خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

الخميس ٧ شوّال ١٤٣٩

Thursday, June 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

علمی

همایش انقلاب اسلامی در منظومه فکری امام خمینی برگزار می‌شود

خبرگزاری شبستان: صالحی امیری از برگزاری همایش انقلاب اسلامی در منظومه فکری امام خمینی از نظریه تا عمل در ۳۰ خرداد ماه سال جاری در دو بخش داخلی و خارجی خبر داد.

زمان ثبت درخواست انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی

خبرگزاری شبستان: اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه‌ای به نقل از اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص زمان و نحوه ثبت‌ تقاضای میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی توضیح داد.

توصیه هایی به کنکوری ها

خبرگزاری شبستان: یک مشاور تحصیلی توصیه هایی را به داوطلبان کنکور در ماه خرداد و تیر ارایه داد.

دانشجویان لیسانس خارج از کشور ارز دانشجویی می گیرند

خبرگزاری شبستان:بر اساس مقررات جدید ارزی بانک مرکزی، دانشجویان لیسانس خارج از کشور ارز دانشجویی می گیرند.

برگزیدگان مرحله دانشگاهی سی و سومین مسابقات قرآن و عترت دانشجویان کشور معرفی شدند

خبرگزاری شبستان:آیین معرفی برگزیدگان مرحله دانشگاهی سی و سومین مسابقات قرآن و عترت دانشجویان کشور با حضور مسئولین برگزار شد.

اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی؛

دستور دکتر فرهاد رهبر برای برخورد با استاد تفرقه افکن در دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان

خبرگزاری شبستان:در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی از هتک حرمت استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان به مقدسات دینی هموطنان اهل سنت ، روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اطلاعیه صادر کرد.

صندوق رفاه دانشجویان با صدور بخشنامه‌ای اعلام کرد؛

تاکید بر اهتمام به تنوع خدمات مطلوب غذای دانشجویی در ماه مبارک رمضان

خبرگزاری شبستان:رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: قبل از شروع ماه مبارک رمضان با ارسال بخشنامه‌ای به دانشگاه‌ها بر اهتمام به تنوع خدمات مطلوب غذای دانشجویی در ماه مبارک رمضان تاکید شد.

رئیس شبکه دانشگاه های مجازی کشورهای اسلامی منصوب شد

خبرگزاری شبستان:م مقام وزیر علوم در امور بین الملل با صدور حکمی دکتر کریم نجفی برزگررا به سمت رئیس شبکه دانشگاه های مجازی کشورهای اسلامی، وابسته به کمیته دائم همکاری های علمی وفناوری سازمان همکاری اسلامی (COMSTECH) منصوب کرد.

رتبه بندی اساتید و دانشجویان براساس شاخص‌های بومی/ پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها مکمل یکدیگر باشند

خبرگزاری شبستان:رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نگاه محققان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان برای تولید محتوا باید نگاه به داخل، نگاه به مسئله کشور و حل مشکلات مردم باشد.

دکتر ولایتی در اولین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی از دور جدید:

توسعه آموزش در سطوح مختلف از برنامه های راهبردی ماست

خبرگزاری شبستان:رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر تقویت استان ها، باید با اختیاراتی که به استان ها تفویض می کنیم، اختیارات استانی را افزایش دهیم.

توکلی در گفتگو با شبستان؛

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های دولتی آغاز شد

خبرگزاری شبستان: مشاور عالی سازمان سنجش از ثبت نام پنجمین آزمون مشترک فراگير دستگاه های اجرايي كشور از امروز ۲۳ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ خبر داد.

از پول دولت فاصله بگیرم/ توسعه نوآوری و کارآفرینی با کمک بخش خصوصی

خبرگزاری شبستان: معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور با بیان اینکه زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی با بودجه دولتی شکل نمی‌گیرد، گفت: فعالیت های اقتصادی را به بخش خصوصی سوق دهیم.

فناوری های نرم زمینه ساز توسعه اقتصادی هستند

خبرگزاری شبستان: رییس جهاد دانشگاهی با اشاره به جایگاه فناوری های نرم در توسعه اقتصادی گفت: پارک‌ علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، ظرفیت های زیادی در این بخش دارد.

پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی افتتاح شد

خبرگزاری شبستان: نخستین پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور افتتاح شد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

مجموعه داستان‌های طنزآمیز در کتاب «کرمالویی»

خبرگزاری شبستان:«کرمالویی» عنوان مجموعه ای طنزآمیزاثر«عباس قدیرمحسنی» با تصویرگری« آرزو قلی‌زاده» را انتشارات« امیرکبیر»آن را چاپ کرده است.

«ایستگاه گورخوان»را بخوانید

خبرگزاری شبستان:مجموعه «ایستگاه گورخوان» اثر «سعیده شفیعی» شامل داستان های کوتاه است که انتشارات« نیستان» آن را چاپ کرده است.

«زنان، غذا و خدا» اثر «راس گنین»

خبرگزاری شبستان:«زنان، غذا و خدا» اثر «راس گنین» اثردکتر«فرنوش طاهرلو» را نشر« قطره» چاپ کرده است.

«درآمدی کوتاه بر فلسفه ، کلام و عرفان اسلامی»

خبرگزاری شبستان:«درآمدی کوتاه بر فلسفه ، کلام و عرفان اسلامی»اثرپرفسور«ماجد فخری» با ترجمه «محمد بخشی فعله»را انتشارات بوستان کتاب چاپ کرده است.

«باغبان زندگی» اثر« اکبر بلند کردار»

خبرگزاری شبستان: کتاب «باغبان زندگی » اثر اکبر بلند کردار است که انتشارات «دهکده هوسم» آن را چاپ کرده است.

بیشتر