خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶

الخميس ٤ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Thursday, November 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

کانونهای مساجد

نشست دبیران مناطق ستاد عالی کانون‌های مساجد برگزار شد

خبرگزاری شبستان: نشست دبیران مناطق ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، امروز با هدف بررسی راهکارهای چگونگی معرفی دستاوردهای ربع قرن تلاش این کانون‌ها برگزار شد.

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان کرمانشاه، خبر داد؛

استقرار۴۰ عضو کانون‌های مساجد در مناطق زلزله‌زده غرب کشور

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان کرمانشاه، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کرمانشاه از ساعات اولیه وقوع زمین‌لرزه، خدمات‌رسانی به آسیب‌دیدگان در آن را آغاز کردند.

پیام تبریک دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد به سردار سلیمانی

خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با صدور پیامی، پایان حکومت خودخوانده داعش در سوریه را به سردار قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش تبریک گفت.

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، مطرح کرد:

کانون‌های مساجد ظرفیتی مهم در امداد به آسیب‌دیدگان حوادث طبیعی

خبرگزاری شبستان: معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، از آمادگی جمعیت‌ هلال‌احمر برای همکاری با کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور به منظور خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان غرب کشور خبر داد.

کانون‌های مساجد ظرفیتی مهم در امداد به آسیب‌دیدگان حوادث طبیعی

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، اعلام کرد؛

آمادگی کانون‌های مساجد برای همکاری با جمعیت هلال‌احمر

خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، از آمادگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور برای همکاری با جمعیت هلال‌احمر برای خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان غرب کشور خبر داد.

کانون‌های مساجد ظرفیتی مهم در امداد به آسیب‌دیدگان حوادث طبیعی

توافقات جدید میان نهاد کتابخانه‌های عمومی و ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور

خبرگزاری شبستان: در دیدار دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و دبیر ستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور بر گسترش همکاری های این دو دستگاه تاکید شد.

انتصابات جدید در ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور

خبرگزاری شبستان: با حکم دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، معاون فرهنگی‏، هنری و آموزش، سرپرست معاونت پشتیبانی و امور استان‏‌ها و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل این ستاد عالی در دوره جدید فعالیت آن منصوب شدند.

دوره آموزشی دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان برگزار می‌شود

خبرگزاری شبستان: دوره آموزشی حافظان و قاریان منتخب راه‌یافته به مرحله کشوری دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان، برگزار می‌شود.

داعش مولود مهجوریت قرآن است

نشست دبیران مناطق «ستاد عالی کانون‌های مساجد» برگزار می‌شود

خبرگزاری شبستان: نشست دبیران مناطق ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، اول آذرماه برگزار می‌شود.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمانشاه، خبر داد؛

اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به یاری زلزله‌زدگان کرمانشاهی می‌روند

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمانشاه، گفت: امروز در جلسه‌ای با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور مقرر شد گروهی از سوی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، به مناطق زلزله‌زده اعزام شوند.

معاون ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، اعلام کرد؛

کانون‌های مساجد می‌توانند احیاگر کارکردهای این خانه‌های خدا باشند

خبرگزاری شبستان: معاون سابق ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، گفت: می‌توان با بهره‌مندی از تخصص، مهارت، تجارب و دانش صاحب‌نظران و متخصصان حوزوی و دانشگاهی به تقویت عمران معنوی و احیای کارکردهای مساجد پرداخت.

آیین تجلیل از کتابداران کتابخانه‌های مساجد استان تهران برگزار شد

خبرگزاری شبستان:آیین تجلیل از کتابداران کتابخانه‌های مساجد استان تهران امروز همراه با رونمایی از پوستر کنگره سراسری شعر حضرت ام‌البنین (ع) برگزار شد.

ارزانی و حاج علی اکبری با هم دیدار کردند

خبرگزاری شبستان: رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران و دبیر ستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور با هم دیدار کردند.

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:

کتابخانه‌ها فرصت خوبی برای جذب بیشتر جوانان به مساجد هستند

خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: مساجد را صرفا نمازخانه ندانیم و کارکردهای فرهنگی، هنری، اجتماعی و خدماتی آن‌ها را احیا و تقویت کنیم.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

نمایشنامه «یورت» عرض ارادت به امام رضا(ع)

خبرگزاری شبستان:نمایشنامه «یورت» به اهتمام «بهرام صادقی مزیدی» برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران توسط انتشارات «سوره مهر» عرضه شد.

داستان «طنابی از آتش» به قلم «محمدرضا سرشار» برای نوجوانان

خبرگزاری شبستان:کتاب «طنابی از آتش» عنوان داستانی از «محمدرضا سرشار» است که با موضوع شأن نزول سوره «لهب» برای گروه نوجوان نوشته شده است. این اثر به ...

«نرگس»داستانی در فضای انقلاب و دفاع از آرمان ها

خبرگزاری شبستان: نرگس عنوان رمانی از«رحیم مخدومی» است که آرمان ها وارزش ها انقلابی محور داستان است و شخصیت های اصلی تمام تلاش خود را برای دفاع از ...

«اعترافات یک قاتل» را بخوانید

خبرگزاری شبستان:«اعترافات یک قاتل» اثر«یوزف روت» با ترجمه علی اسدیان را نشر ماهی به تازگی روانه بازار نشر کرده است.

شمارۀ ۳۴۲ ماهنامۀ جهان کتاب

خبرگزاری شبستان:شمارۀ ۳۴۲ ماهنامۀ جهان کتاب (سال بیست و دوم، شمارۀ ۸ آبان ۱۳۹۶) منتشر شد.

بیشتر