خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶

الأربعاء ٣ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Wednesday, November 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

تقویت تشکل های جوانان بستری برای بهره گیری از توانمندی جوانان است

خبرگزاری شبستان: معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، با اشاره به اهمیت تقویت تشکل های جوانان، گفت: توسعه و تقویت سمن های جوانان بستری برای بهره مندی از توانمندی های جوانان است.

مهمترین عناوین خبری

تقویت تشکل های جوانان بستری برای بهره گیری از توانمندی جوانان است

خبرگزاری شبستان: معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، با اشاره به اهمیت تقویت تشکل های جوانان، گفت: توسعه و تقویت سمن های جوانان بستری برای بهره مندی از توانمندی های جوانان است.

تقویت فرهنگ اقامه نماز اول وقت در جامعه نیازمند برنامه ریزی جدی است

خبرگزاری شبستان:مدیرکل تامین اجتماعی استان لرستان، با اشاره به اهمیت نهادینه سازی فرهنگ دینی جامعه، بیان کرد: تقویت فرهنگ اقامه نماز جماعت اول وقت نیازمند برنامه ریزی جدی است.

برگزاری همایش تجلیل از ائمه جماعت دستگاه های اجرایی لرستان

خبرگزاری شبستان: ائمه جماعت دستگاه های اجرایی عضو شواری هماهنگی، واحدهای تولیدی و صنعتی استان لرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

اوصاف و سیره عملی خردمندان در قرآن

خبرگزاری شبستان:کارشناس امور دینی لرستان، با اشاره به اوصاف و سیره عملی خردمندان در قرآن، بیان کرد: بینا بودن و از خردمندان شدن نشانه کسانی است که دعوت حق را پذیرفته اند.

حوزه جوانان از وزارت ورزش و جوانان مستقل می شود

خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، از جدا شدن دوباره حوزه جوانان وزارت ورزش و جوانان خبرداد و افزود: این موضوع در مجلس شورای اسلامی در حال پی گیری است.

مانوس شدن دانش آموزان با کتاب، بستر تقویت فرهنگ کتابخوانی است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان لرستان، با اشاره به اهمیت تقویت فرهنگ کتابخوانی، گفت: مانوس شدن دانش آموزان با کتاب، بستر تقویت فرهنگ کتابخوانی است.

مشارکت عمومی بستر تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی است

خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، با اشاره به اهمیت توسعه فرهنگ کتابخوانی، بیان کرد: مشارکت همگانی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی ضروری است.

تقویت فرهنگ دینی، مهم ترین گام در مقابله با توطئه های دشمنان است

خبرگزاری شبستان: مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی لرستان، با اشاره به توطئه های فرهنگی دشمنان، گفت: تقویت فرهنگ دینی مهم ترین گام درمقابله با دسیسه های دشمنان است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

نمایشنامه «یورت» عرض ارادت به امام رضا(ع)

خبرگزاری شبستان:نمایشنامه «یورت» به اهتمام «بهرام صادقی مزیدی» برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران توسط انتشارات «سوره مهر» عرضه شد.

داستان «طنابی از آتش» به قلم «محمدرضا سرشار» برای نوجوانان

خبرگزاری شبستان:کتاب «طنابی از آتش» عنوان داستانی از «محمدرضا سرشار» است که با موضوع شأن نزول سوره «لهب» برای گروه نوجوان نوشته شده است. این اثر به ...

«نرگس»داستانی در فضای انقلاب و دفاع از آرمان ها

خبرگزاری شبستان: نرگس عنوان رمانی از«رحیم مخدومی» است که آرمان ها وارزش ها انقلابی محور داستان است و شخصیت های اصلی تمام تلاش خود را برای دفاع از ...

«اعترافات یک قاتل» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«اعترافات یک قاتل» اثر«یوزف روت» با ترجمه علی اسدیان را نشر ماهی به تازگی روانه بازار نشر کرده است.

شمارۀ ۳۴۲ ماهنامۀ جهان کتاب

خبرگزاری شبستان:شمارۀ ۳۴۲ ماهنامۀ جهان کتاب (سال بیست و دوم، شمارۀ ۸ آبان ۱۳۹۶) منتشر شد.

بیشتر