خبرگزاری شبستان

جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

الجمعة ٣ رجب ١٤٣٨

Friday, March 31, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

وقف و امامزادگان

میزبانی از ۹ میلیون و ۵۰۰ زائر و مسافردر اماکن متبرکه کشور/اسکان بیش از ۳۵۰ هزار مسافر در اماکن اقامتی

خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد مرکزی طرح نوروزی آرامش بهاری سازمان اوقاف از بازدید ۹میلیون و۵۰۰ زائر و مسافر نوروزی از امامزادگان و بقاع متبرکه کشور در پنج روز نخست تعطیلات نوروزی خبر داد.

امامزاده صالح(ع) با مسابقات استیج کودکان و بازی‌های سرگرم کننده میزبان زائران نوروزی

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف شمیران گفت: طرح آرامش بهاری در ۷ امامزاده و بقعه متبرکه محله شمیرانات در حال برگزاری است.

مصلحی :

اجرای برنامه های فرهنگی دربقاع متبرکه این اماکن رابه قطب فرهنگی تبدیل می کند

خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس گفت: اجرای برنامه هایی همچون آرامش بهاری توسط سازمان اوقاف در پیروی از منویات مقام معظم رهبری و در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی وکانونهای معنوی است.

طرح آرامش بهاری در ۹۰ امامزاده و بقعه متبرکه استان تهران برگزار می‌شود

خبرگزاری شبستان: معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف استان تهران گفت: قریب به ۵۰۰ مبلغ اعزامی از قم هم‌اکنون در بقاع متبرکه در حال فعالیت هستند.

اجرای بازرسی های ویژه از امامزادگان تهران برای خدمت رسانی بهتر به مسافران نوروزی

خبرگزاری شبستان: دبیر بقاع متبرکه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران از اجرای بازرسی های ویژه از امامزادگان تهران به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی خبرداد.

نماز جماعت طی ایام نوروز در امامزادگان تهران اقامه می شود

خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران از اقامه نماز جماعت طی ایام نوروز در امامزادگان استان تهران خبرداد.

تشرف یکی مسیحی استرالیایی به دین اسلام در امامزاده صالح(ع) تهران

خبرگزاری شبستان: یک مسیحی استرالیایی در آخرین روز سال ۹۵ و در لحظه تحویل سال، با حضور در خیمه های معرفت امامزاده صالح(ع) تهران به دین مبین اسلام تشرف یافت.

مسئول اعزام مبلغ اداره کل اوقاف وامور خیریه استان تهران خبرداد:

برگزاری منبرهای ۳ دقیقه ای در امامزادگان بین راهی تهران

خبرگزاری شبستان: مسئول اعزام مبلغ اداره کل اوقاف وامور خیریه استان تهران با اشاره به برگزاری طرح نوروزی آرامش بهاری در امامزادگان این استان گفت:امسال در قالب این طرح ۱۱۰روحانی و مبلغ شامل؛ روحانی اعزامی از قم و روحانیان بومی در این طرح مشارکت دارند.

اجرای نیت واقف، با عیادت از بیماران بیمارستان فیروزآبادی تهران

خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران با حضور در بیمارستان فیروزآبادی، براساس نیت واقف، حسین احمدیان ضمن اهداء گل و شیرینی به آنها، برایشان آرزوی سلامتی کرد.

برگزاری طرح آرامش بهاری در ۸۰ بقعه متبرکه / امکان اسکان مسافران در ۱۳۰ زائرسرا

خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: طرح نوروزی آرامش بهاری به منظور ارائه خدمات فرهنگی، اجتماعی و رفاهی ومیزبانی شایسته از زائران ومسافران نوروزی در ۸۰ امامزاده و بقعه متبرکه استان تهران برگزار می شود.

رییس موسسه پیام امام هادی:

شیخ صدوق اقیانوسی از علوم فقهی، معرفتی و کلامی بود

خبرگزاری شبستان: رییس موسسه پیام امام هادی(ع) گفت: شیخ صدوق اقیانوسی از علوم فقهی، معرفتی و کلامی بود و این نه از باب مبالغه است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرری:

شیعه مدیون زحمات شیخ صدوق(ره) این محدث عالی مقام است

خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرری، گفت: شیعه مدیون زحمات شیخ صدوق(ره) این محدث عالی مقام است.

عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق:

شخصیت‌های بزرگی نظیر شیخ صدوق به نسل جوان معرفی شود

خبرگزاری شبستان: عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: رهبر معظم انقلاب همواره به شبیخون فرهنگی اشاره داشتند باید شخصیت‌های بزرگی نظیر شیخ صدوق را به نسل جوان معرفی کنیم.

رییس سازمان اوقاف و امور خیریه در جلسه کمیسیون فرهنگی:

عواید دریافتی امامزاده‌ها خرج خودشان می‌شود/فراکسیون وقف در مجلس تشکیل شود

خبرگزاری شبستان: رییس سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن تأکید بر این نکته که برخی از امامزاده‌ها و بقاع متبرکه عواید دریافتی ندارند، گفت: ما شرعا موظفیم عواید دریافتی از این مکان‌ها را خرج خودشان کنیم.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

پیشنهاد مطالعه نوروزی ۷/«عقاید یک دلقک» به قلم «هاینریش بل»

خبرگزاری شبستان:کتاب «عقاید یک دلقک» به قلم «هاینریش بل» نویسنده ی آلمانی و برنده ی جایزه ی نوبل با ترجمه ی «شریف لنکرانی» به چاپ یازدهم رسید.

پیشنهاد مطالعه نوروزی ۶/«مرشد و مارگاریتا» شما را به فکر وا می دارد

خبرگزاری شبستان:«مُرشد و مارگاریتا» رمانی روسی نوشته «میخائیل بولگاکف» است. به باور بسیاری این اثر در شمار بزرگ‌ترین آثار ادبیات روسیه (شوروی) در سده ...

پیشنهاد نوروزی۵ /«برادران کارامازوف» کتابی که باید بخوانید

خبرگزاری شبستان: برادران کارامازوف عنوان مشهور ترین اثر داستایوسکی است که هیچ علاقه مند به ادبیات نباید مطالعه این اثر جاودانه را از دست دهد.

پیشنهاد مطالعه نوروزی ۴/«ورق پاره های زندان» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:کتاب « ورق پاره های زندان» نوشته ی «بزرگ علوی» را انتشارات نگاه تجدید چاپ کرده است.

پیشنهاد مطالعه نوروزی۳/«شاهنامه فردوسی» کتابی از مجموعه تاریخ و ادبیات ایران

خبرگزاری شبستان: کتاب شاهنامه فردوسی از مجموعه تاریخ وادبیات ایران اثر "محمد دهقانی" است که مطالعه آن به علاقه مندان فرهنگ ایران زمین توصیه می شود.

بیشتر