خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

الاثنين ٣ رمضان ١٤٣٨

Monday, May 29, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مسابقات بین المللی قرآن کریم

تلاش برای دغدغه‌مندی مردم نسبت به مسابقات قرآن

خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی سازمان اوقاف و امور خیریه به رنامه‌های مختلف رسانه ملی در بحث تبلیغات مسابقات قرآن، تولیدات رسانه‌ای موسسه اوج و تعامل با رسانه‌ها برای پوشش اخبار در فضای مجازی اشاره کرد.

حافظ قرقیزستانی در سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم؛

تجربیات ایران در برگزاری مسابقات الگویی برای کشورهای مسلمان است

خبرگزاری شبستان: نماینده کشور قرقیزستان گفت: در این سی و چهارسالی که مسابقات در ایران برگزار می شود این کشور همیشه موفق بوده است و تجربیات این کشور می تواند الگویی برای دیگر کشورهای مسلمان باشد.

ابوبکر کمرا قاری موریتانیایی در رشته حفظ کل؛

مسابقات ایران مورد پسند اکثر قراء و حفاظ است

خبرگزاری شبستان: نماینده کشور موریتانی در سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: مسابقات ایران از جمله مسابقاتی در جهان اسلام است که مورد پسند اکثر شرکت کنندگان می باشد.

احمد یونس نماینده کشور آلمان در رشته قرائت؛

شیعه و سنی باهم برادر و برابر هستند

خبرگزاری شبستان: نماینده کشور آلمان در سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: مسلمانان باهم برابر و برادر هستند و شیعه و سنی در دین اسلام تفاوتی ندارد.

نماینده کشور ماداگاسکار در سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم؛

قرآن تنها راه رسیدن انسان به کمال است

خبرگزاری شبستان: نماینده کشور ماداگاسکار گفت: تنها قرآن است که راه را به تمام مردم دنیا نشان می دهد و اگر هر فردی به آیات قرآن احتمام ورزد آخرت خوبی خواهد داشت و به کمال می رسد.

أمر جابی نماینده کشور ساحل عاج در رشته حفظ کل؛

قاریان و حافظان ایرانی از سطح بالایی برخودارند

خبرگزاری شبستان: نماینده کشور ساحل عاج گفت: هنگامی که به مرقد امام خمینی رفته بودیم یک قاری ایران شروع به تلاوت کرد و آنقدر زیبا تلاوت می کرد که بعید می دانم قاریان عربی بتوانند اینگونه قضاوت کنند و این نشان از بالا بودن سطح حفظ و قرائت در ایران است.

نماینده کشور گینه کوناکری در رشته قرائت؛

احتمام به آیات قرآن پیدا کردن راه صحیح زندگی است

خبرگزاری شبستان: نماینده کشور گینه کوناکری در سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: احتمام به آیات قرآن پیدا کردن راه درست برای زندگی است زیرا قرآن بخوبی راه روشن را از ظلمت و تاریکی جدا کرده و مسیر را به تمام بشر و جوامع نشان داده است.

تایید و حمایت مسئولان نویدبخش آینده روشن برای مسابقات بین المللی بانوان است

خبرگزاری شبستان: مسئول هماهنگی اولین مسابقات بین المللی قرآن بانوان گفت: تایید و همراهی و اعلام حمایت مسئولان نظام از برگزاری مسابقات بین المللی قرآن بانوان، انگیزه تداوم کار در آینده را به ستاد این رقابت ها می دهد.

همسر شهید مدافع حرم پورهنگ:

فعالیت های قرآنی مقدمه ورود بانوان به عرصه انسان سازی است

خبرگزاری شبستان:همسر شهید مدافع حرم پورهنگ مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان را دارای تاثیر بالا در آشنایی زنان با تعالیم اسلام دانست و گفت: قرآن به بانوان جامعه اسلامی کمک می کند تا در نسل آینده تاثیرات مثبت بگذارند.

اقدام ارزشمند برگزارکنندگان مسابقات بین المللی قرآن در الگوسازی برای بانوان

خبرگزاری شبستان: تقدیر از همسران و مادران شهدای مدافع حرم همزمان با ایام برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی قرآن بانوان، سبب شد تا از فضای مهیای این رقابت ها برای معرفی و الگوسازی از این زنانِ عامل به قرآن به جامعه استفاده شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:

کمیسیون فرهنگی مجلس از برگزاری مسابقات بین المللی قرآن بانوان حمایت می کند

خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: کمیسیون فرهنگی و فراکسیون قرآن و عترت(ع) مجلس همواره از برنامه های قرآنی و مسابقات بین المللی قرآن بانوان حمایت کرده و سعی می کندتا در زمینه قرآن کریم، جمهوری اسلامی ایران بهترین ها را ارائه دهد.

سردار نقدی:

مسابقات بین المللی میدان عرضه توانمندی بانوان ایرانی در عرصه قرآنی است

خبرگزاری شبستان: مشاور نظامی رهبر معظم انقلاب بین المللی شدن مسابقات قرآن در بخش بانوان را فرصت ارائه توانمندی زنان ایرانی در این ساحت مقدس خواند و گفت: بانوان باید بتوانند فرهنگ قرآنی ایران اسلامی را به شرکت کنندگان دیگر کشورها نشان دهند.

آیت‌الله جوادی آملی: سعادت انسان در گرو عمل به دستور قرآن و عترت است

خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه سعادت انسان در گرو عمل به دستورات قرآن کریم است، گفت: هر کسی به سهم خود به این دو طناب یعنی قرآن و عترت اعتصام کرد راه نجات و سعادت را خواهد یافت.

قائم مقام دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم:

اهالی قرآن باید با مبانی قرآنی از این انقلاب پاسداری کنند

خبرگزاری شبستان:قائم مقام دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، یکی از مهمترین پیام‎های قرآن کریم را صیانت از انقلاب الهی و جامعه اسلامی در مقابل نفوذ دشمنان دانست.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

سفرنامه‌های« مجتبی رحماندوست» در «بازگشت از آسمان»

خبرگزاری شبستان:«بازگشت از آسمان» سفرنامه‌های مجتبی رحماندوست به چند کشور مختلف از جمله سفر به آلمان است که به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده‌ است.

پژوهشكده فرهنگ و هنر اسلامی چهار اثر جدید خود را معرفی كرد

خبرگزاری شبستان:كتاب«سینمای ملی ایران» نوشته ابراهیم فیاض وعبدالله بیچرانلو، كتاب«كالبدشكافی فیلم درآمدی به روش‌های كیفی تحلیل فیلم» نوشته آرین ...

«اندیشه سیاسی در ایران باستان» کتابی برای علاقه مندان به روزگار باستان

خبرگزاری شبستان: اندیشه سیاسی در ایران باستان اثر «شجاع احمدوند» و «روح الله اسلامی» به همت انتشارات سمت چاپ و روانه بازار نشر شده است.

رویکرد متفاوت در نخستین شماره سروش نوجوان/ قیصر هنوز می‌نویسد!

خبرگزاری شبستان:نخستین شماره دوره جدید ماهنامه سروش نوجوان از سوی موسسه انتشاراتی سروش وابسته به سازمان صداوسیما منتشر شد.

«سیر و سلوک سبز» کتابی از «علامه محمد حسین طباطبایی»

خبرگزاری شبستان:«سیر و سلوک سبز» کتابی از «علامه محمد حسین طباطبایی» به کوشش «سید هادی خسرو شاهی» است که انتشارات بوستان کتاب آن را چاپ کرده است.

بیشتر