خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

الاثنين ٣ رمضان ١٤٣٨

Monday, May 29, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

آموزش و پرورش

مدير كل آموزش و پرورش شهر تهران در گفتگو با شبستان:

کمبود فضای آموزشی منطقه ۲۲ بحران ایجاد خواهد کرد

خبرگزاری شبستان: مدير كل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه در آینده به دلیل کمبود فضای آموزشی در منطقه ۲۲ دچار بحران خواهیم شد گفت:سازندگان مسکن و شهرداری این منطقه نسبت به تامین فضای فیزیکی اهتمام لازم را ندارند.

دوره ضمن‌خدمت الکترونیکی «واژه‌های آسمانی» ششم خرداد برگزار می شود

خبرگزاری شبستان:دوره ضمن‌خدمت الکترونیکی «واژه‌های آسمانی» از ششم خرداد ماه سال جاری برای مدیران، معاونان و معلمان قرآن و پرورشی وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با شبستان:

نقش وزارت آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب

خبرگزاری شبستان:مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با اشاره به نقش آموزش وپرورش در نهادینه سازی حجاب و عفاف گفت: ترویج عفاف و حجاب میان دانش آموزان نیازمند عزم همگانی است.

استفاده از غنای تربیتی و پرورشی ایران برای تربیت دانش‌آموزان لبنانی

خبرگزاری شبستان: مدیر مرکز پژوهش‌های لبنان گفت: از غنای پرورشی ایران برای تربیت و پرورش دانش‌آموزان لبنانی استفاده خواهیم کرد.

تشکیل اتاق دوستی فرهنگی و تربیتی میان ایران و لبنان

خبرگزاری شبستان: اتاق دوستی تربیتی و فرهنگی و پرورشی میان اتحادیه انجمن‌های اسلامی و هیئت فرهنگی لبنان تشکیل شد.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان:

نمایشگاه کتاب در افزایش سرانه مطالعه مردم تأثیر بسزایی دارد/ سرانه مطالعه دانش آموزان بسیار کم است

خبرگزاری شبستان:دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در حاشیه بازدید از سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: نمایشگاه کتاب در افزایش سرانه مطالعه مردم تأثیر بسزایی دارد.

افزایش موج بیکاری با دانش آموزان بی مهارت

خبرگزاری شبستان:یک جامعه شناس با بیان اینکه باید آموزش ها مبتنی بر مهارت باشندگفت: متاسفانه فارغ التحصیلان مدارس نیز به موج بیکاری جامعه اضافه می شوند.

كار ارزشمند آموزش وپرورش در برگزاري جشن عبادت دانش آموزان عشاير، قابل تقدير است

خبرگزاری شبستان:رئيس ستاد اقامه نماز كشور در اختتاميه جشن تكليف دانش آموزان عشاير كشور، گفت: كار ارزشمند آموزش وپرورش در برگزاري جشن عبادت دانش آموزان عشاير، قابل تقدير است.

بدهکاران بانک سر مایه با نفوذ هستند/ معلمان نباید نگران باشند

خبرگزاری شبستان: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه معلمان نباید نگران باشند چرا که در بانک سرمایه حساب ندارند گفت: بدهکاران بانک سر مایه با نفوذ هستند از خیلی بانک ها وام های میلیاردی گرفته اند.

سیاست جدید دانشگاه جامع در پذیرش دانشجو

خبرگزاری شبستان: رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: سیاست ما از مهرماه سال ۹۶ در پذیرش دانشجو این است که مراکز در راستای ماموریت و تخصص خود دانشجو بگیرند.

در گفتگو با شبستان مطرح شد:

شرایط برگزاری فعالیت های فوق برنامه در مدارس غیر دولتی

خبرگزاری شبستان: مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش وپرورش شرایط برگزاری فعالیت های فوق برنامه در مدارس غیر دولتی تشریح کرد.

در گفتگو با شبستان اعلام شد:

اخذ بیش از ۱۴ هزار سهمیه برای جذب نیرو در آموزش و پرورش

خبرگزاری شبستان:رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموز ش و پرورش از اخذ بیش از ۱۴ هزار سهمیه برای جذب نیرو در آموزش و پرورش خبرداد و گفت: تا پایان خردادماه سال ۹۶ آزمون استخدامی برگزار می شود.

دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان پایان یافت

خبرگزاری شبستان:دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان با معرفی برگزیدگان، پایان یافت.

روز معلم، روز جلوه های ویژه انسانیت

خبرگزاری شبستان: برخی از معلمان جلوه های ویژه ای از انسانیت را به معرض نمایش می گذارند. خیلی از معلمان گمنام هستند. آنان در سلوک خود بدون هیج چشم داشتی درس عملی ایثار و فداکاری را می دهند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

سفرنامه‌های« مجتبی رحماندوست» در «بازگشت از آسمان»

خبرگزاری شبستان:«بازگشت از آسمان» سفرنامه‌های مجتبی رحماندوست به چند کشور مختلف از جمله سفر به آلمان است که به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده‌ است.

پژوهشكده فرهنگ و هنر اسلامی چهار اثر جدید خود را معرفی كرد

خبرگزاری شبستان:كتاب«سینمای ملی ایران» نوشته ابراهیم فیاض وعبدالله بیچرانلو، كتاب«كالبدشكافی فیلم درآمدی به روش‌های كیفی تحلیل فیلم» نوشته آرین ...

«اندیشه سیاسی در ایران باستان» کتابی برای علاقه مندان به روزگار باستان

خبرگزاری شبستان: اندیشه سیاسی در ایران باستان اثر «شجاع احمدوند» و «روح الله اسلامی» به همت انتشارات سمت چاپ و روانه بازار نشر شده است.

رویکرد متفاوت در نخستین شماره سروش نوجوان/ قیصر هنوز می‌نویسد!

خبرگزاری شبستان:نخستین شماره دوره جدید ماهنامه سروش نوجوان از سوی موسسه انتشاراتی سروش وابسته به سازمان صداوسیما منتشر شد.

«سیر و سلوک سبز» کتابی از «علامه محمد حسین طباطبایی»

خبرگزاری شبستان:«سیر و سلوک سبز» کتابی از «علامه محمد حسین طباطبایی» به کوشش «سید هادی خسرو شاهی» است که انتشارات بوستان کتاب آن را چاپ کرده است.

بیشتر