خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶

الخميس ٣ ذو القعدة ١٤٣٨

Thursday, July 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

جوانان و اشتغال

آسیب‌شناس علوم رفتاری در گفتگو با شبستان:

توزیع مواد مخدر دولتی به معنای صرفه جویی میلیاردی در سرمایه کشور

خبرگزاری شبستان:آسیب‌شناس علوم رفتاری بابیان اینکه بااجرای طرح توزیع موادمخدردولتی،میلیاردها تومان سرمایه کشوراز جیب قاچاقچیان بین المللی خارج می شود، گفت: دست خرده فروشان و دلالان کوتاه و از مرگ معتادان جلوگیری می شود.

در گفتگو با شبستان مطرح شد:

آسیب های قمار خانه های جدید اینترنتی بر جامعه

خبرگزاری شبستان: یک آسیب شناس اجتماعی گفت: خروج ارز از کشور، یکی از اصلی ترین عوارض این حرکات بوده، اعتیاد به آن ها، برد و باخت کلان، اضطراب و افسردگی، شکست های سنگین، بدهکاری های هنگفت، از آسیب های قمار خانه های جدید اینترنتی است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شبستان:

ارایه مشاوره های قبل از ازدواج به زوج ها/فعالیت ۷۰ سمن در حوزه اوقات فراغت جوانان

خبرگزاری شبستان:مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران از ارایه مشاوره های قبل از ازدواج به زوج ها در برنامه های اوقات فراغت خبر داد و گفت:۷۰ سمن در حوزه اوقات فراغت جوانان فعالیت می کنند.

شبستان گزارش می دهد:

فعالیت آزاد قمارخانه ها در فضای مجازی

خبرگزاری شبستان:کازینو آنلاین به راحتی در فضای مجازی مشغول به فعالیت است و با تبلیغات در شبکه های اجتماعی هر روز در سایه غفلت مسئولان کاربران زیادی را جذب قمارخانه خود می کند.

یک روانشناس در گفت‌وگو با شبستان:

این هشدارهای دوره نامزدی را جدی بگیرید

خبرگزاری شبستان:یک روانشناس ضمن تشریح هشدارهای دوره نامزدی گفت: وابستگی به خانواده و بی‌توجهی به قول‌های دوره نامزدی را جدی بگیرید.

بیمارستان‌ها محل اعتماد و پذیرش مردم است

خبرگزاری شبستان:دکتر ایمانیه، رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در همایش ملی عفاف و حجاب گفت: بیمارستان‌ها محل اعتماد و پذیرش مردم است و نباید از این اعتماد سوءاستفاده کنیم و در حفظ این اعتماد باید کوشا باشیم.

یک جرم‌شناس در گفت‌وگو با شبستان:

طلاق های عاطفی ریشه در ازدواج های بی اساس

خبرگزاری شبستان: یک جرم‌شناس با بیان اینکه دوران نامزدی‌ بهترین، ارزشمند‌ترین و انسانی‌ترین دورانی است که درحقوق ایران ناجوانمردانه فراموش شده گفت: خانواده ها دراین دوران با آمد و رفت شناخت بیشتری نسبت به هم پیدا می کنند.

مدیر کل هماهنگی و ساماندهی امور جوانان :

۶۸ درصد مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان عملیاتی شد/بیشترین موفقیت‌ها از آن البرز،آذربایجان شرقی و چهارمحال بختیاری

خبرگزاری شبستان: مدیر کل هماهنگی و ساماندهی امور جوانان با بیان اینکه حدود ۶۸ درصد مصوبات ستاد اجرایی شد، گفت: از این میزان ۵۴ درصد مربوط به وظایف دستگاه‌ها و ۴۶ درصد در حیطه وظایف وزارت ورزش و جوانان بود.

وزیر ورزش و جوانان:

کارنامه دولت در بخش جوانان موفق است/لازمه حل‌ مشکلات جوانان همگرایی و اهتمام جدی همه دستگاه‌های اجرایی است

خبرگزاری شبستان: وزیر ورزش و جوانان گفت: لازمه حل‌شدن مشکلات جوانان همگرایی و اهتمام جدی همه دستگاه‌های اجرایی است

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی در گفتگو با شبستان:

پرداخت حداکثر۶ میلیون تومان کمک هزینه ازدواج/برای ازدواج های مجدد کمک هزینه پرداخت نمی‌شود

خبرگزاری شبستان:معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در صورتی هنگام ازدواج هم دختر و هم پسر تحت بیمه تامین اجتماعی باشند هدیه ازدواج به هر دوی آنها واریز می شود گفت: این مبلغ می تواند بین ۹۳۰ هزار تا ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان باشد.

یک روان شناس در گفتگو با شبستان:

نقش رسانه ها در کاهش آستانه تحمل مردم/ ما نیازمند رژیم اطلاعاتی هستیم

خبرگزاری شبستان: یک روان شناس با اشاره به نقش رسانه ها در کاهش آستانه تحمل مردم کفت:بیشتر اخبار رسانه ها خشم و خشونت را در جامعه ترویج می کنند لذا ما نیازمند رژیم اطلاعاتی، رژیم فیلم و رژیم ماهواره هستیم.

یک روان شناس در گفتگو با شبستان:

ما در برابرتهاجم فرهنگی دشمنان موفق نبودیم/افزایش طلاق عاطفی میان والدین و فرزندان

خبرگزاری شبستان:یک روان شناس با بیان اینکه ما در برابرتهاجم فرهنگی دشمنان موفق نبودیم گفت:اختلاف بین نسل نو و نسل سنتی از پیامدهای گسترش ماهواره در جامعه ما می باشد همچنین طلاق عاطفی دربین والدین و فرزندان در حال افزایش است.

یک جرم شناس در گفتگو با شبستان:

تعیین مهریه بالا نقشی در خوشبختی زوج ها ندارد

خبرگزاری شبستان:یک جرم شناس گفت: آنچه اهمیت دارد این است که دو نفر بتوانند با آرامش کامل در کنار هم سالیان سال زندگی کنند و گرنه مهریه بالا در تعیین خوشبختی زوج ها هیچ نقشی ندارد.

وزارت ورزش و جوانان از سوی شورای اجتماعی کشور حائز رتبه برتر شد

خبرگزاری شبستان: وزارت ورزش و جوانان در بخش عملکرد بودجه ای و برنامه ای «کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی» از سوی شورای اجتماعی کشور در بین دستگاه‌های برتر قرار گرفت.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی (سال ششم، شماره ۲، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به صاحب امتیازی دانشكده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران ...

هجده قطعه از آثار استاد« ابوالحسن صبا »منتشر شد

خبرگزاری شبستان:هجده قطعه از آثار استاد ابوالحسن صبا در کتابی با عنوان "کاروان صبا" از سوی انتشارات« سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «حضرت بقیه الله» استاد شجاعی منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ پنجم کتاب « حضرت بقیه الله» تألیف آیت الله استاد «محمد شجاعی» از سوی انتشارات «سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد

«زیارت، چراغی در مسیر هدایت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «زیارت، چراغی در مسیر هدایت» نوشته حجت الاسلام «محمدمهدی فجری» از سوی انتشارات «بهار دلها» چاپ شده است.

«تپه جاویدی و راز اشلو»کتابی دفاع مقدسی که توصیه می شود حتما بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تپه جاویدی و راز اشلو»روایت داستانی زندگی شهیدی «مرتضی جاویدی» است که «اکبر صحرایی»آن را در رمانی به تصویر کشیده است.

بیشتر