خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶

الثلاثاء ٢٧ ذو الحجّة ١٤٣٨

Tuesday, September 19, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

شبستان جنوب کرمان گزارش می دهد؛

حرکت جهادی یک کانون فرهنگی در رودبار جنوب/ معضلات اجتماعی با محوریت مسجد مرتفع می شود

خبرگزاری شبستان: محور تمام فعالیت ها در جامعه اسلامی مسجد است از طرف دیگر وجود نیروهای متعهد و انقلابی در کانون های فرهنگی مساجد یک ظرفیت خوب جهت مرتفع کردن معضلات فرهنگی و اجتماعی هستند که یک نمونه آن در رودبار جنوب به اثبات رسید.

مهمترین عناوین خبری

هیئت های مذهبی حقوق همسایگان خود را رعایت کنند

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره تبلیغات اسلامی عنبرآباد گفت: در برگزاری جلسات سیدالشهداء علیه السلام باید حقوق همسایگان را درنظر بگیریم لذا حداکثر ساعت عزاداری برای هیئت ها مذهبی۱۱ شب مشخص شده است.

شبستان جنوب کرمان گزارش می دهد؛

حرکت جهادی یک کانون فرهنگی در رودبار جنوب/ معضلات اجتماعی با محوریت مسجد مرتفع می شود

خبرگزاری شبستان: محور تمام فعالیت ها در جامعه اسلامی مسجد است از طرف دیگر وجود نیروهای متعهد و انقلابی در کانون های فرهنگی مساجد یک ظرفیت خوب جهت مرتفع کردن معضلات فرهنگی و اجتماعی هستند که یک نمونه آن در رودبار جنوب به اثبات رسید.

گریه بر امام حسین (ع) مصداق مبارزه سیاسی است

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در رودبار جنوب گفت: شیعه امام حسین علیه السلام بودن یک توفیق است، از طرف دیگر گریه بر آن حضرت یک گریه عادی نیست بلکه یک مبارزه سیاسی است.

۷ برگزیده قرآنی قلعه گنج در جشنواره ملی حافظان کل قرآن کریم تجلیل شدند

خبرگزاری شبستان: مدیر موسسه قرآنی بیت الاحزان قلعه گنج گفت: ۷ تن از حافظان کل قرآن کریم موسسه قرآنی بیت الاحزان قلعه گنج در جشنواره ملی تجلیل از حافظان کل قرآن کریم استان فارس تجلیل شدند.

حجت الاسلام راوند خبر داد:

فعالیت ۲۰۰ رابط خواهر در کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب کرمان

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد جنوب کرمان گفت: در حال حاضر بیش از ۲۰۰ رابط خواهر در کانون های مساجد جنوب کرمان به صورت شبکه ای سازماندهی شده اند و در راستای هویت بخشی به زن و احیاء گفتمان نظام زن وخانواده در حال فعالیت هسند.

قاسم زاده خبر داد:

افتخار آفرینی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در نهمین المپیاد علمی کشور

خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در نهمین المپیاد علمی دانشجویان کشور حائز رتبه برتر و کسب لوح افتخار شدند.

موالی زاده خبرداد:

اجتناب از برگزاری جلسات پرهزینه در شورای فرهنگی هنری سراسر کشور

خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: از جمله برنامه های تهیه شده در شورای فرهنگ عمومی می توان به اجتناب از برگزاری برنامه های پر هزینه، توجه به اولویت های فرهنگی و فاصله گرفتن از پژوهش های صرفا نظری اشاره کرد.

تبیین ارزش ها در جامعه مستلزم شناسایی چالش ها و برنامه ریزی دقیق است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با اشاره به اهمیت مباحث فرهنگی در ایران، گفت: مشکلات و چالش های فرهنگی باید شناسایی و بر اساس آنها برنامه ریزی دقیقی انجام داد تا شاهد تبیین ارزش ها در جامعه باشیم.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

سه گانه های «فاضل نظری» مجموعه ای دوست داشتنی وهمچنان پرفروش

خبرگزاری شبستان: مجموعه غزل‌های «فاضل نظری» با عنوان سه‌گانه شعری که عنوان پرفروش‌ترین دفترهای شعری سال‌های اخیر قلمداد می‌شود به همت انتشارات سوره ...

نمایشنامه «من که دا نیستم» منتشر شد

خبرگزاری شبستان:نمایشنامه «من که دا نیستم» به عنوان شانزدهمین کتاب از«مهرداد رایانی» مخصوص توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.

«نعمت عاشورا» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«نعمت عاشورا»اثر«حجت الاسلام ابوالفضل هادي منش»را انتشارات «بهار دلها» چاپ کرده است.

«چند سخنراني از تد» مجموعه مقالاتی علمی و خواندنی

خبرگزاری شبستان:«چند سخنراني از تد» مجموعه مقالاتی علمی و خواندنی را انتشارات« قطره» چاپ کرده است.

نگاهی به اطلس غدیر و عاشورا (جغرافیای تاریخی وقایع عصر امیرالمؤمنین و سیدالشهدا (ع))

خبرگزاری شبستان:این اثر برگرفته ازدوکتاب دانش نامه امیر المؤمنین(ع) ودانش نامه امام حسین(ع)است که جغرافیای تاریخی وقایع عصرامیرالمؤمنین(ع) و ...

بیشتر