خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶

الأربعاء ٣ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Wednesday, November 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

آموزش و پرورش

محورهای چهاردهمین جشنواره علمی فرهنگیان بسیجی اعلام شد

خبرگزاری شبستان:مدیر علمی ـ پژوهشی سازمان بسیج فرهنگیان گفت: چهاردهمین جشنواره علمی فرهنگیان بسیجی در ۱۲ محور برگزار می‌شود.

پیام تبریک اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به مناسبت پایان داعش

خبرگزاری شبستان:در پی پیروزی غرورآفرین محور مقاومت و پایان داعش, پیام تبریک اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خطاب به رهبر مسلمین و مستضعفین عالم و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای منتشر شد

با کمک های دانش آموزان‌و فرهنگیان پایتخت صورت گرفت؛

ارسال ۳۰ کانکس درسی به کرمانشاه

خبرگزاری شبستان: رییس اداره اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش از ارسال ۳۰ کانکس درسی به مناطق زلزله زده خبر داد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش به شبستان خبر داد:

رفع کسری بودجه آموزش و پرورش با نگاه علمی

خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: با نگاه علمی به کسری بودجه و با تمرکز بر علت ها، کمبود بودجه را مدیریت می کنیم.

کشته‌شدن ۴ میلیون کودک در جنگ‌ها

خبرگزاری شبستان:معاون امور رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه طبق آمار سازمان ملل ۴ میلیون کودک در عصر معاصر در درگیری ها کشته شدند، اظهار کرد: حمله به نقاط مسکونی و آسیب‌هایی که به مردم وارد می‌شود به عنوان آسیب‌های جانبی دیده می‌شوند.

وزیر دادگستری:

مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در ۲۸ استان به طور رسمی اجرایی شده است

خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری گفت:منادیان حقوق بشر ابتدایی‌ترین حقوق انسانی کودکان را در عرصه‌های جنگ و جنایت‌های تروریستی نادیده می‌گیرند.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش به شبستان خبر داد:

پایش عملکرد درسی دانش آموزان ابتدایی

خبرگزاری شبستان:معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: عملکرد درسی دانش آموزان دوره ابتدایی را، برای اطمینان ازاین موضوع که آنان مهارت های پایه را یاد گرفته اند، پایش می شود.

مدارس فرسوده پاشنه آشیل امنیت دانش آموزان

خبرگزاری شبستان:تعداد ۱۱ درصد از مدارس کشور نیاز به تخریب و نوسازی دارند و تعداد ۱۸ درصد از مدارس باید بازسازی شوند. به دلیل کمبود اعتبارات فرایند نوسازی و بازسازی به کندی پیش می رود.

اختصاص یک روز حقوق کارکنان دانشگاهیان فنی و حرفه ای به زلزله زدگان غرب کشور

خبرگزاری شبستان:کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با اختصاص یک روز از حقوق آبان ماه خود به زلزله زدگان غرب کشور، همدردی خود را با مردم زلزله زده این منطقه اعلام کردند.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور اعلام کرد:

افزایش آمار تخریب مدارس در مناطق زلزله زده

خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: مدارس تخریب شده و آسیب دیده استان کرمانشاه از ۴۴ مورد به ۷۰ مورد رسیده است

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان؛

کمک رسانی دانش آموزان به مردم زلزله زده استان کرمانشاه

خبرگزاری شبستان:دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ضمن همدردری با مردم زلزله زده استان کرمانشاه از پایگاه جمع‌آوری کمک‌های دانش آموزی به زلزله‌زدگان غرب کشور خبر داد.

رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در گفتگو با شبستان خبر داد:

۸۶ میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی و بازسازی مدارس زلزله زده

خبرگزاری شبستان: رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گفت: طبق برآورد های مالی که انجام شده است برای نوسازی، مقاوم سازی و حصار کشی مبلغ ۸۶ میلیارد تومان نیاز است.

مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۱ ؛

برگزاری همایش «کارآفرینی در آموزش و پرورش» / هنرستان‌ها ظرفیت‌ ایجاد شغل را دارند

خبرگزاری شبستان:مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۱ از برگزاری همایش کارآفرینی در آموزش و پرورش با حضور مدیران هنرستان ها خبر داد و گفت: هنرستان‌ها ظرفیت‌ ایجاد شغل را دارند.

وزیر آموزش و پرورش در نشست خبری؛

انتخاب مدیر مدرسه براساس شایسته سالاری/برگزاری آزمون استخدامی در آموزش و پرورش

خبرگزاری شبستان:وزیر آموزش و پرورش از احتمال برگزاری آزمون استخدامی در دی ماه خبر داد و گفت: از سال ۹۷ انتخاب و انتصاب مدیران مدرسه براساس شایسته محوری است.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

نمایشنامه «یورت» عرض ارادت به امام رضا(ع)

خبرگزاری شبستان:نمایشنامه «یورت» به اهتمام «بهرام صادقی مزیدی» برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران توسط انتشارات «سوره مهر» عرضه شد.

داستان «طنابی از آتش» به قلم «محمدرضا سرشار» برای نوجوانان

خبرگزاری شبستان:کتاب «طنابی از آتش» عنوان داستانی از «محمدرضا سرشار» است که با موضوع شأن نزول سوره «لهب» برای گروه نوجوان نوشته شده است. این اثر به ...

«نرگس»داستانی در فضای انقلاب و دفاع از آرمان ها

خبرگزاری شبستان: نرگس عنوان رمانی از«رحیم مخدومی» است که آرمان ها وارزش ها انقلابی محور داستان است و شخصیت های اصلی تمام تلاش خود را برای دفاع از ...

«اعترافات یک قاتل» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«اعترافات یک قاتل» اثر«یوزف روت» با ترجمه علی اسدیان را نشر ماهی به تازگی روانه بازار نشر کرده است.

شمارۀ ۳۴۲ ماهنامۀ جهان کتاب

خبرگزاری شبستان:شمارۀ ۳۴۲ ماهنامۀ جهان کتاب (سال بیست و دوم، شمارۀ ۸ آبان ۱۳۹۶) منتشر شد.

بیشتر