خبرگزاری شبستان

جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

الجمعة ٣ رجب ١٤٣٨

Friday, March 31, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

احزاب و تشکل ها

تعیین رئیس و دبیر شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب

خبرگزاری شبستان:هیأت رئیسه منتخب شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب تشکیل جلسه داد و پس از بحث و تبادل نظر محمدرضا راه چمنی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی را به عنوان رئیس و احمد شریف را بعنوان دبیر شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب تعیین کردند.

معاون امور بین الملل حزب موتلفه خبر داد:

زمینه حضور حزب اسلامی کار در اجلاس اینده اتحادیه احزاب سیاسی اسیا در سال ۹۶ فراهم شد

خبرگزاری شبستان:معاون امور بین الملل از زمینه سازی برای حضور حزب کار در اجلاس اینده اتحادیه اسیایی خبر داد و گفت: تلاش می کنیم زمینه به شکلی فراهم شود که زمینه حضور حزب دیگری را نیز برای حضور در اتحادیه آسیایی فراهم کنیم.

انتخابات شوراها در جبهه ایستادگی در ائتلاف همت پیگیری می شود

خبرگزاری شبستان:دبیر کل حزب سبز ایران گفت:انتخابات شوراهای اسلامی شهروروستا در جبهه ایستادگی در غالب ائتلاف همت دنبال می شود.

مذاکره اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی با نامزدهای انتخابات و علمای قم

خبرگزاری شبستان: فروزنده از دیدار شورای مرکزی جبهه مردمی با مراجع و علما خبر داد و گفت: شورای مرکزی جبهه پس از برگزاری مجمع دوم خدمت مراجع و علما در قم خواهند رسید و گزارشی از فعالیت های جبهه ارائه و از ارشادات و رهنمودهای ایشان استفاده خواهند کرد.

جدی گرفتن احزاب و ارتقای کمی و کیفی جایگاه گروههای سیاسی ضرورت فعالیت در سال ۹۶

خبرگزاری شبستان:دبیرکل حزب ایران زمین لازمه فعالیت احزاب در سال ۹۶ را توجه حاکمیت به احزاب و جدی گرفتن نقش انها در عرصه سیاسی دانست و گفت: البته خود احزاب نیز باید جایگاه کمی و کیفی خود را ارتقا دهند.

تعیین اعضای «کمیته هیأت نظارت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»

خبرگزاری شبستان: اعضای کمیته هیأت نظارت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مشخص شدند؛ وظیفه این کمیته نظارت بر انتخابات در مجمع ملی دوم جبهه خواهد بود

جمع بندی جبهه مردمی نیروهای انقلاب درباره مجمع ملی دوم

خبرگزاری شبستان:پنجمین جلسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در غیاب حجت الاسلام رحیمیان به ریاست حداد عادل برگزار شد که در آن درباره آرایش سیاسی گروه ها و فضای انتخاباتی در کشور بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

اصلاح قانون انتخابات مطالبه احزاب در سال ۹۶ /تشکیل ائتلاف های همفکر در سال ۹۵

خبرگزاری شبستان: ترقی اصلاح قانون احزاب در سال ۹۶ را مهمترین مطالبه احزاب در سال ۹۶ عنوان کرد و گفت: تنها فعالیت انتخاباتی احزاب در سال ۹۶ شکل گیری ائتلاف های همفکر است.

هفته اول اردیبهشت؛ اعلام لیست ۲۱ نفره قطعی شورای شهر جبهه پیشرفت

خبرگزاری شبستان:محمدی نوری رئیس ستاد انتخابات جبهه پیشرفت و رفاه گفت: لیست قطعی ۲۱ نفره شورای شهر تهران با نام شورای مردم در هفته اول اردیبهشت اعلام خواهد شد.

در سال ۹۶ احزاب تلاش کنند فرد اصلحی در میان کاندیدا مورد توجه قرار گیرد

خبرگزاری شبستان:عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: در سال ۹۶ تمام تلاش احزاب سیاسی باید بر این باشد که انتخابات شوراها و ریاست جمهوری با شکوه، عظمت، آرامش و امنیت برگزار شود و فرد اصلحی در میان کاندیداها مورد توجه قرار گیرد.

حزب ایران زمین از تصمیم جبهه رفاه و پیشرفت و عدالت در انتخابات ریاست جمهوری پیروی می کند

خبرگزاری شبستان:دبیرکل حزب ایران زمین از اعلام نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری این جبهه به جبهه پیشرفت رفاه و عدالت خبر داد و گفت: حزب ایران زمین از تصمیم جبهه رفاه و پیشرفت و عدالت در انتخابات ریاست جمهوری پیروی می کند.

اخبار احزاب در هفته ای که گذشت:

معرفی نامزد اختصاصی جبهه اصلاح‌طلبان ایران در آینده/انتخاب اعضای دفتر سیاسی حزب مردم‌سالاری

خبرگزاری شبستان:دعوت جبهه رفاه، پیشرفت و عدالت از نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری، معرفی نامزد اختصاصی «جبهه اصلاح‌طلبان ایران در آینده، گلایه شدید دنیامالی از نامگذاری یک خیابان به نام آیت‌الله هاشمی برخی از سرتیترهای اخبار احزاب در هفته گذشته بود.

گردهمایی دبیران استانی و اعضای شورای مرکزی حزب ایران‌زمین برگزار می‌شود

خبرگزاری شبستان: دبیر کل حزب ایران‌زمین با اشاره به برگزاری گردهمایی دبیران استانی و اعضای شورای مرکزی حزب ایران‌زمین گفت: در این همایش جدول ارزیابی کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری و شورای شهر در اختیار دبیران استانی و اعضای شورای مرکزی قرار می گیرد.

اعلام کاندیداهای مورد حمایت جبهه رفاه در لیست "شورای مردم"

خبرگزاری شبستان:رییس ستاد انتخابات شورای شهر و روستای جبهه رفاه، عدالت و پیشرفت از لیست کاندیداهای مورد حمایت این جبهه خبر داد و گفت: لیست کاندیداهای مورد حمایت این جبهه در انتخابات شوراهای شهر و روستا با نام «شورای مردم» منتشر می شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

پیشنهاد مطالعه نوروزی ۷/«عقاید یک دلقک» به قلم «هاینریش بل»

خبرگزاری شبستان:کتاب «عقاید یک دلقک» به قلم «هاینریش بل» نویسنده ی آلمانی و برنده ی جایزه ی نوبل با ترجمه ی «شریف لنکرانی» به چاپ یازدهم رسید.

پیشنهاد مطالعه نوروزی ۶/«مرشد و مارگاریتا» شما را به فکر وا می دارد

خبرگزاری شبستان:«مُرشد و مارگاریتا» رمانی روسی نوشته «میخائیل بولگاکف» است. به باور بسیاری این اثر در شمار بزرگ‌ترین آثار ادبیات روسیه (شوروی) در سده ...

پیشنهاد نوروزی۵ /«برادران کارامازوف» کتابی که باید بخوانید

خبرگزاری شبستان: برادران کارامازوف عنوان مشهور ترین اثر داستایوسکی است که هیچ علاقه مند به ادبیات نباید مطالعه این اثر جاودانه را از دست دهد.

پیشنهاد مطالعه نوروزی ۴/«ورق پاره های زندان» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:کتاب « ورق پاره های زندان» نوشته ی «بزرگ علوی» را انتشارات نگاه تجدید چاپ کرده است.

پیشنهاد مطالعه نوروزی۳/«شاهنامه فردوسی» کتابی از مجموعه تاریخ و ادبیات ایران

خبرگزاری شبستان: کتاب شاهنامه فردوسی از مجموعه تاریخ وادبیات ایران اثر "محمد دهقانی" است که مطالعه آن به علاقه مندان فرهنگ ایران زمین توصیه می شود.

بیشتر