خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

السبت ٩ صفر ١٤٤٠

Saturday, October 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سایر حوزه ها

اخبار برگزیده اجتماعی ۲۸ مهر/

از سرنوشت سرای سیگارچی تا دست رد مدارس بر شورای دانش آموزی

اعلام سرنوشت سرای سیگارچی/ دست رد مدارس بر شورای دانش آموزی/ورود سامانه بارشی جدید/ سیلابی شدن رودخانه ها در ۷ استان/تکمیل پروژه های نیمه تمام با ۱۲ هزار میلیارد تومان اعتبار و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی ۲۸ مهر ۹۷ است.

شورای مرکزی جمعیت زنان مسلمان نواندیش انتخاب شدند

سومین کنگره جمعیت زنان مسلمان نواندیش، برگزار شد و اعضای شورای مرکزی این تشکل انتخاب شدند.

اخبار برگزیده اجتماعی ۲۵ مهر/

احتمال سیلابی شدن رودخانه ها/ساخت بازی‌های رایانه ای با موضوعات اسلامی

پایان هفته بارانی/ احتمال سیلابی شدن رودخانه ها/ ساخت بازی‌های رایانه ای با موضوعات اسلامی/ استارتاپ‌های سلامت جان می‌گیرند/ «شنود» کثیف‌ترین اتهامی بود که شنیده‌ام و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی ۲۵ مهر است.

اخبار برگزیده اجتماعی ۲۴ مهر/

از انجام اقدامات پیشگیرانه برای مبارزه با مواد مخدر تا توسعه ورزش نابینایان

اقدامات پیشگیرانه برای مبارزه با مواد مخدر / جایم در شورای شهر راحت است/ توسعه ورزش نابینایان/ راه اندازی خانه «علوم پایه» در مدارس سمپاد/ وجود بیش از ۲ هزار دانش آموز اوتیسم در کشور/ واکنش آموزش و پرورش به اعتراضات معلم ها از اخبار برگزیده ۲۴ است.

اخبار برگزیده اجتماعی ۲۳ مهر/

از خیابان یکطرفه بهشت تا سونامی در مدارس

خیابان یکطرفه بهشت /افشانی می رود/سونامی حوادث در مدارس با گذشت ۲۱ روز از مهر / هنوز برنامه حمایتی از ایران نداریم/ افزایش ۸۷ درصدی تولید مواد مخدر در افغانستان و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۲۳ مهر است.

اخبار برگزیده اجتماعی ۲۱ مهر/

پایان رقابت های پاراآسیایی/تقدیم ۱۳ هزار شهید و۲۳ هزار جانباز ناجا برای برقراری امنیت

پایان رقابت های پاراآسیایی/تقدیم ۱۳ هزار شهید و۲۳ هزار جانباز ناجا برای برقراری امنیت/ تداوم باران پاییزی / سیلابی شدن ۶ استان/ دلایل مغفول ماندن متون ادبی میان دانش آموزان و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۲۱ مهر است.

با کسب ۱۳۶ مدال در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا:

پایان رقابت های پاراآسیایی/ ایران در رده سوم

ورزشکاران ایرانی با کسب ۱۳۶ مدال توانستند در بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در جایگاه سوم رده بندی مدال ها قرار گیرند. ژاپن و کره جنوبی نیز به ترتیب با کسب ۳۱۹ و ۱۴۵ مدال در رتبه های اول و دوم قرار گیرند.

در دیدار صالحی‌امیری با آیان مطرح شد:

قول رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری برای تجدیدنظر در سهمیه المپیک

رئیس کمیته ملی المپیک در دیدار با رئیس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری از وی خواست تا در خصوص تعداد سهمیه‌های این رشته در المپیک ۲۰۲۰ تجدید نظر کند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

افزایش وام مسکن ایثارگران پس از تصویب شورای پول و اعتبار اجرایی می‌شود

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تصویب افزایش سقف وام مسکن ایثارگران در هیئت دولت گفت: این افزایش پس از تصویب در شورای پول و اعتبار اعمال می‌شود.

اخبار برگزیده اجتماعی ۱۸ مهر/

محرومیت «جان» می گیرد/تداوم بارندگی ها در کشور

محرومیت «جان» می گیرد/تداوم بارندگی ها در کشور/ موکب علی بن موسی الرضا (ع) آماده پذیرایی روزانه ۱۰ هزار زائر اربعین و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۱۸ مهر است.

اخبار برگزیده اجتماعی ۱۷ مهر

از آبروداری مردان کوچک برای کسب حلال تا بهره مندی ۳۷ هزار روستا از نعمت گاز

آبروداری مردان کوچک برای کسب لقمه حلال/تشریح اقدامات بنیاد علوی در محرومیت زدایی/بهره مندی ۳۷ هزار روستا از نعمت گاز/ ابلاغ آیین نامه معافیت مدارس از پرداخت آب، برق و گاز و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی ۱۷ مهر است.

روسای فدراسیونهایی که مشمول قانون بازنشستگی می شوند

معاون وزیر ورزش نام ۷ فدراسیونی که روسای آنها بازنشسته هستند را اعلام کرد.

کسب مدال طلای «جوانمردی»

فینال رقابت‌های تیراندازی ۵۰ متر با حضور دو نماینده ایران برگزار شد و قهرمان کشورمان بار دیگر عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

اخبار برگزیده اجتماعی ۱۵ مهر/

از جزئیات پرداخت اشتغال روستایی تا خودروهای اسقاطی رها شده در سطح شهر

جزئیات پرداخت اشتغال روستایی/ جمع آوری خودروهای اسقاطی رها شده در سطح شهر / توسعه مخرب علت اصلی معضلات شهر تهران/ کتاب انگلیسی چند تالیفی می شود و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۱۵ مهر است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

قصه‌های دریا به «سی کشتی، یک فرمانده» رسید

«سی کشتی، یک فرمانده» از مجموعه قصه‌های دریا است که به خاطرات ناخدا یکم‌عرشه فرید آگه دل اختصاص یافته و به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده است.

قصه‌های دریا به «سی کشتی، یک فرمانده» رسید

«سی کشتی، یک فرمانده» از مجموعه قصه‌های دریا است که به خاطرات ناخدا یکم‌عرشه فرید آگه دل اختصاص یافته و به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده است.

«بررسی و نقد مبانی نظری مکتب مطالعات فرهنگی بیرمنگام»

چاپ نخست «بررسی و نقد مبانی نظری مکتب مطالعات فرهنگی بیرمنگام» اثر«حسین حاج محمدی»را بوستان کتاب قم چاپ کرده است.

چاپ نخست «آسمان نزدیک است(خاطرات شفاهی داود محقق کرکی)»

«آسمان نزدیک است(خاطرات شفاهی داود محقق کرکی)» اثر«محمد مهدی بهداروند» را انتشارات «بوستان کتاب» چاپ کرده است.

«دیوان صیدی تهرانی» با مقدمه محمد قهرمان

«دیوان صیدی تهرانی» مجموعه اشعار میرعلی صیدی تهرانی، شاعر سده یازدهم هجری است که به کوشش«محمد قهرمان» گردآوری و منتشر شده است.

بیشتر