خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

الاثنين ٣ رمضان ١٤٣٨

Monday, May 29, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

توجه به مسئله زکات بسیاری از مشکلات کشور را حل می کند

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، گفت: زکات جزو احکام اولیه اسلام است و باید توجه بیشتری به آن شود.

مهمترین عناوین خبری

توجه به مسئله زکات بسیاری از مشکلات کشور را حل می کند

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، گفت: زکات جزو احکام اولیه اسلام است و باید توجه بیشتری به آن شود.

در ایام ماه رمضان صورت می گیرد؛

از فعالیت ۴ هزار طلایه دار معروف تا برگزاری مانور تذکر لسانی در کرمانشاه

خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه، گفت: این ستاد در راستای نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر گروه طلایه داران معروف اصناف با هدف مقابله با کم فروشی و گران فروشی را تشکیل داده است.

اطلاع رسانی گسترده جشنواره کتابخوانی رضوی در کانون های مساجد

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه، گفت: هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح گسترده به کانون های مساجد شهری و روستایی استان اطلاع رسانی شده است.

آغاز طرح گشت مشترک نظارت بر بازار ایام ماه مبارک رمضان

خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، با اشاره به اینکه طرح گشت مشترک نظارت بر بازار ماه مبارک رمضان آغاز شده است، گفت: هدف از اجرای این طرح حمایت از حقوق مصرف کنندگان است.

نماز جمعه بیانگر مواضع نظام جمهوری اسلامی ایران است

خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: دشمنان نظام همواره نسبت به نماز جمعه حساسیت نشان داده و نماز جمعه برای نظام ما بیانگر مواضع نظام جمهوری اسلامی ایران است.

مساجد کرمانشاه با ربیع القرآن به استقبال رمضان رفتند

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه، گفت: کانون های مساجد شهری و روستایی استان کرمانشاه آغاز ماه مبارک رمضان را با اجرای هر چه با شکوه تر برنامه های قرآنی آغاز کردند.

رمضان فرصتی برای قرب الهی/مومنان در ماه رمضان مستجاب الدعوه هستند

خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه صدقه دادن در این ماه مبارک هفتاد نوع بلا را دور می کند، گفت: قرائت یک آیه از قرآن در این ماه ثواب ختم قرآن را دارد.

استان های شرق و غرب کشور طعم توسعه را نچشیده اند

خبرگزاری شبستان: رئیس اتاق بازرگانی ایران، گفت: اگر ایران را عمودی به سه قسمت تقسیم کنیم استان های شرق و غرب کشور در عقب ماندگی کامل ماندند و طعم توسعه را نچشیده اند و توسعه در مرکز کشور بوده است و باید جبران مافات کنیم.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

سفرنامه‌های« مجتبی رحماندوست» در «بازگشت از آسمان»

خبرگزاری شبستان:«بازگشت از آسمان» سفرنامه‌های مجتبی رحماندوست به چند کشور مختلف از جمله سفر به آلمان است که به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده‌ است.

پژوهشكده فرهنگ و هنر اسلامی چهار اثر جدید خود را معرفی كرد

خبرگزاری شبستان:كتاب«سینمای ملی ایران» نوشته ابراهیم فیاض وعبدالله بیچرانلو، كتاب«كالبدشكافی فیلم درآمدی به روش‌های كیفی تحلیل فیلم» نوشته آرین ...

«اندیشه سیاسی در ایران باستان» کتابی برای علاقه مندان به روزگار باستان

خبرگزاری شبستان: اندیشه سیاسی در ایران باستان اثر «شجاع احمدوند» و «روح الله اسلامی» به همت انتشارات سمت چاپ و روانه بازار نشر شده است.

رویکرد متفاوت در نخستین شماره سروش نوجوان/ قیصر هنوز می‌نویسد!

خبرگزاری شبستان:نخستین شماره دوره جدید ماهنامه سروش نوجوان از سوی موسسه انتشاراتی سروش وابسته به سازمان صداوسیما منتشر شد.

«سیر و سلوک سبز» کتابی از «علامه محمد حسین طباطبایی»

خبرگزاری شبستان:«سیر و سلوک سبز» کتابی از «علامه محمد حسین طباطبایی» به کوشش «سید هادی خسرو شاهی» است که انتشارات بوستان کتاب آن را چاپ کرده است.

بیشتر