خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶

الخميس ٣ ذو القعدة ١٤٣٨

Thursday, July 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سایر حوزه های قرآنی

مشکل تحقق آرمان وحدت تحریف حقایق توسط صاحبان قدرت‏های رسانه‏ ای است

خبرگزاری شبستان: دبیرکل مجمع جهانی تقریب تأکید کرد: مشکل تحقق آرمان وحدت در جهان امروز تحریف حقائق توسط صاحبان قدرت‏های رسانه ‏ای است.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب:

ظلم و تجاوز رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان ظلم و تعدی به بشریت است

خبرگزاری شبستان: دبیرکل مجمع جهانی تقریب ظلم و تجاوز رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان را ظلم و تعدی به بشریت عنوان کرد و گفت: الان فقط مسجد الاقصی و مردم فلسطین مورد تجاوز قرار نگرفته است بلکه تمام بشریت توسط این رژیم مورد تجاوز قرار گرفته است.

۲۵ تیرماه ؛ خورشید سمت قبله را نشان می دهد/ساده‌ترين روش تعيين قبله در سراسر کره زمین

خبرگزاری شبستان: روز ۲۵ تیر ساعت ۱۳ و ۵۷ دقیقه به وقت ایران یعنی در لحظه اذان ظهر به افق مکه ، جهت خلافِ سایه شاخص در هر مکان ، جهت قبله را نشان می‌دهد.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران:

بودجه‌ سازمان تبلیغات اسلامی با ماموریت‌های آن همخوانی ندارد

خبرگزاری شبستان: مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: بودجه‌های درنظر گرفته شده برای سازمان تبلیغات اسلامی با ماموریت‌های این سازمان همخوانی ندارد.

با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران؛

تودیع و معارفه ریاست تبلیغات اسلامی شهرری برگزار شد

خبرگزاری شبستان:مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران تودیع و معارفه ریاست تبلیغات اسلامی شهرری برگزار شد.

حجت الاسلام شاهچراغی:

اداره تبلیغات اسلامی برای جذب جوانان از ظرفیت روحانیت استفاده کند

خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام شاهچراغی گفت: اداره تبلیغات اسلامی برای جذب جوانان به دین باید از ظرفیت روحانیت بیش از بیش استفاده کند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی (سال ششم، شماره ۲، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به صاحب امتیازی دانشكده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران ...

هجده قطعه از آثار استاد« ابوالحسن صبا »منتشر شد

خبرگزاری شبستان:هجده قطعه از آثار استاد ابوالحسن صبا در کتابی با عنوان "کاروان صبا" از سوی انتشارات« سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «حضرت بقیه الله» استاد شجاعی منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ پنجم کتاب « حضرت بقیه الله» تألیف آیت الله استاد «محمد شجاعی» از سوی انتشارات «سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد

«زیارت، چراغی در مسیر هدایت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «زیارت، چراغی در مسیر هدایت» نوشته حجت الاسلام «محمدمهدی فجری» از سوی انتشارات «بهار دلها» چاپ شده است.

«تپه جاویدی و راز اشلو»کتابی دفاع مقدسی که توصیه می شود حتما بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تپه جاویدی و راز اشلو»روایت داستانی زندگی شهیدی «مرتضی جاویدی» است که «اکبر صحرایی»آن را در رمانی به تصویر کشیده است.

بیشتر