خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

احزاب و تشکل ها

عضو شورای عالی سپاه در دوران دفاع مقدس:

دشمن می داند با وجود سپاه آسیبی به کشور نمی رسد

کنعانی مقدم با بیان اینکه دشمن می داند با وجود سپاه آسیبی به کشور نمی رسد، گفت: به اقرار دشمنان هر جا سپاه حضور داشته آنها نتوانسته اند به اهداف خود برسند به همین دلیل سپاه یکی از موانع بزرگ بر سر راه استکبار و صهیونیست محسوب می شود.

دبیر جبهه رفاه پیشرفت و عدالت:

الگوی گروههای سیاسی کمک به مردم در حل بحران باشد

محمدی نوری گفت: احزاب و گروههای سیاسی برای حل بحران و کمک به سیل زدگان به کمک دستگاهها و نهادهای مدنی در کشور بیایند و الگوی گروههای سیاسی در موقعیت بحرانی کشور کمک به هموطنان باشد.

دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی خبر داد:

تشکیل دفاتر استانی جمعیت جوانان انقلاب اسلامی تا پایان اردیبهشت

محمدی نوری از تشکیل ستاد انتخاباتی جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: تا پایان اردیبهشت ماه جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در تمام استان ها دفاتر خود را تشکیل می دهد.

دبیر جبهه پیشرفت رفاه و عدالت خبر داد:

بررسی تقاضای عضویت ۵ تن حزب برای پیوستن به جبهه رفاه و پیشرفت و عدالت

محمدی نوری از بررسی تقاضای عضویت ۵ تن از احزاب ملی و استانی برای پیوستن به جبهه رفاه و پیشرفت و عدالت در اولین جلسه این جبهه در سال جدید خبر داد.

دبیر کل حزب سبز خبر داد:

اختصاص یارانه حزب سبز به سیل زدگان

کنعانی مقدم از اختصاص یارانه ۲۰ میلیون تومانی سال ۹۷ حزب سبز به سیل زدگان خبر داد و گفت: حضور احزاب در کنار مردم برای حل بحران های ناشی از بلایای طبیعی اثر روانی مثبت در افکار عمومی دارد.

عضو شورای مرکزی خانه احزاب مطرح کرد:

تبیین جمهوریت نظام اولویت احزاب در سال جدید

بور بور با بیان اینکه تبیین جمهوریت نظام اولویت احزاب در سال جدید است، گفت: سران قوه تا علما باید برای تبیین جمهوریت نظام پای کار بیایند و اهمیت جمهوریت نظام و در صحنه بودن مردم را تبیین کنند و احزاب می تواند در ساماندهی این حرکت موفق باشند.

عضو شورای مرکزی خانه احزاب خبر داد:

انتخاب نایب رییس اول و دوم در جلسه هفته آینده خانه احزاب

بور بور با اشاره به اینکه در جلسه دوشنبه آینده خانه احزاب نایب رییس اول و دوم از میان اصلاح طلبان و اعتدال گرایان انتخاب می شوند، گفت: در این جلسه برنامه های رییس جدید خانه احزاب اعلام می شود.

در اولین جلسه شورای مرکزی خانه احزاب صورت گرفت؛

انتخاب «روح الامینی» به عنوان رئیس جدید خانه احزاب

امروز در اولین جلسه شورای مرکزی خانه احزاب در دوره جدید «عبدالحسین روح الامینی» از اعضای شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی به عنوان رئیس جدید خانه احزاب ایران انتخاب شد.

دبیر کل حزب سبز:

انحصار طلبی برخی جریان های اقتصادی بزرگترین ضربه به تولید کشور است

کنعانی مقدم با بیان اینکه رشد سلطان های مختلف از موانع تولید است، گفت: انحصار طلبی برخی جریان های اقتصادی بزرگترین ضربه به تولید کشور است که با واردات بی رویه و در اختیار قرار داشتن شرایط اقتصادی، تولید کننده را دچار ورشکستگی می کنند.

راکعی رییس جدید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد

«فاطمه راکعی» در اولین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در سال ۹۸ که با حضور نمایندگان احزاب اصلاح طلب عضو شورای هماهنگی برگزار شد به عنوان رئیس جدید این دوره شورای هماهنگی جبهه اصلاحات انتخاب شد.

در واکنش به اقدام امریکا علیه سپاه:

یک ایرانی در امریکا نیز می تواند لباس سپاه بر تن کند

محمدی نوری با بیان اینکه خون شهدا به راحتی ریخته نشده تا هر رئیس جمهور مست و دیوانه ای وارد حریم انقلاب شود، گفت: به ترامپ و امریکا اعلام می کنیم مراقب رفتارشان باشند یک ایرانی حتی در آمریکا نیز می تواند لباس سپاه برتن داشته باشد.

دبیر کل حزب سبز:

تمام مردم ایران در برابر این واکنش امریکا خود را باید سپاهی می دانند

کنعانی مقدم گفت: با تعریف امریکا از تروریست ملت ایران افتخار می کند که تروریست باشد، تمام مردم ایران در برابر این واکنش امریکا خود را باید سپاهی می دانند.

محمود محتشمی پور درگذشت

«سید محمود محتشمی پور» از پیشکسوتان حزب موتلفه اسلامی و از مبارزان قدیمی انقلاب اسلامی درگذشت.

عضو جامعه روحانیت مبارز:

مراکز قانگذاری و اجرایی برنامه هایی برای تحقق اهداف بیانیه گام دوم رهبری ارایه دهند

حجت الاسلام اکرمی گفت: مراکز قانونگذاری و اجرایی می توانند با تدوین برنامه های مدون برای تحقق اهداف بیانیه گام دوم رهبری گام بردارند و برنامه های خود را به رفراندوم بگذارند تا راه درست برای رسیدن به این اهداف ترسیم شود.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«به فردا فکر نمی کنم» اثر«مرسده کسروی»

چاپ نخست کتاب «به فردا فکر نمی کنم» اثر«مرسده کسروی»را انتشارات نیستان چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«کورش یا ذوالقرنین قرآن و تورات»کتابی از«مولانا ابوالکلام آزاد»

چاپ نخست کتاب«کورش یا ذوالقرنین قرآن و تورات» اثر«مولانا ابوالکلام آزاد» با ترجمه«علی‌اصغر قهرمانی»،«مقبل مسلم زمانی» را انتشارات «نی»چاپ وروانه ...

«ذهن وزمان» اثر«کرامت موللی»

«ذهن وزمان» اثر«کرامت موللی» را موسسه انتشارات «نی» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«شکسپیر برای فیلمنامه نویسان»

کتاب «شکسپیر برای فیلمنامه نویسان»اثر«جِی . ام . ایونسن»با ترجمه «فرشاد رضایی» را انتشارات «ققنوس» روانه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می کند.

«گیسیا» درنمایشگاه کتاب تهران

چاپ نخست کتاب «گیسیا» اثر«غنچه وزیری» به همت گروه انتشاراتی ققنوس در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود.

بیشتر