »منتشر شد

خبرگزاری شبستان:هجده قطعه از آثار استاد ابوالحسن صبا در کتابی با عنوان "کاروان صبا" از سوی انتشارات« سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «حضرت بقیه الله» استاد شجاعی منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ پنجم کتاب « حضرت بقیه الله» تألیف آیت الله استاد «محمد شجاعی» از سوی انتشارات «سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد

«زیارت، چراغی در مسیر هدایت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «زیارت، چراغی در مسیر هدایت» نوشته حجت الاسلام «محمدمهدی فجری» از سوی انتشارات «بهار دلها» چاپ شده است.

«تپه جاویدی و راز اشلو»کتابی دفاع مقدسی که توصیه می شود حتما بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تپه جاویدی و راز اشلو»روایت داستانی زندگی شهیدی «مرتضی جاویدی» است که «اکبر صحرایی»آن را در رمانی به تصویر کشیده است.

بیشتر