خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

الجمعة ٨ شوّال ١٤٣٩

Friday, June 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

دادگستری مرجع احقاق حق و پایگاه تظلم خواهی است

خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری لرستان، با بیان اینکه دستگاه قضا با قاطعیت از حقوق مردم دفاع می کند، گفت: دادگستری مرجع احقاق حق مردم و پایگاهی برای تظلم خواهی است.

مهمترین عناوین خبری

معاون جهاد دانشگاهی کشور:

اجرای طرح مشاغل خانگی در استان لرستان

خبرگزاری شبستان: معاون جهاد دانشگاهی کشور، با اشاره به انتخاب هشت استان کشور به عنوان پایلوت طرح مشاغل خانگی، گفت: طرح مشاغل خانگی در استان لرستان به عنوان یکی از استان های پایلوت این طرح اجرایی می شود.

همفکری، هم اندیشی و هم دلی بستر تقویت نظم و امنیت است

خبرگزاری شبستان:دادستان خرم آباد، با اشاره به امنیت موجود در استان لرستان، گفت: این امنیت در سایه هم اندیشی، همفکری و همدلی دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی استان حاصل شده است.

دادگستری مرجع احقاق حق و پایگاه تظلم خواهی است

خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری لرستان، با بیان اینکه دستگاه قضا با قاطعیت از حقوق مردم دفاع می کند، گفت: دادگستری مرجع احقاق حق مردم و پایگاهی برای تظلم خواهی است.

اقدامات تروریستی منطقه کپی اقدامات کوردلانه اوایل انقلاب است

خبرگزاری شبستان:رئیس کل دادگستری لرستان، با اشاره به اینکه اقدامات کوردلانه اوایل انقلاب با حمایت غرب انجام می شد، گفت: اقدامات تروریستی امروز منطقه کپی اقدامات اوایل پیروزی انقلاب در کشور ایران است.

زندگی نامه شهدا درس زندگی است

خبرگزاری شبستان: شهیدان اسوه‌های مقاومت و ایثار هستند و زندگی نامه آنان درس زندگی است.

ارتقاء و تضمین کیفیت خدمات حوزه سلامت ضروری است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل بیمه سلامت لرستان، با تاکید بر ضرورت تقویت خدمات حوزه سلامت، افزایش فرهنگ بیمه ای در بین مردم از شاخص های تقویت حوزه سلامت است.

دیدار سرپرست بنیاد شهید با خانواده شهدا

دیدار سرپرست بنیاد شهید با پنج خانواده شهید روستای سراب یاس خرم آباد.

اجرای طرح اشتغال روستایی منشاء تحول خواهند شد

خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، از اجرای طرح اشتغال روستایی در استان خبرداد و گفت: اجرای این طرح می تواند منشاء تحولی بزرگ در عرصه زندگی در روستا ها باشد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

مجموعه داستان‌های طنزآمیز در کتاب «کرمالویی»

خبرگزاری شبستان:«کرمالویی» عنوان مجموعه ای طنزآمیزاثر«عباس قدیرمحسنی» با تصویرگری« آرزو قلی‌زاده» را انتشارات« امیرکبیر»آن را چاپ کرده است.

«ایستگاه گورخوان»را بخوانید

خبرگزاری شبستان:مجموعه «ایستگاه گورخوان» اثر «سعیده شفیعی» شامل داستان های کوتاه است که انتشارات« نیستان» آن را چاپ کرده است.

«زنان، غذا و خدا» اثر «راس گنین»

خبرگزاری شبستان:«زنان، غذا و خدا» اثر «راس گنین» اثردکتر«فرنوش طاهرلو» را نشر« قطره» چاپ کرده است.

«درآمدی کوتاه بر فلسفه ، کلام و عرفان اسلامی»

خبرگزاری شبستان:«درآمدی کوتاه بر فلسفه ، کلام و عرفان اسلامی»اثرپرفسور«ماجد فخری» با ترجمه «محمد بخشی فعله»را انتشارات بوستان کتاب چاپ کرده است.

«باغبان زندگی» اثر« اکبر بلند کردار»

خبرگزاری شبستان: کتاب «باغبان زندگی » اثر اکبر بلند کردار است که انتشارات «دهکده هوسم» آن را چاپ کرده است.

بیشتر