خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶

الأربعاء ٢ ذو القعدة ١٤٣٨

Wednesday, July 26, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

تحلیل و یادداشت سرویس

بیشتر

معرفی ائمه به جامعه یک تکلیف است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: معرفی ائمه اطهار به جامعه جزو وظایف همگان به شمار می آید.

مهمترین عناوین خبری

جشنواره رضوی نیازمند آسیب شناسی است

خبرگزاری شبستان: فیلمنامه نویس نهمین دوره جشنواره پویا نمایی رضوی گفت: جشنواره رضوی در تمامی بخش ها به شدت نیازمند آسیب شناسی است و باید سال های گذشته را مورد بررسی قرار دهد.

جشنواره رضوی باید فضای تعاملی را ایجاد کند

خبرگزاری شبستان: تولید کننده و فیلمنامه نویس نهمین دوره جشنواره پویانمایی رضوی گفت: جشنواره پویانمایی رضوی باید فضایی را ایجاد کند تا تعامل خوبی بین مخاطبین، هنرمندا ن و اساتید به وجود آید و اگر این اتفاق رخ ندهد این جشنواره با ضعف مواجه خواهد شد.

فیلمنامه های جشنواره رضوی در حد یک ایده بوده است

خبرگزاری شبستان: فیلمنامه نویس نهمین دوره جشنواره پویانمایی رضوی با اشاره به اینکه در این دوره از جشنواره فیلمنامه ها در حد یک ایده بوده است، گفت: ساخت انیمیشن از قابلیت بسیار بالایی برخوردار است که این قابلیت ها باید در نظر گرفته شود.

معرفی ائمه به جامعه یک تکلیف است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: معرفی ائمه اطهار به جامعه جزو وظایف همگان به شمار می آید.

جشنواره رضوی ترویج فرهنگ دینی است

خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: جشنواره رضوی فرصتی برای ترویج فرهنگ دینی است.

کاروان زیر سایه خورشید به ۷۷ نقطه گلستان سفر می کند

خبرگزاری شبستان: مدیر شبکه جوانان رضوی استان گلستان با اشاره به اینکه برنامه‎های کاروان زیر سایه خورشید در ۴۹ روستا و ۲۸ شهر استان گلستان برگزار می شود، گفت: ۳۱۳ عنوان برنامه توسط کاروان زیر سایه خورشید در ۷۷ نقطه استان برگزار می شود.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان خبر داد:

اعزام ۱۰۰ زائر محروم گلستانی به مشهد مقدس

خبرگزاری شبستان: سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان گفت: با اقدامات صورت گرفته، در این مرحله ۱۰۰ زائر محروم برای زیارت مرقد مطهر امام رضا (علیه السلام) از استان گلستان به مشهد مقدس اعزام شدند.

راهیابی ۱۱ فیلم به بخش رقابتی نهمین جشنواره پویانمایی رضوی

خبرگزاری شبستان: سرپرست نمایندگی بنیاد امام رضا (علیه السلام) در گلستان از راهیابی ۱۱فیلم به بخش رقابتی نهمین جشنواره پویانمایی رضوی خبر داد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«تپه جاویدی و راز اشلو»کتابی دفاع مقدسی که توصیه می شود حتما بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تپه جاویدی و راز اشلو»روایت داستانی زندگی شهیدی «مرتضی جاویدی» است که «اکبر صحرایی»آن را در رمانی به تصویر کشیده است.

«گاندی چه می‌گوید» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب«گاندی چه می‌گوید» اثر«نورمن فینکلشتاین» را با ترجمه «محمد واعظی‌نژاد» را نشر «ماهی» چاپ کرده است.

چاپ دوم کتاب "قانون علیت در فلسفه اسلامی و تحلیل تطورات" منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ دوم کتاب "قانون علیت در فلسفه اسلامی و تحلیل تطورات" اثر حجت الاسلام والمسلمین ابوالحسن غفاری سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و ...

تلنگر ذهنی به مخاطب با لعاب طنز در یک اثر

خبرگزاری شبستان:(دوباره باید شد...) با عنوان «طنز فکرتان» را عوض کنید! نثرهای کوتاه طنزعلی درویش است که توسط سوره مهر به تازگی به بازار نشر راه یافته ...

چاپ شانزدهم «شاهزاده و گدا» در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان: چاپ شانزدهم «شاهزاده و گدا» اثرماندگارنوشته «مارک تواین» با ترجمه «محمد قاضی» را انتشارات «امیرکبیر» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

بیشتر