خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶

الاثنين ١٠ جمادى الثانية ١٤٣٩

Monday, February 26, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

ضرورت بهره گیری از مشارکت مردمی در حفاظت از منابع طبیعی/ صیانت از جنگل اجتماعی شود

خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان با تاکید بر تصمیم گیری با رویکرد جامعه محور و برخورداری از نگاه اجتماعی در صیانت از منابع طبیعی گفت: در مدیریت جنگل بی عیب و نقص حرکت نکردیم، اقدامات بزرگی انجام شده اما می توانستیم با حضور مردم بهتر عمل کنیم.

مهمترین عناوین خبری

نخستین دوره تخصصی و کارگاه قصه گویی گیلکی در گیلان برگزار می شود

خبرگزاری شبستان: نخستین دوره تخصصی و کارگاه قصه گویی گیلکی با حضور کتابداران کتابخانه های عمومی گیلان برگزار می شود.

باید از عرضه برنج خوب در بازار صیانت کنیم

خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان با بیان اینکه باید از عرضه برنج خوب در بازار صیانت کنیم گفت: این امر نیازمند شبکه مدیریتی متشکل از کشاورزان، شالی کوبی ها و کارخانه داران است تا کسی نتواند برنج مخلوط و نامرغوب به اسم برنج گیلانی به مردم عرضه کند.

احیاء اراضی و اشتغال، چشم انداز آینده سازمان اوقاف و امور خیریه

مديركل اداره اوقاف و امورخيريه گيلان اعلام کرد: احیاء اراضی و اشتغال، چشم انداز آینده سازمان اوقاف و امور خیریه برای پیسرفت کشور و رتامین رفاه مردم است.

۲۰۰ طرح گردشگری متقاضی اخذ تسهیلات در گیلان

خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی گیلان با بیان اینکه ۲۰۰طرح متقاضی اخذ تسهیلات در حوزه گردشگری استان وجود دارد، گفت: اجرایی شدن این طرح ها که مطالعات آن صورت گرفته، در سایه هم افزایی و تعاملات دستگاه های اجرایی محقق می شود.

زمینه سرمایه گذاری برای همگان را فراهم می کنیم / اداره ها پاسخگوی مطالبات مردم باشند

خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت اهتمام اداره ها و سازمان ها به پاسخگویی به مردم گفت: با رعایت نظارت دقیق عملکردی، زمینه را برای سرمایه‌گذاری هر کس به هر میزان و مبلغی که تمایل داشته باشد، فراهم می کنیم.

تسطیح و نوسازی ۹۰ هزار هکتار از اراضی شالیزاری گیلان

خبرگزاری شبستان: مدیرکل جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اینکه هیچ برنج تراریخته ایی در گیلان تولید نمی شود از تسطیح و نوسازی ۹۰ هزار هکتار از اراضی شالیزاری استان خبر داد.

بیش از ۱۴ هزار هکتار از اراضی گیلان جنگل کاری شد

خبرگزاری شبستان: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با بیان اینکه ۱۴ هزار و۵۷۳ هکتار از اراضی استان در قالب طرح صیانت از جنگل، جنگل کاری شده است گفت: همچنین امسال در یک‌هزار هکتار از اراضی دولتی استان صنوبرکاری شده است.

ضرورت بهره گیری از مشارکت مردمی در حفاظت از منابع طبیعی/ صیانت از جنگل اجتماعی شود

خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان با تاکید بر تصمیم گیری با رویکرد جامعه محور و برخورداری از نگاه اجتماعی در صیانت از منابع طبیعی گفت: در مدیریت جنگل بی عیب و نقص حرکت نکردیم، اقدامات بزرگی انجام شده اما می توانستیم با حضور مردم بهتر عمل کنیم.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ نخست «کدام حزب برنده می شود؟» در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان: کتاب «کدام حزب برنده می شود؟» اثر«عزیز نسین» با ترجمه «داود وفایی» را موسسه انتشارات ققنوس چاپ کرده است.

«روانشناسی سالمندان» کتابی از دکتر«عبدالله معتمدی»

خبرگزاری شبستان: کتاب روانشناسی سالمندان اثر دکتر عبدالله معتمدی را موسسه انتشارات «سمت» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

چاپ هفتم «تمدن وملالت‌های آن» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:چاپ هفتم «تمدن وملالت‌های آن» اثر« زیگموند فروید» با ترجمه «محمد بشری» با موضوع جامعه شناسی را انتشارات «ماهی» چاپ کرده است.

«مبانی ژئومورفولوژی رودخانه ای» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «مبانی ژئومورفولوژی رودخانه ای»اثر«رو چارتون» با ترجمه «مهدی ثقفی» و«محمدحسین رضایی مقدم» را موسسه انتشارات «سمت» چاپ کرده است.

پژوهشنامه «کتیبه و زبان» در گام نخست

خبرگزاری شبستان:شماره نخست پژوهشنامه «کتیبه و زبان (سال اول، شمارۀ ۱، دی ماه ۱۳۹۶)»، نشریه تخصصی پژوهشکده زبان شناسی، کتیبه ها و متون پژوهشگاه میراث ...

بیشتر