خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶

الأربعاء ٣ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Wednesday, November 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

جوانان و اشتغال

افزایش پیوند بین «کارآفرینی اجتماعی» و «نیکوکاری مردمی»

خبرگزاری شبستان: اولین همایش «کارآفرینان خیّر، خیّرین کارآفرین» با آرمان توسعه «کارآفرینی اجتماعی خیرمحور» برگزار شد.

یک آسیب شناس اجتماعی در گفتگو با شبستان مطرح کرد:

«فریب مجازی» افراد در شبکه های اجتماعی

خبرگزاری شبستان: یک آسیب شناس اجتماعی گفت: تکرار برخی اخبار حوادث و حتی فیلم ها در فضای مجازی به نوعی ما را دچار فریب مجازی می کند. برخی تصور می کنند ابعاد فاجعه افزایش یافته است، در حالی که حدود ۴۰ میلیون ایرانی عضو تلگرام هستند.

معاون ساماندهی امور جوانان:

پیگیری کسر خدمت برای کارآفرینان و فعالان سمن ها

خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان گفت:ر طرح سرباز مهارت بحث امریه را مطرح کردیم که بتوانیم برای تشکل هایی که در حوزه های کارآفرینی و اشتغالزایی فعال هستند امریه سربازی و کسر خدمت بگیریم، در این زمینه نیز پیشرفت های خوبی داشتیم.

وزیر ورزش و جوانان:

جمع‌آوری کمک‌ به مناطق زلزله زده دراستادیوم شیرودی/سمن ها ابزار توسعه مشارکت مردم در جامعه مردم سالاری دینی هستند

خبرگزاری شبستان: وزیر ورزش و جوانان از حضور جامعه ورزش، پیشکسوتان و اعضای سمن‌های تهران .امروز چهارشنبه(۲۴ آبان) ساعت ۱۰ صبح در ورزشگاه شیرودی برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.

معاون ساماندهی امور جوانان:

عدم توجه به حوزه جوانان بخش های مولد کشور را با مشکلات جدی و کاهش رونق اجتماعی مواجه می کند

خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان گفت:ک چهارم کشور را جوانان تشکیل می دهند و عدم توجه به این بخش می تواند هم بخش ورزش و هم بخش های مولد کشور را با مشکلات جدی، کم فروغی و کاهش رونق اجتماعی و توسعه ای و رشدی مواجه سازد.

معاون ساماندهی امور جوانان در گفتگو با شبستان:

معاونت جوانان بر اعتبارات سایر وزارت خانه ها اعمال نظر کند/مصوبات حوزه جوانان به درستی اجرا نمی شود

خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امور جوانان بر ضرورت اعمال نظر وزارت جوانان بر اعتبارتخصیص یافته حوزه جوان در سایر وزارت خانه ها تاکید کرد و گفت:در صورتی که ما بتوانیم اعتبارات تخصیص یافته در حوزه جوانان را در همه وزارتخانه ها زیر نظارت معاونت قرار

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با حضور در غرفه شبستان:

دفتر ازدواج و تعالی خانواده منحل نشده است/امور ساماندهی جوانان مسئول این حوزه شد

خبرگزاری شبستان: معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه دفتر برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده منحل نشده است، گفت: در تغییر ساختار جدید کلیه شرح وظایف این حوزه به اداره کل جدید تحت عنوان امور ساماندهی جوانان محول کردیم.

اعزام ورزشکار یزدی به اردوی تیم ملی « گلبال نابینایان و کم بینایان »

یک روان شناس در گفتگو با شبستان:

ضعف عملکرد نهادهای فرهنگی و دینی دلیل افزایش استقبال مردم از رمالان و فال گیران

خبرگزاری شبستان:یک روان شناس با بیان اینکه ضعف عملکرد نهادهای فرهنگی و دینی دلیل افزایش استقبال مردم از رمالان و فال گیران است، افزود: فال زمینه ساز انحراف فکری بسیاری از عوام و افراد ساده لوح است. بسیاری از فریب خوردگان در این مسیر آسیب دیدند.

معاون امور ساماندهی جوانان:

دستورالعمل تفکیک وزارت ورزش از جوانان در دستور کار مجلس/نقش مهم سمن‌ها در کاهش آسیب‌های اجتماعی

خبرگزاری شبستان:معاون امور ساماندهی جوانان با بیان اینکه دستورالعمل تفکیک وزارت ورزش از جوانان در دستور کار مجلس است بر نقش مهم سمن‌ها در کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد.

وزیر ورزش و جوانان:

آینده درخشانی در انتظار کشوراست /بسیاری از مشکلات جز با مشارکت مردم حل نمی شود

خبرگزاری شبستان:وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه آینده درخشانی در انتظار کشوراست گفت:در حال حاضر مردم و دولت به این باور رسیده‌اند که بسیاری از مشکلات و ناهنجاری‌های اجتماعی جز با مشارکت عمومی و حضور سمن‌ها حل نخواهد شد.

رییس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور در گفتگو با شبستان:

امضای تفاهم‌نامه با معاونت پیشگیری ناجا در خصوص فعالیت مراکز مشاوره‌های ازدواج/فعالیت بیش از یک هزار موسسه روانشناسی غیرمجاز

خبرگزاری شبستان:رییس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشوراز برخورد با مرکز مشاوره های غیر مجاز در فضای مجازی خبر داد و گفت:تفاهم‌نامه ای با معاونت پیشگیری ناجا در خصوص فعالیت مراکز مشاوره‌های ازدواج امضاء کردیم که در آینده ای نزدیک اجرایی می شود.

یک روانشناس در گفت‌وگو با شبستان:

تکنیک‌های کلیدی تربیت فرزندان

خبرگزاری شبستان:یک روانشناس ضمن تشریح تکنیک‌ها و روش های صحیح تربیت کودکان گفت: شوخی سالم و به دور از تمسخر و تحقیر می تواند موقعیت های ارتباطی دشوار را برای کودکان تحمل پذیر کند.

یک جامعه‌شناس در گفت‌وگو با شبستان:

رفتارهای خشونت آمیز چالشی برای جوامع امروزی

خبرگزاری شبستان:یک جامعه‌شناس با بیان اینکه رفتارهای خشونت آمیز ریشه در عقده های دوران کودکی دارد گفت:لقمه حرام نیز از دلایل افزایش خشونت در جامعه است وقتی افراد با لقمه حرامی رشد یابند از لحاظ روحی و اخلاقی افراد آنرمالی می شوند.

ارائه پیشنهاد نامگذاری روز بین‌المللی «دیپلمات جوان»

خبرگزاری شبستان:معاون ساماندهی امورجوانان از ارائه پیشنهاد نامگذاری روز بین المللی دیپلمات جوان خبرداد و گفت: از اول انقلاب تا کنون دیپلمات‌های جوان خوبی داشتیم که تاثیرگذاری بین المللی ارزنده‌ای داشته اند که آقای ظریف تنها یکی از آنهاست.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

«خانه بهشتی ؛ اصول و روش های دعوت فرزندان به نماز»

خبرگزاری شبستان:کتاب «خانه بهشتی ؛ اصول و روش های دعوت فرزندان به نماز» اثر دکتر «محمد داودی» به همت موسسه ستاد اقامه نماز چاپ شده است.

کتاب های تازه برای بچه های کتابخوان

خبرگزاری شبستان: «آخرین ها»،«گزارش مرد لوبیایی»،«درخت سنگ »و «پرنده یخ زده» عنوان چهار اثر از «مهدی رجبی» است که به تازگی به همت نشر «پیدایش» چاپ شده ...

«سفر» ورونیکا سالیناس کتابی برای کودکان

خبرگزاری شبستان: کتاب «سفر» اثر« ورونیکا سالیناس» کتابی برای کودکان با ترجمه «سحر ترهنده» از سری کتاب های طوطی انتشارات« فاطمی» است.

«اربعین سالکان» عبدالرضا ایزدپناه را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«اربعین سالکان» اثر«عبدالرضا ایزدپناه» به هم همت انتشارات«بوستان کتاب» چاپ شده است.

ارتباط خردسالان با محیط پیرامون با «قصه‌های مامانی»

خبرگزاری شبستان:«قصه‌های مامانی» عنوان داستانی «لاله جعفری» برای خردسالان است که توسط سوره مهر به علاقه‌مندان کتاب معرفی می‌شود.

بیشتر