خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

الأحد ٩ جمادى الثانية ١٤٣٩

Sunday, February 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش در گفتگو با شبستان:

افزایش پول سیگار صرف ورزش دانش آموزی می شود

خبرگزاری شبستان:معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: گرانی حاصل از سیگار برای توسعه فعالیت های تربیت بدنی و سلامت دانش آموزان هزینه می شود.

تهیه منشور حقوق دانش آموزی

خبرگزاری شبستان:وزیر آموزش و پرورش با حضور در كنفرانس سازمان آموزشي ، علمي و فرهنگي اسلامي (آيسسكو) در مورد حقوق جهانی کودک در ایران صحبت کرد.

دستورالعمل ممنوعیت توزیع پیک نوروزی ابلاغ شد

خبرگزاری شبستان:سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش دستورالعمل ممنوعیت تولید و توزیع پیک‌ نوروزی را به ادارات‌کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به شبستان خبر داد:

آخرین وضعیت اجرای مرحله دوم طرح رتبه بندی فرهنگیان

خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت اجرای مرحله دوم طرح رتبه بندی فرهنگیان را تشریح کرد.

حقوق معلمان حق‌التدریس امشب پرداخت می‌شود/زمان واریز عیدی

خبرگزاری شبستان:وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: حقوق حق‌التدریسان رسمی امشب پرداخت می‌شود و عیدی این عزیزان نیز تا ۲ روز آینده واریز می شود.

اعلام نتایج انتخاب نمایندگان فرهنگیان در هیئت امنای صندوق ذخیره

خبرگزاری شبستان:نتایج اولیه مرحله نخست انتخابات نمایندگان فرهنگیان در هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان براساس دو برابر سهمیه هر استان اعلام شد.

خلاقیت معلم روستایی در آموزش قرآن

خبرگزاری شبستان: شاگردهایم از اینکه قرآن بخوانند خجالت می کشیدند. یک میکروفون چوبی درست کردم. دانش آموزان خجالتی هم با آن میکروفون شروع به قرآن خواندن کردند.

بارگذاری شهریه مدارس غیردولتی در سامانه الکترونیکی

خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی گفت: تعیین میزان شهریه مدارس غیردولتی در قالب سامانه‌ای تعیین شده است و برای هر مدرسه میزان آن مشخص شده است.

پیشنهاد افزایش میزان تاثیر نمرات نهایی در کنکور

خبرگزاری شبستان: معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: میزان تاثیر نمرات نهایی در کنکور فعلا ۳۰ درصد است. پیشنهاد ما افزایش آن به ۴۰ درصد برای سال ۹۸ است.

بودجه وزارت آموزش و پرورش ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان شد

خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی درباره ی تغییرات لایحه بودجه گفت: اعتبارات وزارت آموزش و پرورش از ۴۳ هزار میلیارد تومان به ۴۹ هزار و ۵۰۰ افزایش یافته است‌.

وزیر آموزش و پرورش خبر داد:

برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش با ظرفیت پذیرش ۱۸ هزار نفر

خبرگزاری شبستان:وزیر آموزش و پرورش گفت: آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش با ظرفیت ۱۸ هزار نفر اوایل فروردین ماه سال ۱۳۹۷ برگزار می شود.

تنوع مدارس در دانش آموزان تصویر کاذب ایجاد می کند

خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان نظام روانشناسی گفت: تنوع مدارس و تقسیم شدن آن به استعدادهای درخشان، کودکان استثنایی، مدارس نمونه و غیردولتی باعت ایجاد یک تصویر کاذب در دانش‌آموز جدا شده ایجاد می کند.

غربالگری هوش باید از دوره پیش دبستانی صورت گیرد

خبرگزاری شبستان:رئیس چهارمین همایش ملی روانشناسی مدرسه گفت: غربالگری هوش باید از دوره پیش دبستانی صورت گیرد.

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

۲۲ نوع مدرسه در کشور داریم

خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در کشور ما به هر دلیلی، ۲۲ نوع مدرسه داریم‌. بعید می دانم در دنیا تا این میزان تنوع مدارس وجود داشته باشد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

چاپ نخست «کدام حزب برنده می شود؟» در بازار کتاب

خبرگزاری شبستان: کتاب «کدام حزب برنده می شود؟» اثر«عزیز نسین» با ترجمه «داود وفایی» را موسسه انتشارات ققنوس چاپ کرده است.

«روانشناسی سالمندان» کتابی از دکتر«عبدالله معتمدی»

خبرگزاری شبستان: کتاب روانشناسی سالمندان اثر دکتر عبدالله معتمدی را موسسه انتشارات «سمت» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

چاپ هفتم «تمدن وملالت‌های آن» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:چاپ هفتم «تمدن وملالت‌های آن» اثر« زیگموند فروید» با ترجمه «محمد بشری» با موضوع جامعه شناسی را انتشارات «ماهی» چاپ کرده است.

«مبانی ژئومورفولوژی رودخانه ای» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «مبانی ژئومورفولوژی رودخانه ای»اثر«رو چارتون» با ترجمه «مهدی ثقفی» و«محمدحسین رضایی مقدم» را موسسه انتشارات «سمت» چاپ کرده است.

پژوهشنامه «کتیبه و زبان» در گام نخست

خبرگزاری شبستان:شماره نخست پژوهشنامه «کتیبه و زبان (سال اول، شمارۀ ۱، دی ماه ۱۳۹۶)»، نشریه تخصصی پژوهشکده زبان شناسی، کتیبه ها و متون پژوهشگاه میراث ...

بیشتر