خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶

الخميس ٣ ذو القعدة ١٤٣٨

Thursday, July 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

با حضور کاروان های راهیان نور؛

مراسم گرامیداشت عملیات غرور آفرین مرصاد در شهرستان سرپل ذهاب

خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کرمانشاه، گفت: گرامیداشت عملیات غرور آفرین مرصاد با حضور کاروان های راهیان نور از سراسر کشور در محل یادمان مرصاد برگزار می شود.

مهمترین عناوین خبری

مسابقه بزرگ کتابخوانی بایدها و نبایدها در کرمانشاه

خبرگزاری شبستان: کانون فرهنگی هنری مسجد علی بن ابی طالب مسابقه بزرگ کتابخوانی بایدها و نبایدها را ۲۰ مرداد برگزار می کند.

با حضور کاروان های راهیان نور؛

مراسم گرامیداشت عملیات غرور آفرین مرصاد در شهرستان سرپل ذهاب

خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کرمانشاه، گفت: گرامیداشت عملیات غرور آفرین مرصاد با حضور کاروان های راهیان نور از سراسر کشور در محل یادمان مرصاد برگزار می شود.

سوار بر امواج پر تلاطم زندگی؛

روایت چرخ هایی که با اراده بانوی کارآفرین کرمانشاهی می چرخند

خبرگزاری شبستان: مرضیه زنگنه بانوی کارآفرین کرمانشاهی است که علی رغم نداشتن سرمایه و مشکلات زندگی اش از هنر خود استفاده کرده است و چرخ زندگیش را می چرخاند.

سرسوزنی از آرمان های خود کوتاه نمی آییم

خبرگزاری شبستان: جانشین ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، گفت: ما بر سر ارزش های خود با هیچ کس مذاکره نمی کنیم و برای امنیت خود با احدی شوخی نداریم و جواب ترقه را با موشک می دهیم.

رتبه چهارم واگذاری مسکن روستایی معلولان به استان کرمانشاه تعلق گرفت

خبرگزاری شبستان: مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه، گفت: از طریق مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه بیش از ۲ هزار خدمات مختلف به مددجویان تحت پوشش ارائه می شود.

اجرای طرح مهارت آموزی برای یک هزار جوان کرمانشاهی

خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه،گفت: اجرای طرح مهارت آموزی شرایطی را برای بنگاه های اقتصادی استان فراهم می کند که بتوانند نیروهای متخصص و دارای مهارت را شناسایی کنند.

اتحاد ارکان نظام مشکلات را حل می کند/نظام مالیاتی تهدیدی برای نظام کسب و کار

خبرگزاری شبستان: رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه، گفت: در دولت تدبیر و امید در بحث تورم وقتی به این نتیجه رسیدیم که تورم ریشه در تمام برنامه های اقتصادی دارد و آن ها را خراب می کند به آن پرداختیم و آن را تا حدودی مهار کردیم.

۳۴ سد در دولت تدبیر و امید ساخته شده است/تولید یک هزار ۴۰۵ مگاوات برق در استان کرمانشاه

خبرگزاری شبستان: وزیر نیرو، با اشاره به اینکه سه نیروگاه برق در استان کرمانشاه در حال ساخت است، گفت: این سه نیروگاه شامل داریان با ظرفیت ۲۱۰ مگاوات، زاگرس با ظرفیت ۳۲۰ مگاوات و دالاهو با ظرفیت ۹۰۰ مگاوات است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی (سال ششم، شماره ۲، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به صاحب امتیازی دانشكده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران ...

هجده قطعه از آثار استاد« ابوالحسن صبا »منتشر شد

خبرگزاری شبستان:هجده قطعه از آثار استاد ابوالحسن صبا در کتابی با عنوان "کاروان صبا" از سوی انتشارات« سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «حضرت بقیه الله» استاد شجاعی منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ پنجم کتاب « حضرت بقیه الله» تألیف آیت الله استاد «محمد شجاعی» از سوی انتشارات «سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد

«زیارت، چراغی در مسیر هدایت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «زیارت، چراغی در مسیر هدایت» نوشته حجت الاسلام «محمدمهدی فجری» از سوی انتشارات «بهار دلها» چاپ شده است.

«تپه جاویدی و راز اشلو»کتابی دفاع مقدسی که توصیه می شود حتما بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تپه جاویدی و راز اشلو»روایت داستانی زندگی شهیدی «مرتضی جاویدی» است که «اکبر صحرایی»آن را در رمانی به تصویر کشیده است.

بیشتر