خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶

الخميس ٣ ذو القعدة ١٤٣٨

Thursday, July 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

زمزمه های انتظار

کاروان «از بهشت تا بهشت» با پرچم جمکران راهی مشهدالرضا(ع) شد

خبرگزاری شبستان: چهاردهمین کاروان پیاده‌روی «از بهشت تا بهشت» شامل خادمان مسجد مقدس جمکران همزمان با دهه کرامت عازم مشهدالرضا(ع) شدند.

تدارک این هفته جمکران برای زمزمه دلتنگی منتظران

خبرگزاری شبستان: مسجد مقدس جمکران این هفته نیز با برنامه های متنوع در روزهای پایانی هفته میزبان عاشقان و منتظران امام مهدی علیه السلام می شود.

حجت الاسلام هاشمی نژاد:

انتظار فرج؛ رسم تمامی موحدان تاریخ

خبرگزاری شبستان: یک کارشناس مذهبی گفت: همه دینداران، معتقدند که امام زمان(عج) می آید و این جامعه بشری را از این بدبختی نجات می دهد؛ اما در هر دینی ایشان را به یک نام می شناسند و معتقد این مصلح وجود دارد.

مهدویت در دنیای دیجیتال//

عرضه دانشنامه ۱۵ جلدی امام مهدی(عج) در نرم افزار «حدیث اهل بیت(ع)»

خبرگزاری شبستان: مدیر فروش مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی از عرضه دانشنامه ۱۵ جلدی امام مهدی(عج) در نرم افزار «حدیث اهل بیت(ع)» خبر داد.

تدارک جمکران برای زمزمه های دلتنگی منتظران

خبرگزاری شبستان: مسجد مقدس جمکران این هفته نیز همچون گذشته با برنامه های متنوع، میزبان عاشقان و منتظران امام مهدی علیه السلام در روزهایی پایانی هفته جاری است.

حجت الاسلام مومنی:

موانعی که منتظران بین خود و امام(عج) می تراشند!

خبرگزاری شبستان: حضرت مهدی(عج) به پسر مهزیار فرمودند: «صله رحم از میان شما رفته است، تشییع جنازه یکدیگر نمی روید، عیادت یکدیگر نمی روید، هوای همدیگر را ندارید، یکدلی و یکرنگی از میان شما رفته است، آنگاه بنا دارید، من را هم ببینید؟».

مهدویت در بازار نشر// ۴

رفع عطش مهدویِ نوجوانان با «تمنای آب»

خبرگزاری شبستان: انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) کتاب «تمنای آب» را برای گروه سنی نوجوانان منتشر کرد.

هر روز زیارت آل یس بخوانیم

خبرگزاری شبستان: باید هر روز زیارت آل یاسین بخوانیم که توجه خاص به امام زمان(عج) و مرور اعتقادات است؛ حضرت عبدالعظیم حسنی در عمل به دین چنان در کنار ائمه اطهار(علیهم السلام) و امام زمانش بود که برای زیارت ایشان ثوابی عظیم قرار داده شده است.

راه و رسم انتظار؛

هشدار حضرت مهدی علیه السلام به شیعیان

خبرگزاری شبستان: حفظ ایمان در همه حال و دخالت دادن ایمان به خدا در همه امور و همه حالات زندگی، انسان را در مسیر صلاح و کمال و بندگی قرار می دهد. ایمان باید کاربردی باشد. در تنهایی و جمع، در بازار و اداره، در خانه و مدرسه و دانشگاه.

هشدار حضرت مهدی علیه السلام به شیعیان

در روزهای پایانی هفته؛

برنامه جمکران برای میزبانی از عاشقان امام زمان علیه السلام

خبرگزاری شبستان: مسجد مقدس جمکران همچون گذشته با برنامه های متنوع، میزبان عاشقان و منتظران امام مهدی علیه السلام در روزهایی پایانی هفته جاری است.

مهدویت در بازار نشر//

ارتباط امام زمان(عج) و ماه رمضان به روایت «حدیث انتظار ۳»

خبرگزاری شبستان: کتاب «حدیث انتظار ۳» مشتمل بر مقالاتی ارزشمند درباره امام مهدی(عج) و ماه مبارک رمضان، توسط مرکز تخصصی مهدویت چاپ و به تازگی روانه بازار نشر شده است.

مسئول گروه غرب و مهدویت:

بررسی و تحلیل فعالیت های غرب علیه مهدویت در «پنجه بر آفتاب۱»

خبرگزاری شبستان: اولین مجموعه بررسی و تحلیل فعالیت های غرب علیه باورداشت مهدویت با عنوان «پنجه بر آفتاب۱» از سوی مركز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم منتشر شد.

راه و رسم انتظار؛

کیفیت زندگی به سبک موردعلاقه امام زمان(عج)

خبرگزاری شبستان: وقتی در پی آنیم که زندگی ما مطلوب خدا و منطبق با شرع و برخوردار از رضایت اولیای دین باشد، باید سبک زندگی خود را «اسلامی»کرده و از آداب و سنن دینی تبعیت کنیم.

هشدار حضرت مهدی علیه السلام به شیعیان

مهدویت در فضای دیجیتال//

دسترسی به کتابخانه جامع مهدویت با یک کلیک!

خبرگزاری شبستان: مدیر فروش مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی از عرضه ۳۱۱ کتاب مهدوی با قابلیت جستجو و دسترسی به متن کتب، در نرم افزار «کتابخانه مهدویت» خبر داد.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی

خبرگزاری شبستان:شمارۀ جدید دوفصلنامۀ ادب فارسی (سال ششم، شماره ۲، پاییز و زمستان ۱۳۹۵) به صاحب امتیازی دانشكده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران ...

هجده قطعه از آثار استاد« ابوالحسن صبا »منتشر شد

خبرگزاری شبستان:هجده قطعه از آثار استاد ابوالحسن صبا در کتابی با عنوان "کاروان صبا" از سوی انتشارات« سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «حضرت بقیه الله» استاد شجاعی منتشر شد

خبرگزاری شبستان:چاپ پنجم کتاب « حضرت بقیه الله» تألیف آیت الله استاد «محمد شجاعی» از سوی انتشارات «سروش» منتشر و روانه بازار نشر شد

«زیارت، چراغی در مسیر هدایت» را بخوانید

خبرگزاری شبستان: کتاب «زیارت، چراغی در مسیر هدایت» نوشته حجت الاسلام «محمدمهدی فجری» از سوی انتشارات «بهار دلها» چاپ شده است.

«تپه جاویدی و راز اشلو»کتابی دفاع مقدسی که توصیه می شود حتما بخوانید

خبرگزاری شبستان:«تپه جاویدی و راز اشلو»روایت داستانی زندگی شهیدی «مرتضی جاویدی» است که «اکبر صحرایی»آن را در رمانی به تصویر کشیده است.

بیشتر