خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶

الخميس ٣ ذو القعدة ١٤٣٨

Thursday, July 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

اروپا و آمریکا

اکثر مسلمانان آمریکا رفتار ترامپ را غیردوستانه می دانند

خبرگزاری شبستان: نتیجه تحقیقات جدید موسسه تحقیقاتی پیو نشان داد که اکثر مسلمانان آمریکا رفتار رییس جمهوری آمریکا با خود را غیردوستانه می دانند.

گوگل نتایج جستجوهای مرتبط با اسلام را به روز کرد

خبرگزاری شبستان:موتور جستجوی گوگل نتایج جستجوهای مرتبط با اسلام را برای جلوگیری از ارائه اطلاعات نادرست از سوی گروه های ترویج کننده تنفر و اسلام هراسی به روز کرد.

دیوان دادگستری اروپا حذف نام حماس از لیست تروریسم اروپا را نپذیرفت

خبرگزاری شبستان: دیوان دادگستری اروپا امروز چهارشنبه بار دیگر جنبش مقاومت اسلامی حماس را جنبشی تروریستی خواند و نام این جنبش را در لیست سازمان های تروریستی اتحادیه اروپا تثبیت کرد.

رقابت غول های رسانه ای و برندهای مد جهان در زمینه پوشاک اسلامی

خبرگزاری شبستان: غول های رسانه ای و شرکت های برتر مد در جهان رقابت گسترده ای را در زمینه پوشاک اسلامی و تبلیغ حجاب در بازار پوشاک به دلیل بازار پر رونق آن آغاز کرده اند.

ادامه فروش سلاح انگلیس به عربستان با وجود جنایت های این رژیم در یمن

خبرگزاری شبستان: دولت انگلیس پس از حمله خونین ائتلاف سعودی به مراسم عزاداری در یمن که با انتقادات گسترده بین المللی مواجه شد، مجوز فروش ۲۸۳ میلیون پوند سلاح به عربستان را برای بازه زمانی شش ماه صادر کرده است.

تهمت های «ترامپ» به «حزب الله لبنان» و سکوت «سعد حریری» + عکس

خبرگزاری شبستان: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری امریکا پس از دیدار با «سعد حریری» نخست وزیر لبنان و در کنفرانس خبری مشترک با وی مدعی شد که حزب الله لبنان تهدیدی برای همه منطقه خاورمیانه است.

دعوت از مسلمانان کانادا برای شرکت در مراسم «روز ملی دعا و خرد»

خبرگزاری شبستان: بومی ها کانادا از مسلمانان این کشور خواستند در مراسم روز ملی دعا و خرد که ۱۵ مرداد برگزار می شود در کنار آنها شرکت کنند.

برگزاری نشست میان ادیانیِ «صلح و وحدت» در منچستر انگلیس

خبرگزاری شبستان: نشست میان ادیانیِ «صلح و وحدت» در منچستر انگلیس برگزار شد.

ترامپ:واشنگتن پست حقایق مربوط به مخالفان سوری را تحریف کرده است

خبرگزاری شبستان: رییس جمهوری آمریکا اعلام کرد که واشنگتن پست حقایق مربوط به پایان دادن کمک های آمریکا به مخلفان سوری را تحریف کرده است.

در آستانه برپایی نمایشگاه بین المللی تجهیزات امنیتی و دفاعی لندن؛

مخالفت شهردار لندن با تبدیل این شهر به بازار فروش سلاح به رژیم های دیکتاتور

خبرگزاری شبستان: «صادق خان» شهردار لندن در آستانه برپایی نمایشگاه بین المللی تجهیزات امنیتی و دفاعی لندن اعلام کرد: وی با تبدیل این شهر به بازار فروش سلاح به رژیم های دیکتاتور و ناقض حقوق بشر مخالف است.

آشنایی غیر مسلمانان «دکالب» ایالت ایلینویِ آمریکا با اسلام در برنامه «جامعه دوست داشتنی»

خبرگزاری شبستان:برنامه جامعه دوست داشتنی برای آشنایی غیر مسلمانان شهر «دکالب» ایالت ایلینوی آمریکا با اسلام در مرکز اسلامی این شهر برگزار شد.

فرمانده عملیات ویژه ارتش آمریکا : حضور نیروهای آمریکایی در سوریه غیرقانونی است

خبرگزاری شبستان: فرمانده عملیات ویژه ارتش آمریکا اعلام کرد که حضور نیروهای آمریکایی در سوریه غیرقانونی است و مسکو می تواند آنها را از این کشور اخراج کند.

برگزاری کمپین میان ادیانی «همسایه ات را بشناس» در آمریکا

خبرگزاری شبستان: گروه شبکه‌های اسلامی آمریکا متشکل از ۷۰ سازمان، کمپین میان ادیانی همسایه ات را بشناس در آمریکا برگزار کرده اند.

افشای کمک های یک سرباز آمریکایی به داعش

خبرگزاری شبستان:یک سرباز آمریکایی متهم به ارائه اسناد نظامی محرمانه به داعش شد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی (سال ششم، شماره ۲، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به صاحب امتیازی دانشكده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران ...

هجده قطعه از آثار استاد« ابوالحسن صبا »منتشر شد

خبرگزاری شبستان:هجده قطعه از آثار استاد ابوالحسن صبا در کتابی با عنوان "کاروان صبا" از سوی انتشارات« سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «حضرت بقیه الله» استاد شجاعی منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ پنجم کتاب « حضرت بقیه الله» تألیف آیت الله استاد «محمد شجاعی» از سوی انتشارات «سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد

«زیارت، چراغی در مسیر هدایت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «زیارت، چراغی در مسیر هدایت» نوشته حجت الاسلام «محمدمهدی فجری» از سوی انتشارات «بهار دلها» چاپ شده است.

«تپه جاویدی و راز اشلو»کتابی دفاع مقدسی که توصیه می شود حتما بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تپه جاویدی و راز اشلو»روایت داستانی زندگی شهیدی «مرتضی جاویدی» است که «اکبر صحرایی»آن را در رمانی به تصویر کشیده است.

بیشتر