خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

الأحد ٩ جمادى الثانية ١٤٣٩

Sunday, February 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مجلس

سیاوشی در گفتگو با شبستان:

کانون‌های فرهنگی هنری بازوی قدرتمندی برای حل مشکلات فرهنگی در کشور محسوب می‌شوند

خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی با اشاره به وجود مشکلات فرهنگی عمیق در کشور گفت: مهمترین پشتوانه انقلاب مساجد هستند و کانون‌های فرهنگی هنری می‌توانند بازوی قدرتمندی برای حل مشکلات فرهنگی موجود در کشور باشند.

امیرعبداللهیان مطرح کرد

سیاست نفرت پراکنی آمریکا و بازی با تروریسم در سوریه

خبرگزاری شبستان: دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت که تروریست های مورد حمایت آمریکا در سوریه، یک روز ادعای حضور در مذاکره سیاسی را دارند و روز دیگر بر سر مردم سوریه آتش و گلوله می بارند. این یعنی سیاست نفرت پراکنی آمریکا.

جعفرزاده در گفتگو با شبستان:

طرح سوال از رییس جمهور در شرایط فعلی را سیاسی می دانم

خبرگزاری شبستان: نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به طرح سوال نمایندگان از رییس جمهور گفت: سوال حق نمایندگان است و رییس جمهور نیز باید پاسخگو باشد اما طرح سوال از رییس جمهور در شرایط فعلی را سیاسی می دانم.

تشکر بیش از ۲۰۰نماینده از رهبر انقلاب به جهت انتصاب حجت الاسلام ابوترابی به عنوان امام جمعه موقت تهران

خبرگزاری شبستان: بیش از ۲۰۰نماینده مجلس در پیامی از رهبر معظم انقلاب به جهت انتصاب حجت الاسلام ابوترابی به عنوان امام جمعه موقت تهران تشکر کردند.

۲۰۱ نماینده مجلس حادثه خیابان پاسداران را محکوم کردند

خبرگزاری شبستان: ۲۰۱ نماینده مجلس در بیانیه‌ای که در صحن علنی قرائت شد، حادثه خیابان پاسداران را محکوم کردند.

لاریجانی مطرح کرد:

تشکر و قدردانی از نمایندگان و مجموعه عوامل موثر در جریان بررسی لایحه بودجه ۹۷

خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی از نمایندگان و خبرنگاران و تمامی عوامل موثر در جریان بررسی لایحه بودجه ۹۷ تشکر و قدردانی کرد.

سقف دخل و خرج دولت در سال ۹۷ تعیین شد

خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس سقف دخل و خرج دولت در سال ۹۷ را تعیین کردند.

یکهزار میلیارد تومان به همسان سازی حقوق بازنشستگان اختصاص یافت

خبرگزاری شبستان: نمایندگان مردم در خانه ملت به دولت اجازه دادند تا سقف ۱۰ هزار میلیارد ریال از کمک های بلاعوض قوا برای همسان سازی حقوق بازنشستگان هزینه کنند.

۳۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به یارانه‌ها اختصاص یافت

خبرگزاری شبستان: نمایندگان مردم خانه ملت پیشنهاد اولیه دولت مبنی بر اختصاص ۲۳ هزار میلیارد تومان به یارانه های نقدی و غیرنقدی را برای سال ۹۷ به ۳۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان افزایش دادند.

اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری تا پایان سال ۹۷ تمدید شد

خبرگزاری شبستان: نمایندگان مردم در خانه ملت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری را برای یکسال دیگر یعنی تا پایان سال ۹۷ تمدید کردند.

افطاری دادن دستگاه‌های اجرایی مطلقاً ممنوع شد

خبرگزاری شبستان: نمایندگان مردم در خانه ملت، افطاری دادن کلیه دستگاه های اجرایی را به هر میزان و به هر نحو مطلقاً ممنوع کردند.

مجلس ضوابط واگذاری طرح های نیمه تمام و جدید به بخش خصوصی را مشخص کرد

خبرگزاری شبستان: نمایندگان مردم در خانه ملت به دولت اجازه دادند به منظور افزایش مشارکت با بخش خصوصی در بهره برداری طرح ها و پروژه های تمام شده، قرارداد انعقاد کند.

۱۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای اشتغالزایی اختصاص یافت

خبرگزاری شبستان: نمایندگان مردم در خانه ملت مقرر کردند ۱۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای اشتغالزایی از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یابد.

تمام مزایای متعلق به شهید به والدین شهدا تعلق می‌گیرد

خبرگزاری شبستان: نمایندگان مردم در خانه ملت بنیاد شهید را موظف به پرداخت تمام مزایای متعلق به شهید به همه والدین شهدا اعم از آنها که تحت تکفل فرزند شهید خود نبودند، کردند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ نخست «کدام حزب برنده می شود؟» در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان: کتاب «کدام حزب برنده می شود؟» اثر«عزیز نسین» با ترجمه «داود وفایی» را موسسه انتشارات ققنوس چاپ کرده است.

«روانشناسی سالمندان» کتابی از دکتر«عبدالله معتمدی»

خبرگزاری شبستان: کتاب روانشناسی سالمندان اثر دکتر عبدالله معتمدی را موسسه انتشارات «سمت» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

چاپ هفتم «تمدن وملالت‌های آن» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:چاپ هفتم «تمدن وملالت‌های آن» اثر« زیگموند فروید» با ترجمه «محمد بشری» با موضوع جامعه شناسی را انتشارات «ماهی» چاپ کرده است.

«مبانی ژئومورفولوژی رودخانه ای» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «مبانی ژئومورفولوژی رودخانه ای»اثر«رو چارتون» با ترجمه «مهدی ثقفی» و«محمدحسین رضایی مقدم» را موسسه انتشارات «سمت» چاپ کرده است.

پژوهشنامه «کتیبه و زبان» در گام نخست

خبرگزاری شبستان:شماره نخست پژوهشنامه «کتیبه و زبان (سال اول، شمارۀ ۱، دی ماه ۱۳۹۶)»، نشریه تخصصی پژوهشکده زبان شناسی، کتیبه ها و متون پژوهشگاه میراث ...

بیشتر